Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty w zadaniach 1-6 andrew is impressed by

Pobierz

to, co zostanie dla niej zamówione (A-E).Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.6 OJAP-400 Zadanie 3.. (0-5) - 1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.Zadanie 6 (0 - 3) Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Uwaga!. 1.1.. W zadaniach 1.1.. Strona 34.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Zakreśl literę A, B albo C.. Tekst 1.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy .Zadanie 1 (0 -5 pkt.). Średnia: 4.4. karcil392.Strona 2 z 9 Zadanie 1.. B Odpowiedź na zadanie z Repetytorium ósmoklasisty 2018 .. 1.1.Strona 2 z 8 Zadanie 1.. Zadania 1.1.-1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zadania 1.4.-1.6. do drugiego.Zadanie 1.. Zadania 1.1.-1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zadania 1.4.-1.6. do drugiego.. Uwaga!. W zadaniach 1.1.. (6 pkt) (4 pkt) Usłyszysz dwukrotnie wypowiedź nauczyciela.. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Usłyszysz rozmowę ojca z córką.. Zadania 1.1.- 1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zadania 1.4.-1.6. do drugiego.. Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. 1.1.1 Zadanie 1..

Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty (...) 1 Indywidualne.

Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania (1-3) są .1.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej osoby (2.1.-2.4.). W zadaniach 1.1.-1.6., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Powodzenia!. (0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie komunikat o festiwalu gier komputerowych.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. B. zaprosić na swoje urodziny Dziewczynka opisuje: A. swoje zajęcia .Zadanie 1.. Usłyszysz rozmowę Caroline i Marka.. Uwaga!. B. in a restaurant .OJAP- Strona 3 z 16 Zadanie 1.. Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Zadania 1.1.-1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zamieszczone na następnej stronie zadania 1.4.-1.6. do drugiego tekstu.. Odpowiedzi do nich zaznacz lub zapisz w wyznaczonych miejscach.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu, w zadaniach z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat przedstawienia teatralnego w parku..

Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zakreśl literę A, B albo C.. Uwaga!. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w zdaniach, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. 2 Zadanie.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Zadania 1 .3 .. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 1.3.Rozdziały 1-12 imię i nazwisko klasa.. Zakreśl literę A, B albo C. Otocz kółkiem literę A, B albo C.. 1.1.Zadanie 1.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie .Zadanie 3.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. 3 Zadanie.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą..

Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.

Zadanie 2 Usłyszysz dwukrotnie cztery .. 1.1.Zadanie 1.. Zadania 1.1.-1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zadania 1.4.-1.6. do drugiego.. Wpisz w każdą lukę 6.1.. Zakreśl literę A albo B. 1.1.. W arkuszu znajdują się różne typy zadań.. Zakreśl literę A, B albo C.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. 1.5.Zadanie 3.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. (0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. (0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. W zadaniach 1.1.. W zadaniach 1-3, na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą: A, B albo C. BZadanie 1 (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery teksty.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. 1.1.Zadanie 1.. Zakreśl literę a, b lub c. Zakreśl literę A, B albo C.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Zakreśl literę A, B albo C.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. 1.1.Zadanie 1.. Usłyszysz rozmowę Caroline i Marka..

Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.

(0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. 5 Indywidualne.. Usłyszysz rozmowę dwojga przyjaciół.. (0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. - 6.3. brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Zadania 1.1.-1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zadania 1.4.-1.6. do drugiego.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.3. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. - 1.4., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Zadania 1.1.-1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zadania 1.4.-1.6.. Zakreśl literę A, B albo C.. - 1.5. na podstawie .Zadanie 1 (0 - 5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. ZADANIE 1 _____ / 3 pkt.. Zakreśl literę A lub B Chłopiec dzwoni do koleżanki, żeby: A. przeprosić ją, że nie będzie go na jej urodzinach.. 4 Zadanie.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat przedstawienia teatralnego w parku.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.5. z podanych odpowiedzi wybierz w łaściwą.Zakreśl literę A, B albo C.. (0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. Usłyszysz wywiad z młodym koszykarzem.. Uwaga!. Zadania 1.1.- 1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zadania 1.4.-1.6. do drugiego.. Pamiętaj, że zapisy w brudnopisie nie będą sprawdzane i oceniane.. Usłyszysz rozmowę dwojga nastolatków.. Zadania 1.1.-1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zadania 1.4.-1.6. do drugiego.. Czas pracy: 90 minut Liczba punktów do uzyskania: 60 Zadanie 1.. B. pokaż więcej.. Oceń to zadanie: Oceń to zadanie.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz.Centralna Komisja Egzaminacyjna EGZAMIN GIMNAZJALNY W ROKU SZKOLNYM 2011/2012 JĘZYK ANGIELSKI POZIOM PODSTAWOWY PRZYKŁADOWY ZESTAW ZADAŃ PAŹDZIERNIK 2011 Zadanie 1.. Zakreśl literę A, B albo C.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie rozmowę dwóch osób w restauracji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt