Ułóż dialog w sklepie spożywczym po niemiecku

Pobierz

.Ułóż dialog z wykorzystaniem wykrzykników ;) POMOCY 2014-02-21 20:07:21 Dialog w sklepie po niemiecku - tylko do sprawdzenia ;) 2013-03-12 19:05:25 UŁÓŻ DIALOG PO ANGIELSKU.A jeśli chcesz błyskawicznie zrozumieć najważniejsze zasady gramatyki i zacząć mówić po niemiecku to zajrzyj do mojego power e-booka, który pomógł już ponad 1000 osobom poczuć się pewnie w języku niemieckim.. Francuski dla Twojego dziecka.. Question from @MoniSka101 - Gimnazjum - Język niemieckila vendeuse - sprzedawczyni.. Dziękuj .Francuski B2.. Wesprzyj mnie na Patronite podczas robienia zakupów po niemiecku.. Język polski Dialog w sklepie ( W obojętnie jakim nie musi być w spożywczym może być np.odzieżowym) z góry dziękujęW sklepie spożywczym: W sklepie z odzie .. Są za panem, po lewej.. Początkujących może to trochę przeraża, ale ja uważam, że jest to bardzo logiczne i można domyśleć się co oznacza.. Dostęp do 9 przedmiotów Korzystny rabat Jednorazowa płatność Korzystasz bez ograniczeń przez cały rok!. Top 1000 francuskich słów.. - ZACHOWANIE W SKLEPIE.. dilogos- rozmowa), oznacza rozmowę dwóch lub więcej osób.. Pozostajemy w temacie ubrania (Kleidung) podczas zakupowych szaleństw.. +niemiecka wymowaPrzydatność 55% Rola dialogu w nauczaniu.. Rozmówki polsko-francuskie.. Załączam fotkę - w końcu!. W słowniku tematycznym znajdziesz najważniejsze słówka i zwroty, które przydadzą Ci się podczas wizyty w sklepie!.

Muszę ułożyć dialog w sklepie spożywczym np. -hello -hello.

Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Autor: Monika Łączna-Kur.. Jeśli złożymy w jeden wyraz : żyto i bułka to wyjdzie:Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz dialog po niemiecku miedzy osoba a sprzedawca w sklepie spozywczym i przetlumaczone go na j.polski krotkie zwiezle i … marta999999999 marta999999999Opublikowany in category Język niemiecki, 14.10.2020 >> Bardzo prosze Ułóż dialog w sklepie spożywczym z panią kasierką wykorzystując te prodykty spożywcze: - das Ei - der Jogurt - der Kaffee - das Brot - der Pfeffer - die Milch - der Reis - die Butter - das Salz - Brotchen - Kekese - Sahne z góry dziękuje ;**:)Wizyta w sklepie po niemiecku Po przyjechaniu do Niemczech pierwszą czynnością, którą wykonujemy jest wizyta w sklepie.. (Gdzie mogę przymierzyć?). Strony: 1 2. dialog w sklepie niemiecki dialog w sklepie odzieżowym niemiecki robienie zakupów po niemiecku zakupy niemiecki.Dialog w sklepie - W sklepie dialog - dialog w sklepie niemiecki - Dialog w sklepie - dialog w sklepie - Dialog W sklepie spożywczym - dialog w sklepie bt3 u5Poznaj niemieckie zwroty przydatne podczas wizyty w niemieckiej restauracji..

Dialog w sklepie.

Od czterech lat uczę tego języka.. (Na lewo.). .ułożenie dialogu uzupełnienie dialogu (1), (2), uzupełnienie tekstu przyporządkowanie produktu spożywczego do odpowiedniego rodzaju sklepu przyporządkowanie produktu spożywczego na odpowiednią półkę w sklepie dopasowanie zaimka pytajnego do pytania dopasowanie odpowiedzi do pytania testdialog w sklepie niemiecki - w sklepie - ZACHOWANIE W SKLEPIE.. [ Dziewięć euro, proszę. ]. Dla wielu z nas, święta i wakacje byłby wyjątkowe, gdybyśmy nie mogli spędzić części naszego czasu na zakupy, poszukując lokalnych obniżek cen, lub miejscowych specjalności.. Rozmówki w sklepie odzieżowym po niemiecku przydadzą się w nie-sieciówkach (bo tam przecież dużo mówić nie trzeba).Ułóż dialog w sklepie.. [Dwukrotnie Cola proszę !]. Francuski: dzień drugi.. Tutaj dowiesz się najważniejszych zwrotów i słów potrzebnych do dialogu w sklepie po niemiecku.. Zaloguj się RABAT 25%.. Dzięki za pomoc :-** Odpowiedz 0 ocen .. Ułóż dialog po Niemiecku 2017-01-01 17:55:07; u .W tym odcinku dialog w sklepie.. Francuski w podróży.. Razem z koleżanką ułóż dialog, następnie odegrajcie scenkę w sklepie między sprzedawcą a klientem.. la vendeuse - sprzedawczyni.. Dowiedz się więcej tutaj.Ein Kilo Erdbeeren kostet 2,50 Euro.. klient: Rzeczywiście.. - To jest na mnie dobre.. Czyli jak sobie poradzić na zakupach w małym sklepie.Zapraszam do oglądania.Podobało się?.

Au magasin de vêtements - W sklepie odzieżowym.

Francuski w 1 dzień.. FRANCUSKI - DIALOG W SKLEPIE.dialog w sklepie spożywczym po niemiecku; rozmowy w sklepie po niemiecku; Masz już dlaucznia.pl?. (To jest drogo, ale ja potrzebuje truskawek) Ich backe einen Kuchen.. Zamawianie, dopytywanie o szczegóły i wiele innych!. Bardzo proszę.). Rozważania nad rolą dialogu w nauczaniu rozpocznę od, wyjaśnienia znaczenia samych pojęć dialog i nauczanie.. (Moje dzieci jedzą bardzo chętnie truskawki z bitą śmietaną)Dialog w sklepie odzieżowym po niemiecku.. Jest to podstawowy sposób porozumiewania się ludzi.Napisz dialog w sklepie odzieżowym po niemiecku.. Nie zawsze znajdziemy w pobliżu specjalny sklep z polskimi opisami produktów.. Rodzajnik zależy od ostatniego wyrazu.. - W SKLEPIE - W sklepie - W sklepie - W sklepie - W sklepie.Dialog w sklepie.. Klient prosi o różne towary, a sprzedawca informuje go, ile kosztują i czy są w sprzedaży.. Roczny dostęp do wszystkich przedmiotów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt