Streszczenie lektury niesamowite przygody dziesięciu skarpetek

Pobierz

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, objaśnienie znaczenia tytułu, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Streszczenie"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki.. Autorem książki jest Justyna Bednarek.. W domu Mamy i Basi, nazywanej Małą Be, po wyjęciu z pralki często odnajdują się pojedyncze sztuki skarpet.. Jeśli podobała Ci się ta historia, ale nawet jeśli jej nie znasz, przeczytaj "Nowe przygody skarpetek".. Kiedy ich dziadkowie ze strony mamy umierają, rodzeństwo chcąc spełnić ich ostatnią wolę, wyrusza na ekskluzywny rejs.W klasach 1-3 lektury dobierane są spośród niżej podanych tytułów.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Test prawda/fałsz // odp.. Angela675 3 lata temu.. Do prawdziwego świata należy rodzina małej dziewczynki (Małej Be), a także specjalista który odwiedza ich by naprawić rzekomo zepsutą pralkę.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - streszczenie utworu Justyny Bednarek - strona 2.. Wszystkie jednak maja w sobie coś .Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Geneza utworu Powieść ukazała się w 2015 roku nakładem wydawnictwa Poradnia K i była pierwszą książką Justyny Bednarek, po długoletniej przerwie pisarki w zawodzie.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Bohaterowie Opowieści Justyny Bednarek przedstawiają zarówno bohaterów realistycznych, jak i fantastycznych..

wg Magdalenandz.Jak dobrze znasz książkę Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.

Przynajmniej w domu Małej Be.. Książka ta opowiada o przygodach zaginionych 10 skarpetkach, które ruszając w świat i przeżywają niesamowite przygody.Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) Jedną z najlepszych pozycji literatury dziecięcej ostatnich lat jest książka Justyny Bednarek "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, objaśnienie znaczenia tytułu, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w .Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Problematyka Autorka zawarła na kartach książki przesłanie związane z ważnymi współcześnie kwestiami i dylematami moralnymi.. Justyna Bednarek dzięki swojej nieskrępowanej wyobraźni, ale także godnemu podziwu talentowi pisarskiemu, odnalazła inspiracje w prozaicznych przedmiotach codziennego użytku.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Justyna Bednarek , Daniel de Latour 7,9 / 10"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to książka podzielona na dziesięć rozdziałów.. W pewnej rodzinie, skarpetki regularnie giną podczas prania.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek są naprawdę niesamowite!.

W którym roku została wydana książka pt. ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek"?

Każda skarpetka jest inna jednak taka jaka powinna być.. W jakiś niewytłumaczalny sposób z pary skarpet zostaje jedna - nawet jeśli wkładaliśmy do pralki dwie.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek już od 21,72 zł - od 21,72 zł, porównanie cen w 47 sklepach.. Bardzo ładne i zabawne są ilustracje, za które odpowiada Daniel de Latour.. Test ze znajomości lektury Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Justyna BednarekKsiążka Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Bednarek Justyna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,74 zł .. Wywiad ze skarpetką - Redagowanie treści na podstawie lektury // odp.Test zawiera 7 pytań.. Książkę można kupić tutaj (Link afiliacyjny.#Niesamowiteprzygodydziesięciuskarpetek #Niesamowiteprzygodydziesięciuskarpetekrecenzja #książkidladzieci Lubię piękne i mądre książki dla dzieci.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to fascynująca i zaskakująca historia, opowiedziana z najwyższym polotem i fantazją..

... Układanie zdań do lektury "Niesamowite przygody 10 skarpetek" Koło fortuny.

Każda z bohaterek (skarpetek) prezentuje wyjątkową postawę: jedna z nich przychodzi z bezinteresowną pomocą, inna wyraża chęć zmieniania świata, wszystkie .. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" to lektura sugerowana dla klas 1-3.. Dodatkowo umieszczamy tu linki do przygotowanych w naszym serwisie ćwiczeń związanych z lekturami spoza nowego kanonu.Jeśli szukacie porządnej, zabawnej i pouczającej lektury dla swoich dzieci, którą się czyta, a nie tylko przewraca strony z obrazkami, to gorąco Wam polecamy Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Justyny Bednarek.. Inna spełnia się w roli niani dla małych wron, kolejna - jest fantastyczną mysią mamą.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) AUDIOBOOK (Justyna Bednarek) to bardzo zabawna książka audio dla dzieci, która jest obowiązkową lekturą szkolną w klasach 1-3 szkoły podstawowej.. Przeczytaj recenzję Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych).. Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - streszczenie utworu Justyny Bednarek.. Mimo ze książka ma 158 stron, czyta się ja szybko, ponieważ tekst nie zajmuje całych stron..

W każdym z nich opowiedziana została historia jednej ze skarpetek.

a) Daniel Kickowski b) Daniel Bednarek c) Daniel de Latour d) Daniel Jackowski 17) Biorąc los w swoje ręce, szara (druga) skarpetka krzyczała.. Bo jest faktem, że znikają, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyncze.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!AUDIOBOOK Niesamowite Przygody Dziesięciu Skarpetek - Justyna Bednarek (dla Dzieci).. W pewnej rodzinie, skarpetki regularnie giną podczas prania.. Nazywam si.a) znaczek kotwicy b) znaczek zająca c) znaczek kwiatka d) nie miała żadnego znaczka 16) Kto jest autorem ilustracji do książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek"?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Przecież każdemu choć raz w życiu musiało się to przytrafić.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Czy nie zastanawiało Was, gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki?. Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świeQ.. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu.. Sprawdź ile pamiętasz z tej niesamowitej książki a ile wiadomości Ci umknęło.. Mama kont.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) - streszczenie, plan wydarzeń "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers .Quiz stworzony na podstawie księżki Justyny Bednarek "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".. 2016Baśniobór - streszczenie Bohaterowie "Baśnioboru" - Kendra i Seth - mają 14 i 13 lat i są wiecznie kłócącym się rodzeństwem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt