Zapisz słownie podane liczby następnie słuchaj nagrania i powtarzaj

Pobierz

Następnie przeczytaj głośno daty.Cele lekcji: przedstawianie się pytanie innych o imię pytanie innych o wiek «Temat: Człowiek (dane personalne) Anna Megan Mark Will Presentation 0 Listen and read.. Zapisz pełne zdania.. Uzupełnij brakujące litery w zapisie słownym liczebników.. W tekstach jest wiele wyrazów, które znasz z języka angielskiego.. Napisz właściwe słowa w zeszycie.. z o.o., Length: 148 pages, Published: 2020-02-14Wpisz podane przedrostki czasowników.. Edukacja matematyczna: - zapisz w zeszycie temat: Liczby czterocyfrowe; - napisz słownie i za pomocą cyfr podane liczby - podręcznik zad.. Słuchaj i powtarzaj zgodnie z nagraniem.. Słuchaj nagrania i powtarzaj słowa za lektorem.. 171 366 412 683 927 Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Słuchaj nagrania i powtarzaj zdania za lektorem.. Słuchaj nagrania i powtarzaj zwroty za lektorem.Zapisz słownie podane liczby po niemiecku PROSZE!. Zapisz pełne zdania.. 0451 - 29 27 80 46 1.Trening wymowy.. Wykonaj ćwicz.. Powiedz, co zrozumiałeś.. Podręcznik (Wersja złożona do MEN), Author: Klett Polska sp.. Następ- 030 - nie posłuchaj nagrania i powtarzaj zdania za lektorem.. Zapisz w zeszycie i przetłumacz nazwy poznanych miejsc: school - szkołaNastępnie dopisz brakujące formy czasowników.. Następnie posłuchaj .. Zapisz słownie liczebniki porządkowe.. Znaczenie nowych wyrazów znajdziesz w słowniku na końcu podręcznika..

Następnie słuchaj nagrania i powtarzaj.

W zeszycie wykonajcie zad.12/str.105, zad.16,18,19/str.106.. Następ- 030 - nie posłuchaj nagrania i powtarzaj zdania za lektorem.. Witasz kogoś, mówiąc: Hallo!. Rozwiązane zadania wyślijcie na mój adres: .- uzupełnij zdania podanymi wyrazami z zakończeniami: -ji, -ii lub -i - ćwiczenia str. 73; - wykonaj zdanie 2, 3 w "Piszę" na str. 68.. 8, powtarzaj je i naucz się ich czytać.. Posłuchaj nagrania z pierwszej strony rozdz.. 2 str. 43;Kliknij, aby wykonać zadanie.. your what s is sister my Anna English today Complete the dialogue.A teraz zapisz w zeszycie temat i odpowiednią datę.. Każdy przedrostek .. Słuchaj i powtarzaj zgodnie z nagraniem.. UWAGA!. Utrwalimy sobie, przy okazji parę zasad Wir lernen "Liczby po niemiecku"!Słuchaj nagrań z płyty dołączonej do podręcznika, powtarzaj słówka i czytaj dialogi do rozdz.. Ułóż wyrazy we właściwej kolejności.. a następnie podpowiedź w języku polskim .Liczby przydadzą nam się częściej, niż kolory, czy dni tygodnia.. Klasa 1 a j. mniejszości narodowej - niemieckiAby pomnożyć ułamek zwykły przez liczbę naturalną należy liczbę pomnożyć przez licznik ułamka, a mianownik pozostaje bez zmian (pamiętajcie o skracaniu licznika z mianownikiem).. Słuchaj i powtarzaj zgodnie z nagraniem.. Popatrz na krajobraz, przeczytaj zdania i odpowiedz zgodnie z obrazkiem YES/NO Np.: There are two mountains .NO There is a town..

4.Słuchaj nagrania i powtarzaj.

Posłuchaj wiersza i przeczytaj go na głos.. Zadanie 2.. Jest to ważny element języka niemieckiego, który ma wiele zastosowań, w sklepie, w pracy… Poniżej znajdziesz pisownię oraz tłumaczenie liczebników na język polski.. 2 Wer ist das?Pracuj z podręcznikiem na stronie 57. .. nieokreślonej lub o jednej z większej liczby podanych osób lub rzeczy.. Kliknij i nazwij je.. Odszukaj na obrazku zwierzęta, których nazwy wpisałeś do zeszytu.. A 13 d _ _ _ _ _ _ n B 16 s _ _ _ _ _ _ n C 21 e _ _ und _ _ _ _ _ _ g D 30 d _ _ ß _ gZapisz słownie podane liczby.. Kliknij na głośnik a następnie na obrazek pasujący do nagrania.Posłuchaj uważnie nagrania i zapisz poniższe liczby w zeszycie.. B Słuchaj i powtarzaj zgodnie z nagraniem.. Opowiedz legendę komuś z domowników.. Słuchaj i powtarzaj.. Naucz się nazw miesięcy na pamięć.. Zad.3 Utrwalimy teraz wymowę nazw zwierząt.. YES Ćwiczenia str. 51 - wykonaj zad.. Narysuj swój dom lub mieszkanie i podpisz: "Ich wohne hier" - mieszkam tu.. Naucz się nazw pór roku i podanych wyżej form na pamięć.. Słuchaj nagrania i powtarzaj liczby za lektorem PHONETIK Cd • 17 Cd • 13 W jakim wieku są podane osoby?. W zadaniu 1 przyjrzyj się ilustracjom przedstawiającym miejsca w miescie i posłuchaj nagrania 3.18 (z płyty, którą pobrałes ze strony wydawnictwa Macmillan)..

Teraz odtwórz nagranie jeszcze raz, wskazuj obrazki i powtarzaj.

UWAGA!. Zadanie domowe: Posłuchaj nagrania nr 46 jeszcze raz i naucz się czytać teksty -Сomentários .. Przeczytaj sam, albo poproś kogoś dorosłego o przeczytanie legendy Artura Oppmana pt. "Syrena" (tekst otrzymasz poczta elektroniczną), a następnie zapoznaj się z komiksem na postawie tej legendy (podręcznik s.8-9).. Czasownik w 1. osobie liczby mnogiej ma taką samą końcówkę jak bezokolicznik: machen wir mach .. Słuchaj nagrania i powtarzaj.Następnie zapisz słownie podane liczby., 0,, 0, five, ten, fifteen, Write the words in the correct order.. Następnie możesz zrobić zadanie 17 na stronie 59. .. nieokreślonej lub o jednej z większej liczby podanych osób lub rzeczy.. Pod tematem zapisz nazwy zwierząt z powyższego ćwiczenia.. Słuchaj nagrania i powtarzaj liczby za lektorem PHONETIK CD • 17 CD • 13 W jakim wieku są podane osoby?. Uzupełnij rozmowę brakującymi wyrazami.. Zadanie 3.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Niemiecki alfabet.. Witasz kogoś, mówiąc: Hallo!. Posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst.. Sprawdź poziom zrozumienia .Posłuchaj nagrania i zapisz w zeszycie numery pocztówek w kolejności według nagrania CD 3.16.. Słuchaj nagrania i czytaj teksty po cichu.. Wykonaj zad .. 4. zytaj na głos kolejne teksty.. Posłuchaj odpowiedzi na podane poniżej pytania i zanotujNapisz w zeszycie przedmiotowym nazwy 12 miesięcy we właściwej kolejności, następnie sprawdź poprawność wykonania zadania z nagraniem 62 (do cwiczenia.pl)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt