Napisz swoje obowiązki domowe po niemiecku

Pobierz

Nawet jeśli za czymś nie przepadasz, to i tak warto poznać angielskie odpowiedniki obowiązków domowych.. Zmywam naczynia po kolacji.. Po południu poszłam do domu.. W domu odpoczywałam.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Täglicher meinem Bett.czym różni się CV po niemiecku od polskiego CV; co musisz dodać, a co usunąć z CV po niemiecku; jak napisać CV po niemiecku, aby dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną; jak powinien wyglądać życiorys po niemiecku.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Wpis na blogu po niemiecku - zasady pisania Naszym zadaniem jest przekazanie informacji, których na maturze jest 4, w formie wpisu na bloga.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'obowiązki domowe' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 2018-01-04 16:10:09Przykłady użycia - "obowiązki" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. O 7.45 ide do szkoły.. Lubisz sprzątać, prać i gotować?. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ..

Życzę miłej nauki!Obowiązki domowe po niemiecku!

Powtarzaj je na głos za lektorem i układaj własne zdania.Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. POMOCY!. W naszym filmie pojawią się następujące czynności.. 1.Codziennie rano ścielę swoje łóżko.-Every morning make my bed.. Napisz odpowiedzi w poprawnym czsie 2021-01-21 17:37:07; .. Moim obowiązkiem jest sprzątanie swojego pokoju , pomaganie rodzicom.. Ewentualnie chcemy po prostu poszerzyć naszą wiedzę o nowe słówka.. 21/22 2020-11-18 10:03:42 Angielski Pomocy !. 2020-11-17 21:46:13 Zadanie z j.Niemieckiego 2020-11-17 15:54:07Sprawdź tłumaczenia 'obowiązki domowe' na język Niemiecki.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. open_in_new Link do źródła .Codziennie wstaje o 7.00. z ostatniego rozdziału z książki ania z zielonego wzgórza napisz : epitet,ożywienie,personifikacj.2) Regelmäßig räume ich mein Zimmer auf.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Po obiedzie spotykam się z .Przykłady użycia - "obowiązek" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.OBOWIĄZKI DOMOWE..

Polish Mają domowe obowiązki.

(Moje hobby to sport) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2015 (20:34) - przydatność: 25% - głosów: 7Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa obowiązki domowe w słowniku online PONS!. Co dziennie muszę ścielić łóżko.niemiecki podróże Czasowniki z przyimkami Falsch Frënn (LU-DE) Opis przyjaciela po niemiecku niemiecki, czasowniki nieregularne jka-2020.12.20-Ein Schuss ins Leere IGÉK jka-2020.09.28 My lesson Kapitel 5.2.Ordnung machen - robić porządek; Geshirr spülen - zmywać naczynia; aufräumen - sprzątać; staubsaugen - odkurzać; Blumen gießen - podlewać kwiatki; Müll wegbringen - wyrzucać śmieci; Einkäufe machen - robić zakupyNapisz kilka zdań o swoich obowiązkach domowych po niemiecku.. Zjadłam obiad.. 2.Nienawidzę myć podłogi.-I hate to wash the floor.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. 3… k911299 k911299 01.10.2012 Język niemiecki Gimnazjum Napisz 10 zdań po niemiecku na temat: MOJE OBOWIĄZKI W DOMU.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Napisz e-mail po niemiecku o codziennych obowiązkach domowych.. 0 ocen | na tak 0%.. Nie urzywac google tłumacz, a jak będzie z tłumaczeniem to daje Naj.. ;d 1 Zobacz odpowiedź ..

6.Moja ...Przykłady użycia - "obowiązki domowe" po niemiecku.

Polish Uprość prace domowe, przygotowywanie budżetu oraz inne obowiązki rodzinne.Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Byle szybko bardzo!. Czy lubisz .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Polish Przedsiębiorstwa mają również obowiązek prawny przedstawiania statystyk.Napisz po niemiecku o swoim hobby.. Ważne, aby nie tylko napisać samą informację, ale również ją rozwinąć, za co zdobywamy cenne punkty.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz w 10 zdaniach o obowiązkach domowych.. Na początek zobacz, jak wygląda wzór CV po niemiecku (Lebenslauf) z naszego kreatora CV (stwórz CV teraz .POMÓZCIE MI NAPISAĆ ZADANIE DOMOWE OPISZ SWOJĄ RODZINĘ PO NIEMIECKU;/ 2010-01-30 16:29:49; Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Po zajeciach wracam o domu.. Podobne pytania.. 5.Tata nigdy nie prasował ubrań.-Dad never ironed clothes.. Regularnie sprzątam swój pokój.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

Zrobiłam zadanie domowe.

do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2011-06-01 16:19:12; opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23; opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41; Opisz rodzinę po Niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt