Szczegółowy plan ten obcy

Pobierz

klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰ Jesteś w: Ten obcy Ten obcy - streszczenie szczegółowe Poleca: 86 / 100 % użytkowników, liczba głosów: .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 3.Budowa szałasu i kuchni polowej.. 7.W drodze do Warszawy.. 6.Przyjeta propozycja.. 6.Znowu na wyspie.. Spędzanie wakacji w Olszynach 2.. Ucieczka i powrót Zenka.. 2.Rozmowa tajemniczego gościa z Ulą.. Spędzanie wakacji w Olszynach 2.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Wizyta u lekarza 6.. 5.W Strzemienicach.. Lekarz opatruje mu ranę, co przynosi mu widoczną ulgę.. Proszę pomuzcie!Problematyka.. 7.Próba oswojenia Dunaja przez Zenka.. 3.Schronienie się na wyspie.. W tym czasie przychodzą Pestka, Julek oraz Marian.. 4.Ponowne opuszczenie wyspy.. Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Ucieczka Zenka 7.. Liczę na was miśki!. Skomentuj.. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa - streszczenieHistoria przyjaciół, którzy podczas wakacji spotykają nieznajomego chłopaka, który uciekł z domu i poszukuje s.Irena Jurgielewiczowa, Ten obcy - streszczenie i opracowanie.. wyjaśnij tytuł dziwny ogród .Ten obcy - streszczenie Czwórka przyjaciół - Ula Zalewska, Patrycja "Pestka" Ubyszówna, Julek Miller i Marian Pietrzyk - ma w Olszynach swoje ulubione miejsce zabaw i spotkań - małą wysepkę, która powstała na Młynówce w wyniku ostatniej powodzi..

Plan szczegółowy: 1.Ucieczka z domu.

12.Proźba o utrzymanie w tajemnicy Zenka .Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.. Zenek bez słowa odwrócił się i odszedł.. Ponowne spotkanie z czwórką przyjaciół 8.Po wypiciu obcy zasypia po raz kolejny.. Ucieczka Zenka 7.. Pojawienie się obcego na wyspie 3.. Wizyta chłopaka u doktora 6.. Widząc, że chłopak coś ukrywa i nie mogąc .Test z lektury: "Ten Obcy".. Ponowne spotkanie z czwórką przyjaciół 8.. 11.Nowy tłumaczy przybycie do Olszyn.. Ten obcy to wielowątkowa powieść współczesna o problemach waszych rówieśników żyjących przed czterdziestoma laty.. Czas akcji: lato - od 11 lipca do czasu żniw w sierpniu.. Czas fabuły powieści obejmuje również wydarzenia wcześniejsze - śmierć matki Zenka, jego ucieczkę z domu, odejście ojca Uli, śmierć matki dziewczyny i lata, kiedy doktor Zalewski starał się .Ten obcy - streszczenie, plan wydarzeń .. Ten w końcu się przedstawia - nazywa się Zenek Wójcik.. 2009-09-23 20:11:312.Podróż autostopem:a)kradzież pieniędzy,b)skaleczenie nogi.3.Schronienie się na wyspie:a)pierwsze spotkanie,b)odrzucenie pomocy,c)próba dalszej wędrówki,d)wizyta u doktora Zalewskiego,e)oczekiwanie na wyniki poszukiwań… Czytaj dalej →1.. 10.Powrót do Olszyn.. 5.Propozycja wizyty u doktora.. Zapoznanie się dzieci.. Bójka w obronie Dunaja 11. uratowanie przez Zenka uciekającego wozu z dzieckiem 12.Ten obcy - streszczenie szczegółowe, Irena Jurgielewiczowa, Ten obcy - streszczenie i opracowanie..

Ruszyli w ...Lektua 'Ten Obcy ' napisz plan szczegółowy wybrannego rozdziału!

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 6.Poszukiwanie wujka przez rannego Zenka>.. Rozmawiając ze sobą, dopiero po pew-nym czasie dostrzegają, że nieznajomy przysłuchuje się ich rozmowie.. 8.Wyprawa rowerowa do Strykowa.. Pojawienie się nieznajomego na wyspie.. Pan Zalewski kategorycznie stwierdza, że ktoś powinien przyjść po Zenka, gdyż w takim stanie nie może sam chodzić.. Wizyta chłopaka u doktora 6.. Poszukiwanie wujka bez powodzenia.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozmowa dzieci o przybyszu.. Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury Tego obcego i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!. Bartusra 5 lat temu.. Odrzucenie pomocy 5.. Udostępnij.. Miejsce akcji: wieś Olszyny, wyspa na rzece Młynówce.. 2.Podróż autostopem: a)kradzież pieniędzy, b)skaleczenie nogi.. Nadzieja na odnalezienie wcześniej poszukiwanego wuja 9.. 5.Ucieczka Zenka.. 2.Ula zauważa u chłopaka rane na nodzę.. 3.Schronienie się na wyspie: a)pierwsze spotkanie, b)odrzucenie pomocy, c)próba .• Ten obcy • Irena Jurgielewiczowa - biografia • Ten obcy - streszczenie szczegółowe • Streszczenie Tego obcego w pigułce • Ten obcy - opracowanie • Geneza powieści "Ten obcy" • Czas i miejsce akcji "Tego obcego" • "Ten obcy" - plan wydarzeń • "Ten obcy" jako powieść o dojrzewaniu i przyjaźniLektura "Ten Obcy" Błagam plan wydarzeń szczegółowy 2011-05-08 16:54:10 Plan wydarzeń z lektury ,,Ten obcy " 2013-10-20 18:55:12 Szczegółowy plan wydarzeń do lektury "Przygody Odyseusza" ?.

Pozostanie chłopca na...PLan Szczegółowy książki Ten OBcy 2010-10-07 17:27:54 Napisz szczegółowy plan wydarzeń szatana z siódmej klasy od rozdziału 8 do końca.

7.Opatrzenie rany.. Rozmowa Uli z nieznajomym.. .Autor: Irena Jurgielewiczowa Tytuł: "Ten obcy" Pierwsze wydanie: 1961 rok Główni bohaterowie: Zenon wójcik, Ula Zalewska, Marian Pietrzyk, Julek Miler, Pestka Ubyszówna, doktor Zalewski, pani Ubyszówna.. 8.Powrót.. Obcy sie zjawia.. Plan ramowy: 1.Ucieczka z domu.. "Ten obcy" - streszczenie szczegółowe "Ten obcy" - streszczenie w pigułce: Problematyka "Tego obcego" Główne wątki "Tego obcego" "Ten obcy" - plan wydarzeń Miłość Zenka i Uli w powieści "Ten obcy" "Ten obcy" - wyjaśnienie tytułu Kompozycja, narracja i język powieści "Ten obcy" Czas i miejsce .Napisz szczegółowy plan wydarzeń lektury "Ten obcy" Proszę o.. Autor: nika165, 2016-03-02 18:34:45 Dodaj do: Napisz szczegółowy plan wydarzeń lektury "Ten obcy" Proszę o szybką odpowiedź potrzebne na jutro.. Wyprawa na rowerach 10.. 4.Pomoc doktora Zalewskiego.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Ten jednak nic im o sobie nie mówi.Przydatność 55% Plan zdarzeń do lektury "Ten obcy".. Plan wydarzeń ,,Ten Obcy'' (Irena Jurgielewiczowa): 1.. Pojawienie się obcego na wyspie 3.. W 1961 roku ukazała się powieść Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy", która mówiła o problemach młodzieży i skierowana była przede wszystkim do młodych czytelników.Pisarka tak skonstruowała swój utwór, aby - poza opowieścią o losach bezdomnego chłopca i roli, jaką odegrał w życiu czwórki przyjaciół .Akcja powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy" rozpoczyna się we wtorek 11 lipca i obejmuje wydarzenia, rozgrywające się na przełomie kilku tygodni - do połowy sierpnia..

2011-04-13 14:49:39 szczegółowy plan wydarzeń do lektury "Ten Obcy " 2010-12-11 23:58:05 Plan wydarzeń z lektury ,,Ten obcy " 2013-10-20 18:55:121.Przybycie Tego Obcego na wyspę.

"Ten obcy" - streszczenie szczegółowe "Ten obcy" - streszczenie w pigułce: Problematyka "Tego obcego" Główne wątki "Tego obcego" "Ten obcy" - plan wydarzeń Miłość Zenka i Uli w powieści "Ten obcy" "Ten obcy" - wyjaśnienie tytułu Kompozycja, narracja i język powieści "Ten obcy" Czas i miejsce .Streszczenie lektury "Ten obcy".. Ponieważ dotyczy wielu ważnych zagadnień moralnych, możemy ją nazwać powieścią psychologiczną.. W utworze występują trzy główne wątki - wędrówka Zenka w celu odszukania wujka, przyjaźń między dziećmi i obcym przybyszem oraz pierwsze .napiszcie mi plan wydarzeń z lektury ,,Ten Obcy,, dzięki 2010-11-24 15:51:43 szczegółowy plan wydarzeń do lektury "Ten Obcy " 2010-12-11 23:58:05 Język Polski plan wydarzeń Ten Obcy !. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2011-01-04 17:39:59(2/5) Ten obcy - streszczenie szczegółowe, Irena Jurgielewiczowa, Ten obcy - streszczenie i opracowanie .. ponieważ plany się zmieniły i żaden z robotników nie zna Antoniego Janicy.. Gatunek literacki: powieść psychologiczna dla młodzieży.. 9.Walka i znęcanie się nad Dunajem.Przydatność 85% Plan wydarzeń lektury "Ten Obcy".. 8.Zalecenie pobytu w szpitalu.. 3.Zapoznanie się z dziećmi.. Rozmowa Uli z nieznajomym 4.. "Odrzucona pomoc" Przyjaciele próbują dowiedzieć się jakiś informacji o chłopcu.. Odrzucenie pomocy 5.. 9.Wyjazd do wujka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt