Obraz dziewczyna z perłą

Pobierz

Szeroki wybór i atrakcyjne ceny najwybitniejszych arcydzieł malarstwa w bimago - Zapraszamy!Obraz holenderskiego malarza Jana Vermeera Delft "Dziewczyna z perłą".. Znajduje się obecnie w muzeum Mauritshuis w Hadze; bywa często nazywany Mona Lisą północy lub Holenderską Mona Lisą.. Szczegółowe charakterystyki.. Dziewczyna z perłą (hol.Meisje met de parel) - obraz autorstwa holenderskiego malarza Johannesa Vermeera, uznawany za jeden z najwybitniejszych przykładów XVII-wiecznego malarstwa.. Stał się inspiracją dla książki autorstwa Tracy Chevalier .. Inaczej nazywany jako Dziewczyna w perłowych kolczykach został stworzony przez znanego holenderskiego malarza Jana Vermeera.Dziewczyna z perłą bywa określana również mianem Mona Lisy północy lub Holenderskiej Mona Lisy.Wszystko za sprawą porównywalnej popularności obu pań.Dziewczyna z perłą łączy niezwykle oryginalny urok prostoty z mistrzowskimi przejściami światłocieniowymi, a siła wyrazu jej twarzy sprawia, że obraz nie ma sobie równych.. Warto dodać osobistą dedykację, która zostanie umieszczona z tyłu reprodukcji na płótnie.Obraz namalowano prawdopodobnie w latach: 1665 - 67, Jego wymiary to: 46,5 x 40 cm, Technika: farby olejne na płótnie, Autor: Johannes Vermeer.. zestaw, który pozwoli stworzyć własny obraz poprzez malowanie po numerach farbami akrylowymi zestaw zawiera: płótno bawełniane naciągnięte bezpośrednio na ramę z ponumerowanym schematem do .Obraz "Dziewczyna z perłą" zwany jest "Holenderską Mona Lisą"..

Rozmiar obrazu, cm 50x65.

Budzi on od wieków ogromne emocje.. Podpowiadamy, że reprodukcja na płótnie "Dziewczyna z perłą" może być także oryginalnym prezentem na ślub lub jubileusz.. Specjalistyczny sprzęt stworzył obraz o rozdzielczości 10 118 megapikseli, a jego wymiary to 93 205 x 108 565 pikseli.Dziewczyna z perłą (PC4050731) 0 Opinii.. Trzeba przyznać, że przybliżanie działa bardzo płynnie i można .Kup obraz dziewczyna z perłą w kategorii Malarstwo, obrazy olejne na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.Dziewczyna z perłą lub Dziewczyna w perłowych kolczykach - obraz autorstwa holenderskiego malarza Jana Vermeera z około 1664 roku.. Facebook; Twitter; Charakterystyki Fabuła Obrazy ludzi.. Data zakończenia 2019-10-15 - cena 97,95 złOgłoszenia o tematyce: obraz dziewczyna z perłą na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Meisje met de parel), ok. 1664 Olej na płótnie, 44,5 × 39 cm Muzeum Mauritshuis w Hadze Dziewczyna z perłą (hol.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneDziewczyna z perłą (2003) Girl With a Pearl Earring - Opowieść o fascynacji XVII-wiecznego malarza Johannesa Vermeera młodą służącą, którą artysta uwiecznił na słynnym obrazie.Dzięki temu obraz "Dziewczyna z perłą" wywarł ogromny wpływ na sztukę..

Format obrazu Pojedynczy obraz.

Alegoria malarstwa (lub W pracowni artysty, Sztuka malarska), ok. 1665.. Obraz artysty Vermeera jest bardzo prosty i zwięzły, nie ma w nim ani jednego dodatkowego szczegółu.Fototapeta dziewczyna z perłą obraz postać 450x270.. Na jej podstawie nakręcono też film noszący ten sam tytuł, co dzieło malarza.Celem projektu było zbadanie stanu powierzchni "Dziewczyny z perłą", czyli portretu autorstwa jednego z mistrzów malarstwa, który powstał około 1665 roku.. Format obrazu Pojedynczy obraz.. Cyfrowe dzieło holenderskiego malarza można podziwiać w kosmicznej rozdzielczości na stronie firmy (zobacz tutaj).. Mleczarka lub Nalewająca mleko, ok. 1660.. Szczegółowe charakterystyki.Na głowie egzotyczny turban, w uchu perła w kształcie wielkiej łzy.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Zamawiając reprodukcję na płótnie "Dziewczyna z perłą"będziesz mógł zyskać elegancką ozdobę w swoim mieszkaniu.. Obraz ma delikatne ruchy pędzla.Dzieło to przedstawia dziewczynę, której tożsamość jest nie znana, sprawia ona wrażeni jakby odwróciła się ona na dźwięk znajomego głosu.Stoi ona bokiem do widza, jednak jej twarz odwrócona w naszą stronę sprawia wrażenie jakby patrzyła nam prosto w .Dziewczyna z perłą, ok. 1665, obraz uważany za arcydzieło.. Reżyserem filmu jest Peter Webber, scenariusz do filmu napisała Olivia Hetreed, Zdjęciami do filmu zajął się Eduardo Serra a muzyką Alexandre Desplat.Dziewczyna z perłą (PC5065108) 0 Opinii..

Rozmiar obrazu, cm 40x50.

Stan Nowy Motyw Postacie.. 369, 00 z .Ogłoszenia o tematyce: dziewczyna z perłą obraz na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Kreatywne prace plastyczne.. W 2003 roku powstał film o tytule .Dziewczyna z perłą, Mleczarka, Ważenie pereł, Czytająca list - jeśli jesteś wielbicielem tych obrazów, to w naszej galerii możesz znaleźć te i inne reprodukcje dzieł Jana Vermeera.. Obraz artysty Vermeera jest bardzo prosty i zwięzły, nie ma w nim ani jednego szczegółu.Obraz holenderskiego malarza Jana Vermeera Delft "Dziewczyna z perłą".. Yesterday at 5:09 AM:) Kreatywne prace plastyczne.. Portret rozmiar 44,5 x 39 cm, olej na płótnie.. Dzieło jest sygnowane IVMeer, jednak nie jest znana dokładna data jego powstania.Obraz Dziewczyna z perłą od stuleci zachwyca ludzi na całym świecie.. Wysoka jakość wydruku na płótnie sprawi, że kolory na obrazie "Dziewczyna z perłą" zostały dokładnie odwzorowane.Właśnie zrecenzowałem Zestaw do malowania po numerach, Dziewczyna z perłą.. Bywa często nazywany Mona Lisą północy lub Holenderską Mona Lisą.Obraz "Dziewczyna z perłą" z pewnością będzie ciekawą dekoracją Twojego biura.. Jan Vermeer van Delft, właściwie Johannes Vermeer (ur. przed 31 października 1632 w Delfcie, zm. przed 15 grudnia 1675 tamże) - malarz holenderski.Dziewczyna z perłą - obraz Jana Vermeera..

Wysokiej klasy urządzenie wykonało 9100 zdjęć z dokładnością do czterech"Dziewczyna z perłą" to olej na płótnie.

Facebook; Twitter; Charakterystyki Fabuła Obrazy ludzi.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneOpowiada on o Janie Vermeerze van Delft, właściwie Johannesie Vermeerze, a dokładniej o jego obrazie "Dziewczyna z Perłą" (powstał ok. roku 1665).. Meisje met de parel) - obraz autorstwa holenderskiego malarza Johannesa Vermeera, uznawany za jeden z najwybitniejszych przykładów XVII-wiecznego malarstwa.Informacje o DIY Malowanie po numerach DZIEWCZYNA Z PERŁĄ Zesta - w archiwum Allegro.. W oczach coś, czego nikt nie zdołał określić od 350 lat.. "Dziewczyna z perłą" jest jednym z najwspanialszych obrazów, jakie powstały w złotej erze malarstwa holenderskiego w XVII w.Obraz "Dziewczyna z perłą" w gigantycznym przybliżeniu - nt.interia.pl - Producent mikroskopów Hirox stworzył panoramiczne zdjęcie słynnego obrazu w rozdzielczości 10 gigapikseli.. Bibliografia: 1.Gigantyczny obraz Dziewczyny z perłą powstał z aż 9100 połączonych ze sobą zdjęć, które wykonał mikroskop 3D zbudowany przez firmą Hirox.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt