Test sprawdzający znajomość lektury pinokio

Pobierz

Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Test ze znajomości książki Pinokio -.. Brakuje odpowiedzi.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniPinokio - Test.. Rozwiąż test.Carlo Collodi, Pinokio - o tym, jak pewien drewniany pajacyk zapragnął zostać prawdziwym chłopcem.. Rozwiąż test!Test ze znajomości treści lektury "Pinokio".. Rozpocznij test.. Przy każdym pytaniu są cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawdziwaa) gdy był dzieckiem miał w sobie tyle gniewu i zła, którego nie można mu było odebrać.. Książka Marii Krüger od lat jest ulubioną lekturą polskich dzieci.. Czym Szewczyk zgarnął mrówkom mrowisko?. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej szkolnej lektury i zrób test z odpowiedziamiklasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. 7) Kim wróżka była dla Pinokia?. Carlo CollodiCharles PerrlautBracia GrimmHans Christian Andersen.Ojciec Pinokia nazywał się: Gepetto Antoni.Quo vadis" to najbardziej znane dzieło Henryka Sienkiewicza, przetłumaczone na wiele języków i czytane na całym świecie.. b) ratusza.. d) Cały czas siostrą.. c) osioł zamieniony w kukiełkę.. c) Umiera i zmartwychwstał.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Super!.

Test ze znajomości lektury PINOKIO.

b) chłopiec zamieniony za karę w pajacyka.. 1) Kto był ojcem Pinokia ?. 1) Majster Antoni był nazwany Wisienką, gdyż: a) maił ubranie w wiśniowym kolorze b) czubek jego nosa był błyszczący i czerwony jak wiśnia c) nosił perukę w kolorze wiśniowym d) lubił jeść wiśnie 2) Dżepetta nazwano Mamałygą, ponieważ: a) bardzo wolno się poruszał b) bardzo wolno mówił c) nosił żółtą perukę, która .Trudny test o Pinokiu zawiera najważniejsze informacje dotyczących też imion bohaterów, których mogłeś nie zapamiętać.Test ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodi, który należy przeprowadzić na pierwszej lekcji.. Jan Brzechwa.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Pinokio to: a) drewniany pajac, potem rudy chłopiec.. Gdzie udał się Lorak, aby przekonać Radę Mędrców, że trzeba pomóc Bartkowi ?. Carlo Collodi.Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Pinokio, które mogą Ci się przydać do powtórki.. c)osioł zamieniony w kukiełkę.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.Pinokio - Test ze znajomości lektury "Pinokio".. Pinokio - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Pinokio.. Przewiń.. a) szył ubrania b) naprawiał garnki c) łatał obuwie 3.. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia..

Sprawdza znajomość treści.

c) Była dla niego koleżanką.. c) ciemnego .Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. c) wysłał go w charakterze szpiega.. b .Pinokio test lektury Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'pinokio test lektury': 10000+ base test Odkryj karty.. d) miał nadzieję, że przywiezie drogocenny skarb.. Niektórzy uważają, że właśnie za tę powieść jej autor dostał literackiego Nobla.. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna, d) z materiału.a) Był już osłem już do końca życia.. Klasa 4 Polski PINOKIO LEKTURY DLA KLAS IV - VI B. i A. Surdej Carlo Collodi.Test wyboru sprawdzający znajomość lektury Janiny Porazińskiej " Szewczyk Dratewka" 1.Co Szewczyk Dratewka miał w torbie?. A jak było naprawdę?. Navigation Strona główna LEKTURY PODSTAWOWA - Akademia pana Kleksa - Ania z Zielonego Wzgórza - Artysta Sławomir Mrożek tekst - Bajki robotów streszczenie - Ballady - Bracia Lwie Serce - Charlie i fabryka czekolady - Czarne Stopy - Czesław Miłosz - Chłopak na opak, czyli z pamiętnika pechowego Jacka - Chłopcy z .Pinokio - test znajomości lektury Test znajomości lektury Pinokia.. wg 31halimcharlize.Sprawdzian z lektury pinokio dla klasy 4 Carlo Collodi, Pinokio - o tym, jak pewien drewniany pajacyk zapragnął zostać prawdziwym chłopcem..

2.Test znajomości lektury ,,Pinokio".

Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. a) winogrona b) arbuz c) banan d) mięso e) chleb f) gruszki 3) Dlaczego Pinokio nie mógł otworzyć drzwi do domu gdy wrócił jego tato ?TEST "DZIECI Z BULLERBYN" Test.. Sprawdź cofnij .Lektura "Nasza szkapa" M. Konopnicka, test.. Pinokio to: a)drewniany pajac, potem rudy chłopiec.. 1.Test z "Karolci" pomoże ci sprawdzić, jak dobrze pamiętasz przygody tytułowej Karolci, która znalazła zaczarowany koralik.. b)chłopiec zamieniony za karę w pajacyka.. a) kromkę chleba b) dwie bułki c) rogala 2.. Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury "Karolcia" Marii Krüger.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Pinokio - z treści lektury - Test.. Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger.. wg Mwalkow.. a) Najpierw siostrą później mamą.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. imię i nazwisko.klasa.. data.. Jakie przezwisko nosił Dżepetto?. 2.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Pinokio Carlo Collodiego.. Odsłon: 21728 Ocen: 102 (62 %) Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Nasza szkapa" M. Konopnickiej (podstawówka, gimnazjum).. d) Odmieniła go wróżka.. Rozpocznij test..

Kto jest autorem lektury?

b) Zostaje ziedzony przez tysiące ryb.. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.. - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.5.. b) chciał, aby poznawał świat.. "Pinokio" C. Collodi - elementy realistyczne i fantastyczne (na podst. materiałów B. i A. Surdej) Sortowanie według grup.. a) Gepetto b) majster wisienka c) rybak d) gołąb e) wróżka f) lis i kot 2) Co zjadł Pinokio jak spalił nogi ?. Od kogo Dżepetto dostał drewnienko, z którego powstał Pinokio?Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. b) Była obca dla Pinokia.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Nie tylko uczniowie najmłodszych klas mogą sprawdzić swoją wiedzę, rozwiązując nasz quiz.. 8) Gdzie Pinokio spotkał wróżkę po raz pierwszy?Chcesz sprawdzić czy uważnie przeczytałeś lekturę pt:"Pinokio,,?Jeśli tak to Quiz dla ciebie.Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. Czym zajmował się Szewczyk wędrując od wsi do wsi?. Kto napisał Pinokia?. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt