Opis ulubionego zwierzęcia po angielsku

Pobierz

Autor edytował treść zadania 28.3.2010 (21:51), dodano napisz opis dzikiego zwierzęcia przynajmiej w 10 zdaniach i prosze o nieskomplikowane słownictwoPrzydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Miś jest duży, ma ładny niebieski szalik.. opis.. zadanie dodane 7 stycznia 2011 w Język angielski przez użytkownika andzela2010sweet (-510) [Szkoła średnia] angielski;opis zwierzęcia: rasa zwierzęcia, ewentualnie jego imię .. - sprawdzaj parę razy (także po dłuższej przerwie) to, co piszesz, bo czytam, że Lucky to on, a potem, że to ona - więc jak w końcu z tą płcią?. W ciągu dnia żyrafa spędza od 16 do 20 godzin na jedzeniu.Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. betta fish - rybka bojowniknapisz opis zwierzęcia na angielski I prosze o nie skomplikowane slownictwo !. Szczerze zazdroszczę wszystkim tym, którzy mieli okazję spotkać całkiem dzikiego rysia, bo nie sztuką jest obcować z tym zwierzęciem w zagrodzie, czy też obserwując kroczącego na wybiegu w zoo.. poleca 75 % .. Bardzo lubię mojego psa, sprawia mi ogromną radość i szczęście, gdy wita mnie po powrocie ze szkoły.. Drukuj.. Zdający opisuje ilustrację przedstawioną w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania związane z tematyką zdjęcia.. Język angielski.. Pytania widzi tylko egzaminator.. .Przykład recenzji filmu po angielsku - mój ulubiony film..

Opis ulubionego zwierzątka.

Jednak rodzice mówili, że nie mamy warunków, by trzymać w domu tak dużego psa - a w sumie to żadnego psa, bo przecież pies to obowiązek, zaś my nie mamy na to czasu.. .Przykład opisu nauczyciela po angielsku z tłumaczeniem Opis nauczyciela po angielsku - wzór.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. 0 Gość Nie Kwie 27, 2008, 19:41. zwierzę ulubione.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćopis ulubionego zwierzęcia Tłumaczenia / Translations.. Czy umiałbyś odnaleźć się w angielskim sklepie zoologicznym?. Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.. Od razu poprawia mi się humor.. Ale tak na poziomie szóstej klasy Z góry dzięki .. opis wsi lub ulubionego miejsca Nie chce mi się.. poleca 78 % .. verb noun @AGROVOC Thesaurus Tłumaczenia pośrednie.. Po nocach śniły mi się owczarki niemieckie, rottweilery, czasem bernardyny.. ma być to miś.. Większość żyraf żyje w stadach liczących nawet po kilkadziesiąt osobników.. Rozwiń więcej.. Po południ Saba i ja chodizmy na długie spacery.. To nasi "bracia mniejsi".. Her nose is always wet and cold.Opis zwierzęcia po angielsku - tłumaczenie.. Saba lubi bawić się piłką.. Opiszcie mi po polsku i po angielsku zwięrzę np. słoń, kangur, małpa itp. .. Pimpek przybiega i liże mnie po rękach..

;Opis ulubionego zwierzątka.

Często przebywają razem z zebrami i antylopami.. Żyją ok. 30 lat.. jest biały.. Co znaczy i jak powiedzieć "opis" po angielsku?. Lubię się z nim bawić i chodzić na spacery.. 1 2 następna .. Saymooon Saymooon 28.01.2012Opis żyrafy.. Myślę, że jest to zwierzę mądre, które sporo potrafi zrozumieć.. 0 Paula00 1 1 0 Śro Cze 2, 2010, 21:05.. Coś takiego tylko po angielsku ;P. trzeba coś jeszcze .Mój pies - opis.. Pobierz jako .pdf.Ryś to ostrożny zwierz z kniei Ryś to bardzo tajemnicza postać.. p.jankiewicz 2010-03-15 16:52:26 UTC #1. p.jankiewicz 2010-03-17 15:28:59 UTC #3.opis zwierzęcia po angielsku klasa 3.pdf.. Mój wujek jest totalnym miłośnikiem zwierząt.. Szacuje się, że istnieje jeszcze ponad 5000 nieodkrytych gatunków ryb, w większości są to ryby głębinowe (deep-sea fish).Największą rybą na świecie jest rekin wielorybi (whale shark), który może mierzyć ponad 20 m i ważyć 25 ton.Dowiedz się, jak opisywać osobę po angielsku .Nasze ulubione zwierzątka po angielsku .. 2021-01-27 19:19:19 Napisze ktos plan wydarzen z lektury "pajaczek na rowerze" na piatek musze miec 2021-01-27 17:37:06; Dokonaj analizy słowotwórczej następujących wyrazów : - rękopis - łamigłówka .Opis jakiegoś zwierzęcia po angielsku nie z neta proszę Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie..

Opis filmu po angielsku.

szkola-podstawowa-klasa-5.. Żyrafy nie są zwierzętami terytorialnymi.. Są rzeczy, które też możesz otagować Krotki opis ulubionego filmu po angielsku?. Poznaj nazwy zwierząt domowych po angielsku, abyś mógł swobodnie porozumieć się, gdy będziesz chciał porozmawiać z obcokrajowcem na temat swoich czworonożnych przyjaciół.. Rafiego zabieram wszędzie ze sobą gdzie tylko mogę jest moim wiernym towarzyszem.Opis obrazka po angielsku to jedno z zadań pojawiających się na maturze ustnej z języka angielskiego.. Zadanie opisu obrazka trwa około 4 minut.Musze napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku i opowiedzieć troszke o nim.nie musze miec .. story about.. i dalej mi pomozcie prosze.. W tych mieszanych stadach pełnią rolę wartowników stad.. Moją ulubioną rzeczą jest miś.. Miś ten bardzo mi się podoba.Jest dla mnie bardzo ważny bo niesie za sobą wiele wspomnień.Miś jest moim przyjacielem !. Doprawdy, nie wiem, co zrobiłbym bez swojego Pimpka!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt