Testy przygody tomka sawyera z odpowiedziami

Pobierz

32 Obserwuj autora Zobacz profil .Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Udostępnij.. Jak brzmi nazwisko autora książki "Przygody Tomka Sawyera"?. Materiały powiązane z testem: Test: Faraon Test ze znajomości lektury Bolesława Prusa pt. "Faraon" #faraon #lektury #lekturyszkolne #boleslawprus.. (nie sugeruj się obrazkami) .. Test z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 1.Może masz z tego test w szkole ,a mze chcesz się po prostu sprawdzć ?. Jezu co z a debil to robił?pytania są złe tak samo jak odpowiedzi .-.. kamilaszalkiewicz_25429.. / 5 lat temu (15 października) 52.Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami pliczek.waw.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sa… Test sprawdzający znajomość treści lektury Przygody .Lekcja biblioteczna nr 6: Szkolne lektury:"Przygody Tomka Sawyera" Mark Twain - utrwalamy wiedzę.. Odpowiedz.. - zadania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Quiz w Poczekalni.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a - zrobił to za niego Jim b - obiecał poprawę c .Witaj na stronie Quizz.pl.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera"..

z lektury przygody tomka Sawyera !!!

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Zobacz quiz: "Przygody Tomka Sawyera".. Przygody Tomka Sawyera - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy.PRZYGODY TOMKA SAWYERA ,, Ucieczka na wyspę'' Jak napisać kartkówkę z lektury Przygody Tomka Sawyera; Napisz list do Tomka Sawyera; Krótką opinią o książce Tomka Sawyera; Jutro mam test z znajomosci lektóry Tomka Sawyera potrzebuje takich informacji co się przydadzą doNasz klasowy test znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina Konspekt lekcji języka polskiego przeprowadzonej w klasie V Temat globalny: Wdrażanie do rozumienia treści i intencji wypowiedzi przejawiających się umiejętnością wykonywania różnych działań w związku z przeczytanym tekstem.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Carlo Collodi

Henryk Sienkiewicz

Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".. Henryk Sienkiewicz.. Jaseq11 3 lata temu.. • Skromn ą Bibli ę • 8 czerwonych karteczek • Nic • Ró żaniec 2.. Tomek udaje się w nocy do adwokata.. Wyślij zgłoszenie.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Title: Przygody Tomka Sawyera Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/18/2021 9:59:41 AMTEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" torem książki jest: Sienkiewicz Twain Żeromski Konopnicka 2..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D. Joe Harper i Przygody Tomka Sawyera - Info o osobie.. Skomentuj.. Rozpoczyna się proces Muffa Pottera.. Test: Przygody Tomka Sawyera - test znajomości lekturyKto napisał "Przygody Tomka Sawyera"?, Kim był Sid dla Tomka?, W jaki sposób ciotka ustaliła, że Tomek był na wagarach?, Co się wydarzyło, gdy Tomek spotkał na ulicy nieznajomego chłopca?, W jaki sposób ciotka Polly ukarała Tomka za bójkę?, Kto był pierwszym apostołem według Tomka?, Do czego Huckowi był potrzebny zdechły kot?, Jaką winę Becky wziął na siebie Tomek?, Co .Młodych Abstynentów i odchodzi z niego.. Ucieczka Indianina z sali rozpraw.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Sprawdzian z Tomka Sawyera dla was !. Pytanie 2: Sid był: Pytanie 3:Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Ciotka Polly to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Plik Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 16 kwi 2011Plik Test z odpowiedziami Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika arb48 • Data dodania: 10 mar 2013PRZYGODY TOMKA SAWYERA -test 1..

Cel ogólny:Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

:D Odpowiecie?,, Przygody Tomka Sawyera ,, Marka Twaina 1.Dlaczego ciocia Polcia zorientowała się , że Tomek był na wagarach ?. Wiedza z książki.. Jak si ę nazywał przyrodni brat Tomka?. Tomek i Huck udają się na wzgórze w poszukiwaniu skarbów.. U góry znajdziesz quiz Przygody Tomka Sawyera - test.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Przygody Tomka Sawyera test z lektury.. Zeznania Tomka w sądzie.. Pytania zawarte w teście.. a - Sid zwrócił uwagę na czarną nitkę b - miał zmoczone ubranie c - ciocia rozmawiała z nauczycielem 2.W jaki sposób spryciarz uniknął malowania parkanu ?. Co mo żna było dosta ć w szkółce niedzielnej za 10 żółtych karteczek?. Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Zawiera 14 pytań.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt