Quiz felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Test składa się z 12 pytań.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Odpowiedz.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Plan ramowy 1. c) konstruktorem i wynalazcą.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Zablokuj Zgło ś. soukoku • 6 dni temu.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. a) Bandę z ulicy Pioruna.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Postaci z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi Sprawdź, ile wiesz o postaciach z książki "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"!. Zablokuj Zgło .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Rozwiąż test!Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test..

Strona główna;Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.

Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Fajny quiz.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. chomik8.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Zablokuj Zgło .. Zablokuj Zgłoś.. Skomentuj.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. b) bankowcem.. Udostępnij.. Spotkanie w nowej szkole i .Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?.

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

b) Gang Niewidzialnych Ludzi.. Tatry .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1. .. Quiz w Poczekalni.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Bank, w którym pracowała Marlena Polon, został okradziony przez.. Piotr Polon, tata Feliksa, był.. Odpowiedz.. test wiedzy, test, książki i komiksy, popularne serie, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi 3791 x, 2017-11-21 15:04:04Quiz z książki Rafała Kosika.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wyślij zgłoszenie.. 0%Witaj na stronie Quizz.pl.. Zablokuj Zgło .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!

Sprawdź się!Liczba wyników dla zapytania 'felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi quiz': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007Witaj na stronie Quizz.pl.. 23/23 spoko quiz .. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Ale tata Niki żyje!. a) znanym cukiernikiem.. Odpowiedz.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. 1 błąd.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Nika miała.. rude włosy.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!. Część 1.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. 2 Obserwuj autora Zobacz profil .Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.

pytanie 1 z 20Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Sprawdź swoją wiedzę!. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi .. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt