Test z lektury zemsta klasa 7 pdf

Pobierz

Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zapisuj ulubione.. Test składa się z 12 pytań.. Cześnika 3.. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w "Zemście".. - chwaląc się swoimi przygodami.. Przeczytaj dokładnie zadania i wykonaj polecenia.. W jaki sposób im przeszkodzil ?. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Papkin 7.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Twórz quizy.. Charaktery , Klasa 7 , NOWE Słowa na start!. sprawdzian z fizyki podzial na rozne klasy zacznij juz teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz z.Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Literatura Test z lektury "Zemsta" - poziom trudny .Test sprawdza.. Jej autorem jest Aleksander Fredro.. Skomentuj.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Sprawdź swoją wiedzę!. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.TEST Kto ile razy przekraczał mur, czyli co wiem o "Zemście" Aleksandra Fredry?. Tekst lektury, całkowicie darmowo, jest dostępny w serwisie Wolne lekturySprawdzian ze znajomości lektury składający się z pytań otwartych (wśród nich zadania związane z cytatami).. Aleksander Fredro, Zemsta Opracowanie: Kamila Krzemieniewska-Kleban Scenariusz - plik pdf..

Imię i nazwisko nr, klasa data, gr.

Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1. takbonieichuj 21 października 2020 śmeszny jeste# dwulicowy w ciul nara.. Do jakiego rodzaju literackiego zalicza się ,,Zemsta''Klasa 7.. Czy Podstoliny zgodziła się na oświadczyny Cześnika?. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .17.. Imię i nazwisko: Liczba punktów: Klasa: Ocena: Przed Tobą jest test dotyczący komedii Aleksandra Fredry pt. "Zemsta".. Cześnik 2. aniaxxx69 18 października 2020 hej fajny test mialem 0 .- z wdową.. [przypis redakcy ny] ²⁸spaźnia—formaniedokonanaodczasownika:spóźnić.Dziśużywasięformy:spóźnia.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Stefan Żeromski, Syzyfowe prace Opracowanie: Agnieszka Suchowierska Scenariusz - plik pdf.Uzyskaj dostęp do wszystkich materiałów znajdujących się na stronie notatki.eu Zaloguj się lub Wykup Sprawdź Wykup Anuluj NA 30 DNINA 90 DNIoszczędzasz 28 złNA 180 DNIoszczędzasz 75 zł Cena 29 zł Wykup dostęp AkceptujOświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Regulaminu.AkceptujOświadczam że zostałem/am poinformowany i wyrażam na to zgodę że dostęp uruchamiany w .Cześnik Raptusiewicz chciałby ożenić się z wdową Podstoliną, która bawi u niego z wizytą, jest jednak nieobyty i nieśmiały..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Co jest jednym z glównych wątków ?. Rozwiąż test!sprawdzian z polskiego klasa 7 zemsta.pdf (22 KB) Pobierz.. Zawiera 9 pytań.. Uzupełnij tekst (6p.. ): Fredro został właścicielem zamku w po swoim z Zofią z Jabłonowskich.. Zarejestruj się!. Rodzaj literacki "Zemsty".. - na przełomie XVIII i XIX wieku 10.. Dodawaj wpisy.. Bardziej szczegółowoPlik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Kiedy rozgrywa się akcja ?. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Poniżej znajduje się test powtórzeniowy z lektury "Zemsta".. Wzywa więc Papkina, bawidamka i hulakę, by pośredniczył w swatach, a jednocześnie utrzymywał w jego imieniu kontakty z sąsiadem - Rejentem Milczkiem, z którym Cześnik jest skłócony.. .Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Dorota 5 lat temu.. Test: Rodzina Fredrów zamieszkiwała na terenach: a) zaboru pruskiego b) Austrii c) Galicji d) zaboru rosyjskiegoSprawdzian wiadomości z lektury pt. .. test był prosty :) Pozdrawiam 7c..

W którym roku napisana była zemsta?

Obserwuj autorów.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!²⁷wzięty z błonia — tzn. młody (źrebaki do lat trzech lub pięciu przebywały swobodnie w stadninie, na błoniu), eszcze nie u eżdżony, dziki.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Kto przeszkodzil im ?. Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?. Scenariusze do lektur.. Zemsta autorstwa Aleksandra hr.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Z obowiązku zainteresował się starymi .. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. "Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę.. Opracowała: mgr Magdalena Bilińska Imię i nazwisko nr, klasa data, gr.. Rozpocznij quiz .. 9473 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Scenariusze do lektur LEKTURY Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ Charles Dickens, Opowieść wigilijna .. , Język polski , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 .Sprawdzian z lektury zemsta klasa 7 23 maja 2020 07:34 Notatki sprawdzian z fizyki podział na różne klasy zacznij już teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz z przyroda klasa 4 testy matematyka z plusem klasa 5 i matematyka z kluczem klasa 5 sprawdziany pdf Sprawdziany pdf, sprawdziany com, sprawdziany net .Konspekt lekcji dla klasy 7 z .Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry (wersja A i B) Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry - klasa I (imię i nazwisko ucznia, nr z dziennika)Lekcje z lekturą "Zemsta" - test, wersja B, plik: lekcje-z-lektura-zemsta-test-wersja-b.doc (application/msword) Opisać świat Zaloguj się Załóż konto MenuPlay this game to review Other..

znajomosc tresci lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.

Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. - Powtórka z lektury "Oto jest Kasia" - Oto jest Kasia - sprawdź, co pamiętasz z lektury.7) Aleksander Fredro Zemsta , 3.. Zawiera 32 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zemsta Aleksandra Fredry test z lektury.. Scenariusz - plik pdf.. Udostępnij.. Č. ĉ. Zemsta.doc (31k) , 30 maj 2011, 09:29. v.1.Oto jest Kasia - test znajomości lektury - TEST OTO JEST KASIA!. [przypisredakcy ny] Zemsta1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Test z lektury "Zemsta".. Zemsta | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Otrzymuj osiągnięcia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt