Napisz e mail do kolegi z londynu

Pobierz

W e-mailu do kolegi lub koleżanki: - napisz , w jakich okolicznościach spotkaliśćie/ spotkałyście się z ciotką, - opisz, co ci się w niej najbardziej podoba, - napisz, jakie masz związane z nią plany na przyszły rok.Napisz e-mail do koleżanki/kolegi z Anglii.. wziąć udział w konkursie napisz jaką nagrodę otrzymałeś opisz reakcję rodziny i przyjaciół na wiadomość o twojej wygranej.. Napisz e-mail do koleżanki/kolegi z Anglii w którym opiszesz swoje hobby, ulubioną książkę, miejsce w mieście do którego lubię chodzić.. 2012-11-25 17:03:04W liście:-wyjaśnij, dlaczego piszesz i poproś o pomoc w znalezieniu mieszkania do wynajęcia - napisz, kiedy przyjeżdżasz do Londynu i jak długo zostaniesz - sprecyzuj, jakie mieszkanie odpowiadałoby Ci i za jaką cenę - Poproś o szybką odpowiedź, jeśli będzie mógł/mogła pomóc i podziękuj.. Zadanie na angielski.Napisz e-mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. Napisz do niego krótki e-mail: 1.. Poinformuj go/ją, że jesteś na wakacjach.. E-mail powinien zawierać od 50 do 120 słów ktos pomoze plisss na jutro AnswerNapisz email do kolegi/ koleżanki z Angli.Na jutro ;f 2012-01-09 18:38:24 Pomocy zadanie domowe, mam napisać email do kolegi/ koleżanki 2012-10-30 19:38:07 Napisz email po angielsku do swojej koleżanki o swoich obowiązkach domowych, oraz szkonych 2012-05-08 20:29:04Twój kuzyn z Londynu zaprosił Cię na urodziny..

Napisz e-mail do kolegi z Londynu.

Napisz e-mail do kolegi z Londynu: - wyjaśnij, jak się poznaliście - opisz nowego przyjaciela/ nową przyjaciółkę - napisz, jak wspólnie spędzacie czas.. Tydzień przed wyjazdem skradziono ci dokumenty i nie możesz wyjechać za granicę.. Piszę do ciebie ten list aby cię przekonać żebyś nie brał narkotyków.. Warszawa, 13 marca 2006r.. Niestety, złamałaś nogę i nie możesz pojechać.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z 3. podpunktów.. Zadanie 7.. Zapytaj go/ją, czy już wrócił/wróciła ze swoich wakacji.. W e-mailu do kolegi z anglii - wyjaśnij, dlaczego tyle się do niego nie odzywałeś - opisz miejsce wycieczki - napisz co ci się w niej.• Napisz, skąd zamierzasz wziąć pieniądze na kurs.. Polecenie: Kilka dni temu wygrałeś konkurs fotograficzny w emailu do kolegi z Londynu wyślij: dlaczego zdecydowałeś się wziąć udział w konkursie, napisz jaką nagrodę otrzymałeś opisz reakcje, rodziny i przyjaciół na wiadomość o Twojej wygranej Tekst: Hi, how are you?Kilka dni temu wygrałaś konkurs fotograficzny w e mailu do kolegi z Londynu wyjaśnij dlaczego zdecydowałaś się.. Wymagana jest informacja o powodach, dla których zdający - dlaczego polecasz film który obejrzałeś ?. - Wyjaśnij, jak się poznaliście - Opisz nowego przyjaciela - Napisz, jak wspólnie spędzacie czas (e-mail powinien.E mail nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku..

:( Answer1.Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Londynu.

Napisz e-mail do znajomego z Londynu.. Krótko opisz wybrane atrakcje miejsca, w którym jesteś.. Od 50 - 100 słów .. Planowałeś/aś odwiedzić przyjaciela w Londynie.. • Opisz nowego przyjaciela/nową przyjaciółkę (wygląd i charakter).. - co wydarzyło się gdy wracałeś z kina ?. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 28.3.2019 (10:21) - przydatność .E-mail po angielsku przykład 2 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. Jest to swoisty tytuł, który widzimy jeszcze przed otworzeniem go.. Narkotyki nie prowadziły, nie prowadzą i nigdy nie będą prowadziły do szczęścia.. Napisz e-mail do przyjaciela, w którym: - poinformujesz go o sytuacji i przeprosisz za zmianę planów,Napisz wiadomość e-mail do kolegi w Londynie: • Podaj termin rozpoczęcia pracy w Inverness • Zapytaj czy mogłabyś zatrzymać się u kolegi w drodze do Inverness • Poproś kolegę o zakup najtańszego biletu z Londynu do Inverness i z powrotem • Zapytaj czy możesz oddać pieniądze po przyjeździe do Londynu Hi Carol, it was a nice .Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Londynu*Poinformuj w jakich okolicznościach straciłeś swój telefon komórkowy*opisz jak na to wydarzenie zareagowali rodzice*wyjaśnij jakie problemy masz z powodu braku telefonuBardzo prosze, potrzebne mi na dziś !.

E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.

Właśnie wróciłeś/łaś z wycieczki do Londynu, gdzie poznałeś/łaś mieszkającą tam.. .E-mail powinien zawierać od 50 do 120 słów ktos pomoze plisss na jutro.. W liście: -wyjaśnij, dlaczego piszesz i poproś o pomoc w znalezieniu mieszkania do wynajęcia - napisz, kiedy przyjeżdżasz do Londynu i jak długo zostaniesz - sprecyzuj, jakie mieszkanie odpowiadałoby Ci i za jaką cenę - Poproś o szybką odpowiedź, jeśli będzie mógł/mogła .Napisz wiadomość e-mail do kolegi w Londynie: • Podaj termin rozpoczęcia pracy w Inverness • Zapytaj czy mogłabyś zatrzymać się u kolegi w drodze do Inverness • Poproś kolegę o zakup najtańszego biletu z Londynu do Inverness i z powrotem • Zapytaj czy możesz.Ostatnio byłeś w kinie.. Złóż mu urodzinowe życzeniaNiedawno zaprzyjaźniłeś się z nową osobą.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.DAJE NAJ!. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail (po angielsku ) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Właśnie wróciłeś/łaś z wycieczki do Londynu, gdzie poznałeś/łaś mieszkającą tam ciotkę.. E-mail powinien zawierać od 50 do 120 słów.. I am very sorry I haven't written for such .Każdy e mail posiada swój temat, który nakreśla jego zawartość.. W e-mailu: opisz swoje przygotowania do udziału w tym biegu• napisz o trudnym momencie, który miał miejsce w czasie biegu• przedstaw zalety organizowania biegów ulicznych w miastach• podaj szczegóły kolejnej takiej imprezy i zaproponuj koledze udział w niej.•Napisz do kolegi..

Uzupełnij opis pokoju podanymi słowami.Napisz e-mail do kolegi z Anglii.

Wyraź smutek z tego powodu.. • Wyjaśnij, jak się poznaliście.. Jeśli w mailu wysyłamy podanie o pracę, niech tematem będzie "Podanie o pracę", a jeśli e mail jest skierowany do kolegi lub koleżanki, może być on bardziej dowolny i nieformalny, np.List do kolegi o zerwaniu z narkotykami.. Napisz e-mail z zaproszeniem do kolegi/koleżanki z Londynu, w którym:- zaprosisz do przyjazdu do Polski podając przekonywujący argument- podasz 2 atrakcje, które przygotowałeś/-łaś na czas pobytu wyjaśniając dlaczego je wybrałeś/łaś- krótko opiszesz drogę z przystanku autobusowego do Twojego domu i zapytasz o ulubione dania (czy nie jest na coś uczulony/-a itp .Napisz e-maila do kolegi z anglii o nowym przyjacielu z klasy, napisz o: - wyglądzie kolegi - w czym najczęści… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz e-mail.. Wyjaśnij, że nie będziesz mogła przyjechać na przyjęcie.. 2.Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Londynu.Napisz list do znajomej/ego z Anglii z prośbą o pomoc.. - uszczegółowienie kryterium treści Podczas pobytu w Anglii chcesz zapisać się na kurs kulinarny.. Napisz co się stało.. (150-170 słów) Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.Niedawno zaprzyjaźniłeś się/ zaprzyjaźniłaś się z nową osobą.. • Napisz, jak wspólnie spędzacie czas.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Wyjaśnij, dlaczego chcesz zapisać się na kurs..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt