Napisz w czasie przeszłym perfekt co robił anton

Pobierz

Czasownik modalny jest wtedy na końcu zdania w bezokoliczniku: "Wir haben auf dich warten müssen.". Nauczyciel postawił mi dobra ocenę.5.. Jeżeli chcesz powiedzieć to samo zdanie w czasie przeszłym Perfekt, musisz na drugim miejscu w zdaniu wstawić odmieniony czasownik posiłkowy (czyli "haben" albo "sein").. 2012-09-29 10:46:51 Napisz zdania w czasie przeszłym Perfekt .. Czwartek 2.04.2020 r. Klasa VII Temat: Träume.. Szczególnie w języku mówionym.. 3 Zadanie.. słuchanie ze zrozumieniemLiczba wyników dla zapytania 'be w czasie przeszłym': 10000+ Ruletka - pytania w czasie przeszłym Ruletka.. Opisz co najmniej trzy czynności "dziejące się" na poniższych obrazkach.. .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz w czasie przeszłym perfekt co robił Anton w ciągu wczorajszego dnia petros259 petros259 23.04.20181.Napisz , co robił Anton w ciągu wczorajszego dnia stosując czas przeszły Perfekt.. Imiesłów czasu przeszłego.. Opisz w trzech zdaniach swoje ostatnie wakacje - gdzie i z kim byłe/aś, co robiłe/aś itp. 9.. Średnia: 4.42.. 2012-03-12 15:56:31 Załóż nowy klubWeźmy pod lupę zdanie w czasie teraźniejszym: "Ich esse eine Pizza.". Eva.Napisz w kilku zdaniach kim są i co robią twoi rodzice lub rodzeństwo.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: DJ94 3.9.2010 (18:25) Ułóż zdania w czasie przeszłym Perfekt (możliwe prateritum dla Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: smietanXDD 27.9.2010 (16:54)Napisz zdania w czasie przeszłym (Perfekt)..

Napisz relację w czasie przeszłym Perfekt.

:c 1 Zobacz odpowiedź Ej ziomek, masz to zrobione te 2 zadania?. Zdanie z czasownikiem modalnym w czasie przeszłym Perfekt jest tworzone trochę inaczej niż w Präteritum i Präsens.. "Ich habe das nicht machen müssen.. Nie myślałam już o umieszczaniu pomysłów na zajęcia, gdyż nie umiałam odnaleźć w tym siebie.. 2 Zadanie.. W nauczaniu online ważna jest też praca własna, dlatego ta jest dość rozbudowana: Naucz się słówek z dołączonej ilustracji, czasowniki wypisz i napisz w czasie przeszłym PERFEKT (pamiętaj o czasowniku posiłkowym) Prześlij je w programie WORDCały czas dostosowujemy się do realiów szkoły online.. może już ktoś to miał (Co robił przestępca przez cały dzień).. W nauczaniu online ważna jest też praca własna, dlatego ta jest dość rozbudowana: Naucz się słówek z dołączonej ilustracji, czasowniki wypisz i napisz w czasie przeszłym PERFEKT (pamiętaj o czasowniku posiłkowym) Prześlij je w programie WORDNapisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym PERFEKT!. Liczby 4.. Czas przeszły Perfekt to forma czasu przeszłego, która jest najczęściej używana w języku niemieckim.. wczorak pomagałam bratu w pracy domowej.7.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Kto mi napisze historyjke ( śmieszną, zmyśloną ) w czasie przeszłym Perfekt ?Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: 10 zdań w czasie przeszłym Perfekt - prooosze!.

Napisz w zeszycie zdania w czasie przeszłym Perfekt.

Czasownik "essen" wędruje na sam koniec zdania jako Partizip II:Co Maks robił przez cały dzień?. Wczoraj jedliśmy obiad w restauracji.3.. Warto więc poświęcić czas na naukę czasu Perfekt.Napisz 15 zdań w czasie przeszłym perfekt o tym co robiłeś w wakacje!. Ich spiele gern Basketball.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz zdania w czasie przeszlym perfekt Pomozecie?Przetlumacz zdania na niemiecki w czasie przeszlym perfekt.. Zaprzestałam pisania na blogu gubiąc się w odmętach Internetu i różnych aplikacji.. 3.Napisz , co robił Anton w ciągu wczorajszego dnia stosując czas przeszły Perfekt.. pokaż więcej.. Oceń to zadanie: Oceń to zadanie.. Osoby 2.. Komentarze.Czas przeszły Perfekt.. ( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49przetłumacz zdania na jezyk niemiecki w czasie przeszłym perfekt:1. kolega przyniósł mi płytę CD mojego ulubionego zespołu muzycznego.2.. Napisz relację w czasie przeszłym perfekt 1 Maks wstał o 6 :25 2 Potem poszedł do szkoły 3 Uczył się matematyki 4 Odrabiał lekcje 5 Grał na komputerze 6 Wieczorem ogłądał telewizję.. Uzupełnione ćwiczenia, notatkę z lekcji oraz 10 zdań w czasie przeszłym perfekt prześlij mi proszę na classroom, na adres e-mail: lub na Messenger Milena Ruta do poniedziałku do godziny 16:00 01.04.2020Zadanie: napisz w czasie przeszłym perfect 10 zdań o wakacjach stosując regularne imiesłowy czasu przeszłego proste zdaniaCo dzieci robiły w czasie wakacji?.

Napisz podane zdania w czasie przeszłym .

(w czasie przeszłym Perfekt) Proszę o pomoc.Napisz w czasie przeszłym Perfekt.. 1 Zadanie.. 2013-02-02 14:58:07 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt .. W sobotę poszlismy na dyskotekę.6.. Podręcznik, str. 87 1.. 3 str. 88 - odpowiedz na pytania w czasie przeszłym Perfekt.. Jak zawsze z dołu wyciągnęła mnie Iza, która namówiła mnie, by to, co daję swoim uczniom, przekazać Wam.. wg Agnieszka547Napisz w zeszycie przedmiotowym 10 zdań w czasie przeszłym perfekt.. Tryby Osoby5.. Ponadto podstawowe formy, które tworzą ten czas przeszły, używane są również w innych konstrukcjach gramatycznych.. Wykonaj zadanie 2 str. 87,88. dla chętnych zad.. Czasowniki odmieniają się przez: 1.. Czasy 3.. Question from @kondziu5012 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiCzasownik - to odmienna część mowy, która nas informuje, o tym, co ktoś (coś) robi (robił, będzie robił) lub co się z kimś (czymś) dzieje (działo, będzie działo).. Za pomoc daje naj :).. Question from @Insanium - Gimnazjum - Język niemieckiNAJJ Napisze mi to ktoś w czasie perfekt?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt