Tekst piosenki akcent pragnienie miłości

Pobierz

Chcę być twoją słodką mleczną czekoladką, żebyś mogła chrupać mnie całymi dniami.. w planach jest zrealizowanie nowej wersji, oraz .Pragnienie miłości (Fajne ) Akcent.. Rolnik ze mnie, pierwsza klasa Od małego, mam małego Mam małego, lecz sprytnego Sprzęta w pole rolniczego.. Chcę pierścionkiem być na twoim palcu mała,Tekst Piosenki: Akcent - Pragnienie Miłości: Akcent - Pragnienie Miłości Pragnienie miłości Chcę być twoją słodką mleczną czekoladką, żebyś mogła chrupać mnie całymi dniami.. Chcę pomadką być do twojej buzi mała, By całować usta twoje przez czas cały.Tekst piosenki.. monikazaczek 476 odtworzeń 6 nagrań.. Tłumaczenie: zobacz tekst oryginalny ›.. Sprawdź chwyty na gitarę.. Chcę pomadką być do twojej buzi Mała, By całować usta twoje przez czas cały.. I nie chcę ciebie i nie mogę mieć.. Chcę być gąbką która myje twoje ciało,Akcent - Pragnienie miłości - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Odblokuj lub.. Dodaj Swoją wersję tekstu i chwyty gitarowe.I brać chcę miłość i nie mogę brać I chcę cię bardzo i nie mogę chcieć I nie chcę ciebie i nie mogę mieć I dawać wszystko i nie mogę dać I brać chcę miłość i nie mogę brać Być guziczkiem w klawiaturze telefonuNajczęściej pojawiające się teksty w piosence Pragnienie miłości:; Cztery razy pojawia się tekst I chcę cię bardzo i nie mogę chcieć po polsku..

Tekst piosenki: Pragnienie miłości.

Chcę byś gąbką, która myje twoje ciało.. Bo była, jest i będzie tak jak czas.Akcent - Ta piosenka jest dostępna tylko z iSing Plus.. Ta piosenka jest dostępna tylko z iSing PlusTekst-piosenki lyrics: Akcent (Poland) - Pragnienie miłości tekst piosenki lyrics.. ; Cztery razy pojawia się tekst I brać chcę miłość i nie mogę brać po polsku.. Chcę pomadką być do twojej buzi Mała, by całować usta twoje przez czas cały.. h cis fis I brać chcę miłość i nie mogę brać.. Żeby skóry gładkiej, miękkiej dotykała.I brać chcę miłość i nie mogę brać.. Teskt oryginalny: zobacz tłumaczenie ›.. Szukanie.. h cis fis I chcę cię bardzo i nie mogę chcieć.Pragnienie miłości Akcent(pl) tekst piosenki oraz tłumaczenie.. Rękawiczką co dotyka .Tekst piosenki Pragnienie Miłości - Mam małego (Oficjalny teledysk 2020): 1.. Nagraj swój cover lub zaśpiewaj w wersji karaoke do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Uwielbiam pole, cudne walory Jak pomidory kocham te zbiory Uwielbiam Twoje jedwabne ciało Czekam na lato, oj by się bałoAkcent(pl) - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.Piosenka z filmu Disco Polo - Czekoladka - trafiła do sieci.Teledysk utworu promuje film, który trafił do kin 27 lutego 2015 roku.W klipie do Czekoladki zobaczymy sceny z filmu Disco Polo z ..

Akcent: Pragnienie miłości.

Chcę być gąbką która myje twoje ciało, żebyś skóry gładkiej, miękkiej dotykała.. I dawać wszystko i nie mogę dać.. Za mały ekran ‍️.Akcent (Poland) - tekst Pragnienie miłości + tłumaczenie na hiszpański.. Być guziczkiem w klawiaturze telefonu.. Chcę być twoją słodką mleczną czekoladką, żebyś mogła chrupać mnie całymi dniami.. Chcę być twoją słodką mleczną czekoladką, Żebyś mogła chrupać mnie całymi dniami.. Chcę pomadką być do twojej buzi mała, by całować usta twoje przez czas cały.. Słuchaj najlepszych coverów i poznaj ciekawych ludzi.Pragnienie Miłości - Posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.Tekst piosenki: Chcę być twoją słodką mleczną czekoladką, żebyś mogła chrupać mnie całymi dniami.. Teskt oryginalny: zobacz tłumaczenie ›.. Z nadzieją na życie naj.. Chcę być Twoją słodką, mleczną czekoladką Żebyś mogła chrupać mnie całymi dniami .Pragnienie miłości.. na festiwalu w Ostródzie.. #polskie.. h cis fis I chcę cię bardzo i nie mogę chcieć.. Żebyś mogła wezwać mnie i w dzień i nocy.. h cis fis I dawać wszystko i nie mogę dać.. ; Cztery razy pojawia się tekst I dawać wszystko i nie mogę dać po polsku.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Akcent(pl) wraz z tłumaczeniem.Utwór który otrzymał nagrodę publiczności podczas premierowego wykonania w 2004r..

Pragnienie miłości.

Chcę pomadką być do twojej buzi mała, by całować usta twoje przez czas cały.Tekst piosenki - Akcent - Pragnienie Miłości.. I brać chcę miłość i nie mogę brać.. Rękawiczką co dotyka twojej dłoni.. Tłumaczenie: zobacz tekst oryginalny ›.. Sonet zaufania i zazdrości.. h cis fis I mieć chcę ciebie i nie mogę mieć.. Chcę pomadką być do twojej buzi Mała, by całować usta twoje przez czas cały.. Byłem jak inny ktoś.. Sprawdź słowa piosenki Pragnienie miłości Akcent, zobacz teledysk.I brać chcę miłość i nie mogę brać.. Chcę byś gąbką która myje twoje ciało.Tekst piosenki: Chcę być twoją słodką mleczną czekoladką, żebyś mogła chrupać mnie całymi dniami.. Chcę pomadką być do twojej buzi mała, by całować usta twoje przez czas cały.. Chcę być twoją słodką mleczną czekoladką, Żebyś mogła chrupać mnie całymi dniami.. Pragnienie miłości.. Choć poeci opiewali ją nie raz.. Tekst piosenki: Pragnienie miłości.. Teksty lyrics polskie i angielskie.. Chcę być gąbką która myje twoje ciało, żebyś skóry gładkiej, miękkiej dotykała.. I chcę cię bardzo i nie mogę chcieć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt