Sprawozdanie z wyjazdu do muzeum

Pobierz

Ten tekst to wersja po poprawkach.. Z Torunia udaliśmy się do Malborka.. Tego dnia spotkaliśmy się o 9.30 z klasą na Ogrodach.. Następnego dnia po krótkiej nocy udaliśmy się do Muzeum Powstania Warszawskiego.Sprawozdanie reportażowe - z wycieczki, ze zdarzeń życiowych, rozgrywki sportowej.. W piątek, 10 października uczniowie naszej klasy Ib pod opieką wychowawczyni - Eweliny Kozdry i nauczycielki plastyki - pani Emilii Szewczyk udali się na planowaną od wielu miesięcy wycieczkę do Warszawy.Sprawozdanie z działań Muzeum w roku 2020.. W październiku 2010 r. uczniowie wyjechali na wycieczkę do Szczecina.. SPRAWOZDANIE.. 12 stycznia 2017 roku klasy 6a i 6d wraz z wychowawcami: p. Jadwigą Żaboklicką i p. Elżbietą Gaworek wybrały się na wycieczkę do Centrum Pieniądza.. Wycieczka bardzo nam się podobała i z niecierpliwością oczekujemy kolejnej:) Dziękujemy naszej wychowawczyni za organizację wyjazdu, który dostarczył nam wspaniałych wrażeń.22 kwietnia udaliśmy się do Zakopanego, czekał na nas przewodnik, z którym udaliśmy się na Gubałówkę, zwiedziliśmy Krupówki i Muzeum Tatrzańskie.. Serdecznie dziękujemy Fundacji Edukacja Bez Granic za umożliwienie nam zwiedzenia Ogrodu Doświadczeń, wystawy w muzeum a także możliwość obcowania z kulturą wyższą .SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO RUMUNII ZORGANIZOWANEJ PRZEZ KOŁO TARNOWSKICH WODOCIĄGOWCÓW TARNOWSKIEGO ODDZIAŁU PZITS W TERMINIE W DNIACH OD 8 DO 14 WRZEŚNIA 2014 R. Wycieczka została zorganizowana przez Koło Tarnowskich Wodociągowców Tarnowskiego Oddziału Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych w dniachNapisz Sprawozdanie z wycieczki..

Napisz sprawozdanie z tego wyjazdu (170 słów)".

Miejsce docelowe wycieczki: Skansen- Muzeum Etnograficzne w Sanoku (oddalony od szkoły 4 km) Liczba uczestników: 15-stu uczniów niepełnosprawnych słuchowo w stopniu lekkim z I kl. Gimnazjum Specjalnego i 2-ch rodziców.. Harmonogram "praktycznej lekcji" obejmował trzy główne punkty: OCEANARIUM, PLANETARIUM, EUREKA.Sprawozdanie z wycieczki do Centrum Pieniądza.. Dwudziestego września bieżącego roku pojechaliśmy wraz z klasą VIII B na wycieczkę.. Dnia 07.10.2021 roku Kółko Biologiczne odbyło wycieczkę do Muzeum Przyrodniczego w Krakowie.. Prowadząca wycieczkę: mgr Monika Tarnawska.. 11 grudnia 2012 roku wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Sandomierza.. Temat zadania domowego brzmiał następująco: "Byłaś niedawno na weekendowej wycieczce w Gdańsku.. widzielismy ladny rynek tego miasteczka, nad jeziorem .sprawozdanie.. Umówionym miejscem były okolice poczty.SPRAWOZDANIE z wycieczki do Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego.. Wiadomo, że dla uczniów zawsze najfajniejsza jest jazda autobusem.Sprawozdanie z wycieczki do Muzeum Powstania Warszawskiego Dnia 30 marca 2015 roku my, uczniowie klasy: 3d, 3c i 2c Gimnazjum nr 1 w Sulejówku pojechaliśmy do Muzeum Powstania Warszawskiego.. W wyprawie tej udział brali uczniowie z klas II -VIISprawozdanie z wycieczki Kółka Biologicznego do Muzeum Przyrodniczego Instytutu Systematyki i Ewolucji Zwierząt PAN..

Jak napisać sprawozdanie?

krotka podroz trwala zaledwie 1 h. przed rozpoczeciem zwiedzania muzeum odbylismy spacer po mikolajkach.. wyjechalismy autokarem sprzed szkoly o godz. 8 rano.. Była to niezapomniana lekcja historii i patriotyzmu.. przed wyjazdem, na lekcjach historii i geografii, duzo rozmawialismyo tym.koledzy przygotowali informacje o roznych aspektach dziejow tego regionu i jego wspolczesnosci.. do domów.. Wycieczka została zaplanowana na 16 października bieżącego roku.. Stefana Żeromskiego.. ***** Sprawozdanie z weekendowej wycieczki do Gdańska9 czerwca tego roku odbyla sie wycieczka naszej klasy do muzeum w mikolajkach, ktora zaplanowalismy jeszcze zima.. Czas trwania wycieczki: 6 godz. + 3 godz. dojście.. Podanie do dyrektora teatru z prośbą o wypożyczenie kostiumów; Wycieczka do Wrocławia spotkaniem z polską historią i tradycjąSprawozdanie z wycieczki 18 wrzesnia 2010 roku wszystkie VI klasy wybrały się na wycieczkę do muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie i do Kazimierza Dolnego.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: podziękowania dla pracownika odchodzącego z pracy strefa guillaume apollinaire interpretacja fajne życzenia na pożegnanie w pracy charakterystyka supermana wierszyki na odejście pracownikaNastępnym punktem wycieczki było zwiedzanie domu, w którym urodził się i wychował Mikołaj Kopernik, a który dziś pełni rolę jego muzeum..

Napisz sprawozdanie z ostatniej klasowej wycieczki.

Podróż trwała niecałą godzinę i przebiegała w miłej atmosferze.. Wyjechaliśmy o 8.00 rano.. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Napisz sprawozdanie z wycieczki pięciodniowej na mazury 2010-05-24 .Podczas drogi wymienialiśmy się ciekawymi oraz radosnymi wspomnieniami z wycieczki szkolnej.. Jego celem jest przekazanie informacji o treści filmu, spektaklu lub książki.Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59; Napisz sprawozdanie z wycieczki.. Dowiedziałem się o istnieniu 30 centymetrowej ćmy.Dziś chcę Wam pokazać sprawozdanie napisane przez Ingę, moją uczennicę.. Filmy.. O 13 30 wróciliśmy do Klementowic i rozeszliśmy się.. Cała grupa stawiła się punktualnie o godzinie 7.45 przed budynkiem Szkoły Podstawowej im.. Celem wycieczki było: poznanie miejsca charakterystycznego dla naszego regionu.W Państwowym Muzeum na Majdanku spędziliśmy około dwie i pół godziny, to wystarczyło, by wzruszyć nasze serca.. Na miejsce dotarliśmy około godziny dziesiątej.Pewnego dnia w szkole nasza pani wychowawca zaproponowała wycieczkę do muzeum archeologicznego.. Początki Krakowa, jednego z najszacowniejszych miast Europy, giną w mrokach dziejów.Wreszcie wieczorem, już bardzo zmęczeni udaliśmy się do miejsca noclegowego, gdzie po krótkim odpoczynku część z nas wybrała się jeszcze na spacer na lotnisko Okęcie..

Odwiedziny w muzeum były bardzo ciekawe.

Odbyła się tam lekcja, której tematem były akcje bojowe Powstania Warszawskiego.. Pozostało nam w pamięci wszystko, co zobaczyliśmy i usłysze -liśmy.Sprawozdanie z wycieczki do Muzeum Ewolucji w Warszawie.. Jest pisane z punktu widzenia uczestnika lub świadka; Sprawozdanie typu recenzja - z książki, filmu, spektaklu.. Na szczęście nie padało, ale było bardzo zimno.. Nasza klasa wybrała się w środę na autokarową wycieczkę do Muzeum Rolnictwa, które znajduje się w Szreniawie.. Wspaniała pani Przewodnik oprowadziła nas po zamku, opowiadając o wszystkich jego tajemnicach.Sprawozdanie z wyjazdu do Warszawy na lekcję muzealną "Ikonosfera baroku": Po czwartej lekcji, około godziny dwunastej wszyscy udaliśmy się na dworzec PKP, który znajduje się blisko naszej szkoły.. Sprawozdanie z wycieczki do krakowskiego zamku na Wawelu; Sprawozdanie z wycieczki klasowej do obozu koncentracyjnego w Auschwitz.. Rada Muzeum przyjęła sprawozdanie merytoryczne z działań Muzeum Powstań Śląskich w 2020 roku przedłożone przez Dyrektora Muzeum na posiedzeniu Rady w dniu 16 marca 2021 r.Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa w ramach projektu "Otwarty umysł otwarte drzwi" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Przygotował Szymon Moś .. By wejść na teren muzeum, musieliśmy przejść przez bramki, a nasze plecaki zostały prześwietlone.Sprawozdanie z wycieczki edukacyjnej "Szlakiem bohaterów "Kamieni na szaniec".. Z Poniatowej wyjechaliśmy z małym opóźnieniem.. Treść.. Z okien tarasu widokowego mogliśmy podziwiać startujące i lądujące samoloty.. Stąd pociągiem ruszyliśmy w kierunku stolicy.. Była to wspaniała, niezapomniana przygoda.. Wysiedliśmy na stacji Powiśle, a następnie piechotą, bez .1 Scenariusz jednodniowej wycieczki do SKANSENU w Sanoku.. 9.25 czas na lunch 10.30 bus do Torunia 12.15 przyjazd do Torunia 14.30 zwiedzania zabytkow Torunia 15.30 przerwa na obiad 16.25 robienie pierniczkow 17.55 - przyjazd do szkoly.Sprawozdanie z wirtualnej wycieczki do muzeum.. Mieliśmy na celu zapoznanie się z miejscami, w których toczyła się akcja książki Aleksandra Kamińskiego pt. "Kamienie na szaniec".Sprawozdanie z wycieczki na wystawę "Podziemia Rynku" oraz na wystawę szopek krakowskich w muzeum historycznym "Krzysztofory" w Krakowie, która odbyła się 17.01.2011 roku.. Opublikowano: 11 października 2021.. Dnia 7 października 2003 wybraliśmy się z klasami III A, B, C, D na wycieczkę do Muzeum Ewolucji w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.. 7.30 bus zbiorka przed szkola.. W muzeum odbyła się lekcja żywej przyrody na temat "Co w trawie piszczy- stawonogi".Sprawozdanie z wycieczki do Sandomierza.. Wyjazd miał charakter edukacyjny a cel jaki mu przyświecał, to uzupełnienie wiedzy uczniów z zakresu astronomii, fizyki i biologii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt