Mały książę test ze znajomości lektury

Pobierz

Podczas pierwszego spotkania Mały Książę poprosił lotnika o: a) narysowanie baranka.. 2009-09-28 18:26:13Sprawdź swoją wiedzę ze znajomości lektury "Mały Książę" A. de Saint-Exupéry.. Ze skruchą przyznała, że była niemądra.. Ulubiona rozrywka Ma³ego Ksiêcia to: 12.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Powtórzenie‧Regulamin‧Lektury szkolneLis prosi Małego Księcia, aby ten: oswoił go.. wcale nie chciał wracać.. Metafora - c.d.Róża zorientowała się, że przesadziła i że to z jej powodu Mały Książę opuszcza planetę.. swej planecie?. Ile Róża miała kolców ?. a) bawić sięTEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Co lubił robić Mały Książę?. Na bezludnej wyspie.. Do pędów róż.. c) dziesięć.. 18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne odpowiedzi, każdy z Was otrzymał ode mnie informację z punktami i oceną.. O narysowanie pudełka.. W jakiej sytuacji i do kogo?. Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Gimnazjum Liceum Technikum Polski.Test ze znajomości lektury pt. "Mały Książę ".. O narysowanie węża boa zamkniętego i otwartego.9.. Planeta, na której mieszkał Mały Książę nazywa się.. Asteroida B-512.. b) większej od Ziemi.. Na planetę B-612 Mały Książę powrócił dzięki pomocy:Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Antoine de Saint-Exupéry.Małgorzata Woźna.. Dlaczego Pijak pił ?. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę..

Mały Książę test ze znajomości lektury.

)Jeżeli zawsze bliski był ci Mały Książę - test znajomości lektury nie tylko odświeży twoją pamięć, ale i pobudzi nostalgię.. Ile było wulkanów na planecie Małego Księcia ?. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Mały Książę test ze znajomości lektury - Quizizz.. Mały Książę B. Antoine de Saint- Exupery C.. Gdzie narrator po raz pierwszy spotyka Małego Księcia?. w Afryce, na pustyni Sahara 3.. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, proszę o wiadomość.. O co poprosił narratora Mały Książę?. dedykacja 2.. - Dopasuj cytaty z "Małego Księcia" do odpowiednich postaci: Mały Książę, Król, Biznesmen, Latarnik, Kwiatek, Lis, Pilot, Żmija.. Asteroida B-612.Test wyboru ze znajomości lektury—«Mały Książę» Antoine de Saint Exupery— wersje dla dwóch grup «Mały Książę» Antoine de Saint - Exupery - grupa A.. 6.O co poprosił Mały Książę człowieka gdy pojawił się na Ziemi?. Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi.. Zwróć uwagę, że oba wyrazy pisze się w tym wypadku - jako nazwę własną - wielką literą.. Autor.. b) trzy.. nie spodobało mu się na żadnej z planet.. Mendel Gdański.. ostrzegł przed myśliwymi.. W poście znajduje się lista 15 pytań, które często pojawiają się na teście wiedzy z "Małego Księcia".. Pod każdym pytaniem jest .W śród lektor, które według mnie powinniście przeczytać przed egzaminem ósmoklasisty jest "Mały Książę"..

Mały książę - test znajomości lektury.

Napisz do jakiego rodzaju literackiego należy utwór .. Lotnik znalazł się na pustyni -1p.3.. 2013-04-11 15:56:28 jakie są twoje wrażenia z lektury " Mały Książę "?. Do chwastów.Temat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".. O narysowanie baranka.. Mały Książę.Pisarz tak nazwał głównego bohatera swojej książki i jego imię umieścił w tytule.. pokłócił się z lotnikiem.. "Mały Książę" autorstwa Antoine'a de Saint-Exupéry'ego - pytania i odpowiedzi na sprawdzian z lektury.. a) pięć.. Test znajomości noweli "Mendel Gdański" Marii Konopnickiej.. Zerówka Dorośli Polski.. Do jednego bohatera możesz przypisać kilka .Test ze znajomości lektury "Makbet" Williama Szekspira.. c) o małych rozmiarach.. Na Ziemi dotarł do ogrodu, gdzie rosło aż pięć tysięcy róż.Plastyka Spotkania ze sztuka ZP.Maly Ksiaze" A. de Saint Exupery - test sprawdzajacy dla gimnazjum Post Views: 5 644 maly ksiaze maly ksiaze przygotowanie do sprawdzianu maly ksiaze test wiedzy maly ksiaze test z lektury sprawdz wiedze o malym ksieciu test z malegoTytuł.. Kto jest narratorem opowieści?. b) cztery.. Sześcioletni chłopiec D. Pilot 2.- sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. Dlaczego Ma³y Ksi¹¿ê ba³ siê baobabów na.. Jak długo Mały Książę przebywał na Ziemi?.

Rozwiąż test z lektury i sprawdź!

Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Klasa 7 Polski.. (2pkt.. Wyjaśnij sens symboli w utworze Lis - Róża - Żmija _ baobaby - studnia - 2.. Możesz uzyskać 20 punktów.. Dobrze widzi się tylko sercem '' 3.1. wg Jaskulska1.. wg Maslankowicztos.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Plan wydarzeń-Mały Książe Połącz w pary.. Mały Książę sądził, że jego Róża jest jedyną Różą na świecie.. Można go też wykorzystać do pracy na lekcji, np. w grupach.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Planecie Małego Księcia zagrażały: a) słonie.. Opisz planetê Ma³ego Ksiêcia.. Kto wypowiedział poniższe słowa?. Ale chłopiec nie zmienił zdania.. Napisz, co zagrażalo planecie Małego Ksiącia?. W tym odcinku przybliżam wam pojęcie paraboli oraz w.Test ze znajomości treści "Balladyny" Juliusza Słowackiego.. Jak rozumiesz słowa ,, Wśród ludzi także jest się samotnym " ''Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu .. Dlaczego Ma³y Ksi¹¿ê obawia³ siê baranka.Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".Proponuję niedługi sprawdzian znajomości lektury Mały Książę.. Jak dobrze pamiętasz przygody tajemniczego chłopca z obcej planety?. Jak nazywamy krótki tekst, który otwiera lekturę "Małego Księcia", znajdujący się tuż przed rozdziałem pierwszym?.

Test z lektury Mały Książe.

Można się znów na chwilę przenieść do świata, w którym nie ma nic ważniejszego, aniżeli miłość do pięknej róży, a to, co naprawdę ważne, kryje się w przyjaźni, gwiazdach, poznawaniu i marzeniach.Test ze znajomości lektury "Ten obcy" 2013-07-17 07:13:54 Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 Test lektury Mały Książę 2015-10-24 16:31:22test pt Mały Książe Test.. zapolował z nim na kury.. Test składa się z 12 pytań.. 2010-01-06 21:44:06 Co sądzisz na temat lektury pt." Mały Książę "?. Rozwiąż test!Test sprawdzający znajomość treści lektury Antoine de Saint- Exupery, Mały Książę W każdym zadaniu zaznacz poprawną odpowiedź.. 5 days ago by.Mały Książę - quiz wiedzy o niezwykłej książce Antoine de Saint-Exupéry.. Test z Lektury Brakujące słowo.. c) wodę.. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotu b) braku paliwa c) katastrofy lotniczej d) miał misję do zrealizowania 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt