Test z lektury chłopcy z placu broni do druku

Pobierz

Nemeczek odetchnął z ulgą.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. Poznajemy dwie: Chłopców z Placu Broni i Czerwone Koszule.. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) stróżówce b) łodzi c) ruinach zamku d) oranżerii .. Do chłopców z Placu Broni nie należał: a) Czengey b) Weiss c) Barabasz d .Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Powiem tyle : Miłej zabawy !. - Kolejność wykonywania działań do 1000 // odp.. Hektor był: a) Psem Słowaka b) Kotem Słowka c) Psem Nemeczka d) Kotem Nemeczka 3.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Chłopcy z Placu Broni mają plac przy tartaku, zaś Czerwone Koszule - ruiny na wyspie w Ogrodzie Botanicznym.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. Prawdziwy przyjaciel?. Maślak 20 25 marca 2019 23/23 bardzo łatwe.177 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Już wkrótce po śmierci Nemeczka okazuje się, że na Placu Broni będzie budowany nowy dom i chłopcy stracą miejsce zabaw.Lista wszystkich streszczeń - - MATEMATYKI: z Placu Broni" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz..

"tu byli chŁopcy z placu broni".

Kto został adiutandem Boki pod nieobecność Nemeczka a) GerebQuiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Sprawdź, jak dobrze znasz historię Janusza Boki i jego przyjaciół!. Nika46427288 07 maja 2019 Jak wy macie 23/23.. Chłopcy z Placu Broni - test.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniChłopcy z Placu Broni • pliki użytkownika anetkawierzbicka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc, Chłopcy z Placu Broni streszczenie w pigułce.docWitaj na stronie Quizz.pl.. Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Zdradził im tajemnice swojej dawnej grupy.. U furtki otaczającego Plac płotu rozległo się czterokrotne, miarowe pukanie.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Chłopcy z placu broni - test .. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniTest: Na miejscu Placu Broni miała powstać: a) kamienica b) kwiaciarnia c) roszarnia d) biblioteka ..

Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.

Dodajemy opisy przygód do planu wydarzeń - Uzupełnianka ortograficzna // odp.. Zdrajcą został Gereb.. Polska Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Opracowenie lektury "Chłopcy z Placu Broni" 1.. Autorem książki jest Ferenc Molnár.. Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. Gereb drogo zapłacił za swoją zdradę.Chłopcy z Placu Broni nie mogli się cieszyć zwycięstwem, gdyż było ono okupione śmiercią Nemeczka z powodu choroby, której nabawił się podczas wyprawy do Ogrodu Botanicznego.. c) Czele.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Czas akcji.. Czyn ten miał wykazać, że nie boją się grupy Feriego Acza i mają odwagę wkroczyć na ich teren, kiedy są na wyspie.. Edytuj elementy .. Każda z tych grup ma swoje miejsce na zabawę.. Nemeczek odważnie wystąpił naprzód, zapewniając, że chętnie dołączy do przewodniczącego.Witaj na stronie Quizz.pl.. Mamy nadzieję, że się przyda ;) Szukaj.. Zapraszamy do rozwiązywania!Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.

gr 2 imię i nazwisko 1.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Chłopcy z Placu Broni .. Tematyka Potępili go chłopcy z Placu, a "czerwonoskórzy" nie lubili i nie szanowali.. Okazało się, że nikt nie lubi zdrajców.. Polub.. Sprawdź się!. Miejsce akcji.. Akcja "Chłopców z Placu" broni rozgrywa się w marcu 1889 roku.. Szybko pobiegł do furtki i otworzył ją.W roli zdrajcy wystąpił w powieści Gereb.. wiedza o lekturze.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Chłopcy, którzy znają się ze szkoły, tworzą grupy.. Bezcenna w mieście okazuje się przestrzeń.Lektura chłopcy z placu broni na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniBył bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. Opuścił chłopców z Placu Broni i przystał do "czerwonoskórych"..

PDF Materiały do wydruku.

Test: Boka do obrońców Placu Broni skierował: a) orędzie .. Do chłopców z Placu Broni nie należał: a) Czengey b) Gereb c) Barabasz d) Weiss Rozwiązanie.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2.. Był to bowiem umówiony znak chłopców z Placu Broni.. Akcja rozgrywa się w Budapeszcie a konkretnie na Placu Broni, w Ogrodzie Botanicznym oraz w szkole do której uczęszczają główni bohaterowie.. a) Fałsz b) Prawda 2.. U góry znajdziesz quiz Lektura Chłopcy z Placu Broni.. Udostępnij Udostępnij wg Renatus26.. 23/23 a nie czytałam lektury tylko streszczenie rozdziałów na bryku xd.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Kim był Nemeczek na Placu Broni?Chłopcy z Ogrodu Botanicznego równieŝ nosili czerwone koszule, poniewaŝ we wszystkim starali się naśladować Feriego Acza.. d) Nemeczek.Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. Rozwiąż test i sprawdź!21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Taki test mieliśmy w szkole..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt