Podsumowanie pracy dydaktyczno wychowawczej w przedszkolu 3-4 latki

Pobierz

Zachęcanie do zabaw na świeżym powietrzu jako warunku zdrowia i odporności.. 8.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej Rok 2012/2013 semestr I Grupa III - 4-latki.. Poznawanie zasad warunkujących bezpieczeństwo na terenie przedszkola (sala, ogród).SPRAWOZDANIE Z PRACY W GRUPIE 3-4 LATKÓW ZA ROK SZKOLNY 2012/2013 W NIEPUBLICZNYM PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM "BAJKOWY ŚWIAT" W KOLNIE Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3, 4 latków liczyła 21 dzieci - 5 chłopców i 16 dziewczynek.. PODSUMOWANIE PRACY DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZEJ W GRUPIE II - 3 i 4 latki Praca dydaktyczno-wychowawcza prowadzona była w oparciu o podstawę programową, plan roczny oraz programy autorskie.. SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ Z I SEMESTRU DZIECI 6‑LETNICH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - GRUPA KOTKI.. Rozpoczynając pracę warto poprosić opiekuna, innego nauczyciela czy też dyrektora o wgląd do sprawozdań z lat ubiegłych.w serwisie Publikacje edukacyjne.. Czworo dzieci uczęszcza do przedszkola pierwszy rok.Frekwencja za I półrocze wynosi .Grupa jest bardzo żywa, wesoła, ruchliwa oraz głośna.…Praca wychowawczo - dydaktyczna w naszym przedszkolu planowana jest zgodnie z .. dot.. Ustalenie i przestrzeganie zasad panujących w przedszkolu.. W grupach starszych - indywidualna praca z dziećmi, zajęcia dodatkowe, praca wyrównawcza..

...Podsumowanie pracy dydaktyczno wychowawczej w grupie 3 i 4 latków.

W trakcie trwania II półrocza szkolnego nikt z dzieci nie dołączył ani nie zrezygnował z uczęszczania do grupy.Plik Sprawozdanie z I półrocza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc na koncie użytkownika Dorotea098 • Data dodania: 15 kwi 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Podsumowanie pracy wychowawczo- dydaktycznej w pierwszym półroczu , czyli co było zebraniu Obecnie do Naszego Przedszkola uczęszcza 50 dzieci.. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Sprawozdanie z pracy w grupie 4-latków "Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 Grupa "Marynarze" prowadzona jest przez Beatę Barańczuk i Izabelę Kaszubę.. Chętnie uczestniczyły w proponowanych zajęciach zorganizowanych.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej w II półroczu..

Podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Obecnie do grupy uczęszcza 17 dzieci.. Zwracanie uwagi na zmiany zachodzące w środowisku przyrodniczym w związku ze zmiana pory roku.Pobierz: podsumowanie pracy dydaktyczno wychowawczej w przedszkolu 6 latki 2018.pdf.. Rok szkolny 2013/2014.. Grupa Żabek w roku szkolnym 2017/2018 liczyła 22 dzieci : 12 dziewczynek i 10 chłopców.. Roczna analiza pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie 6 latków Grupa III "Motylki" to 28 dzieci, w tym troje 5 latków.. Godziny otwarcia: 6.00 - 16.00 Godziny realizacji podstawy programowej: 8.00 - 13.00PLAN PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ WRZESIEŃ Ogólne cele dydaktyczno-wychowawcze: Integrowanie się z grupą rówieśniczą.. Dzieci uczestniczyły w przedstawieniach teatralnych organizowanych w przedszkolu, wiedzą jak należy zachować się podczas takich przedstawień oraz brały udział w imprezach przedszkolnych występując na scenie.. Rozpoznają osoby pracujące w przedszkolu, nazywają członków rodziny, oraz osoby pracujące w różnych zawodach (listonosz,policjant, strażak, lekarz, fryzjerka) Poznały godło i barwy narodowe.Zaznaczę, że sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej w przedszkolu nie jest dokumentem standaryzowanym, dlatego też w każdej placówce wygląda inaczej..

Podsumowanie pracy z dziećmi w grupie 3,4-latków.

Dbanie o wspólne sprzęty i zabawki oraz o zachowanie porządku w otoczeniu.. Poznawanie podstawowych zasad ruchu drogowego.PLAN PRACY WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNEJ .. budzenie radości z efektów własnej pracy; wystawa w holu przedszkola; .. "Plany miesięczne 3 - latki" B. Forma, G. Majdańska "100 zabaw dla dzieci 3 - letnich" Catherine Vialles "Wychowanie fizyczne w przedszkolu" K. WlaźnikPLAN PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ GRUDZIEŃ Ogólne cele dydaktyczno-wychowawcze: Wdrażanie do właściwego ubierania się zgodnego z porą roku.. 6 dzieci doszło do grupy od września 2012 r., pozostałe uczęszczają do niej drugi rok.. Wychowawczynie: Barbara Golian, Sylwia Wyszomirska Grupa "Muchomorki" liczy 24 dzieci: 13 dziewczynek i 11 chłopców.. Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. Praca wychowawczo- dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programową dla przedszkoli.Plik Podsumowanie 5 latki.docx na koncie użytkownika asia17037 • folder Dokumenty • Data dodania: 12 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.ROCZNY PLAN PRACY DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZEJ MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 44 W ZIELONEJ GÓRZE NA ROK SZKOLNY 2017/2018 Adres Miejskie Przedszkole nr 44 ul. Zawada-Szkolna 24 66 - 001 Zielona Góra Tel.68 321 12 90 e-mail: psp..

Wszystkie dzieci dobrze zaadoptowały się w przedszkolu.

Praca dydaktyczno-wychowawcza obejmowała realizację treści zawartych w "Podstawie .Publiczne Przedszkole nr 10 Jastrzębie-Zdrój.. Dzieci przestrzegają ustalonych zasad bezpiecznej zabawy w przedszkolu i w .3 latki orientują się w pomieszczeniach przedszkola, znają miejsca przechowywania swoich rzeczy w sali, w szatni, w umywalni.. Praca wychowawczo - dydaktyczna w grupie III obejmowała realizację treści .sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - "krasnoludki".. organizacji pracy przedszkola, diagnozy .. 12.00 - 14.00 - leżakowanie (w grupie 3-4 latków).. Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programowąsprawozdanie z pracy wychowawczo- dydaktyczno opiekuŃczej za rok szkolny 2014/2015 grupa 3,4 latki We wrześniu grupa liczyła 25 dzieci.. Poznawanie podstawowych zasad korzystania z placu zabaw.. Prowadzona jest przez Izabelę Woźniak, Martę .Pobierz: podsumowanie obserwacji wstępnej w przedszkolu 6 latki.pdf.. Grupa "Kotki" w roku szkolnym 2018/2019 liczy 29 dzieci: 12 dziewczynek i 17 chłopców.. Grupa "Kotki" w roku szkolnym 2018/2019 liczy 29 dzieci: 12 dziewczynek i 17 chłopców.PLAN PRACY DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZEJ - wrzesień MOJE PRZEDSZKOLE Cele główne: Rozumienie i przestrzeganie zasad dotyczących zgodnego współżycia w grupie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt