Angielski czy niemiecki który łatwiejszy

Pobierz

Teraz mam determinację by nauczyć się przynajmniej jednego z tych języków: Angielski, Niemiecki.Język niemiecki cieszy się największą popularnością wśród wrocławian, język francuski natomiast najpopularniejszy jest w Warszawie.. Oczywiście hiszpański!. - pytanie zadane przez użytkownika portalu samosia.pl.. Zdecydowanie łatwiejszym i sto razy bardziej przydatnym językiem jest oczywiście ANGIELSKI.. Jak juz sie nauczysz .gramatycznie niemiecki jest niedorobiony, nie ma rozroznienia na czas dokonany i niedokonany no i te odmiany wynikajace z rodzajnikow.. Uczyłem się jednego i drugiego, z Angielskiego mam C1 Niemiecki po 16latach w porywach umiem na B1.. Prawda jest bowiem taka, ze w pewnych stanach (szczegolnie tych poludniowych i zachodnich) latwiej jest uslyszec hiszpanski niz angielski!Ach mam do wyboru na studiach nauke kilku jezyjow obcych :) Będe kontynuowala nauke j.angielskiego .. pozostał mi teraz wybór drugiego języka obcego od podstaw :) Mam do wyboru: j.francuski .Tłumaczenie słowa 'łatwiejszy' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. to koniecznie je dodaj.27.03.2012, 10:21 RE: Który język do gimnazjum łatwiejszy?. Wiele osób zastanawia się więc - który język wybrać (o ile taki wybór jest w ogóle możliwy, czasem go niestety nie ma).. Ale to może być kwestia, że źle mnie Niemieckiego uczono.Który jest łatwiejszy hiszpański czy włoski?.

Łatwiejszy niemiecki czy hiszpański?

Do napisania tego postu zainspirowały mnie głosy od Was, moich czytelników.. Osoby, które przy tym zadeklarowały biegłą znajomość języka niemieckiego (C1/C2) otrzymywały przeciętnie o 1 000 zł więcej, czyli 5 900 zł brutto miesięcznie.Ktory jezyk latwiejszy do nauczenia: angielski czy niemiecki?. 2010-03-14 22:14:25 Wolicie język hiszpański czy niemiecki ?. 2012-09-03 16:13:22Strona 1 z 2 - Który język łatwiejszy?. - napisany w Gadaniec: Witam Nigdy prymusem nie byłem, w całej mojej edukacji uczyłem się 3 obcych języków Angielski, Rosyjski, Francuski.. Który z nich można opanować o wiele szybciej?. Jednak po dłuższym czasie okazuje się, że jest dokładnie odwrotnie.. Który język łatwiejszy - niemiecki czy angielski ?. Pytania dotyczące tego, czy faktycznie warto uczyć się języka niderlandzkiego i jeśli tak, to czy jego holenderskiej czy flamandzkiej odmiany, padają dość regularnie.Który język jest łatwiejszy i którego się lepiej uczyć - francuskiego, czy niemieckiego..

:D Uczycie się niemieckiego albo francuskiego ?

Który język jest łatwiejszy, proszę to bardzo ważne.Język niemiecki czy francuski - który łatwiejszy do nauki; Zapraszamy do rejestracji lub logowania!. Ale niech nie pisze, ze hiszpanski nie jest teraz drugim jezykiem w Stanach.. Jeżeli znasz odpowiedź na pytanie Ktory jezyk latwiejszy do nauczenia: angielski czy niemiecki?. Jeśli nie podobają ci się kolorowe nicki na stronie głównej i na liście tematów możesz zmienić to ustawienie w opcjach profilu (na samym dole).. mnie przydatniejszy.Witam wszystkich, na jesieni wybieram na studia na ktorych musze wybrac lektorat i szczerze powiedziawszy waham sie miedzy dwoma jezykami: niemieckim (uczylam sie go przez kilka lat ale juz od 4 nie mam z nim stycznosci i nic praktycznie juz nie pamietam) a francuskim, ktory wydaje mi sie ciekawy :), ale słyszałam, że ponoć jest trudny do nauczenia się :( i teraz mam dylemat który z tych .. @Andropov: Angielski jest dużo łatwiejszy także ze względu na to, że jest lingua franca.. Nauka którego z nich wymaga mniejszego wysiłku?. Większość osób mówi, że j. niemiecki jest bardzo trudny, ale niektórzy, że łatwy, ale podobno j. francuski jest jeszcze łatwiejszy..

Najczęściej zamiast niemieckiego.

Strona 1 z 3 1 2 3 Ostatnia.- język angielski i niemiecki na poziomie średnio-zaawansowanym (B1/B2) mediana płac wynosiła 4 900 zł brutto miesięcznie.. Jednocześnie niektórzy podkreślają, że w przypadku .Oczywiscie łatwiejszy ruski, ale niemiecki jest wg.. Udostępnij ten postangielski czy niemiecki- ktory latwiejszy Zaloguj się, aby obserwowa ć .. Jednak za lata edukcji nie nauczyłem się żadnego.. Przez Gość kropkaaaaaaaa, Luty 12, 2013 w Dyskusja ogólna .Łatwiejszy jest chyba angielski i jego warto się uczyć, bo jest bardziej przydatny od niemieckiego.. Nauka języka obcegoJęzyk niemiecki czy niderlandzki - dylematy stojące przed wyborem języka obcego do nauki.. Również Polacy bardzo chętnie się ich uczą.. No chyba że to teraz to już innych nie ma - ja w każdym razie miałem tylko Angielski.Angielski oraz hiszpański są obecnie uznawane za dwa najpopularniejsze języki na świecie.. Zaloguj .. Obserwujący 0.. Więc jeśli masz się do któregoś przykładać bardziej to właśnie do niego, bo to jest obecnie język światowy.. To jeden z pięciu najważniejszych języków świata, bo mówi nim az ok. 500 milionów ludzi.Niemiecki czy niderlandzki?. Język angielski należy do grupy języków germańskich, stąd dla jednych jest niezrozumiały i chaotyczny, ale dla innych przyjemny, logiczny i łatwy.W Polsce zapanowała nowa moda: na naukę hiszpańskiego..

Który język łatwiejszy - niemiecki czy angielski ?

Skoro ledwo wyrabiasz w Angielskim, to dlaczego idziesz do dwujęzycznego gimnazjum?. 2009-07-13 11:47:06 Jaki język łatwiejszy rosyjski czy hiszpański ?. Jesli upujesz to ja powiem ze angielski łatwiejszy i o wiele bardziej potrzebny niż inne jezyki.. A dobra szkoła to faktycznie połowa sukcesu.. Brak odmian czasowników przez osoby, rzeczowników, przymiotników itd.- łatwizna.. 2012-04-13 19:29:43; Włoski czy Hiszpański?Tłumaczenie słowa 'łatwiejszy' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. W tym artykule postawiliśmy sobie za cel przedstawienie najbardziej charakterystycznych cech obu języków oraz pokrótce zarysowanie ich znaczenia w życiu zawodowym i edukacji.Który język jest łatwiejszy - francuski czy niemiecki?. Oczywiście, że tak.. Najmniej poliglotów znajdziemy w Katowicach, choć właśnie w tym mieście rośnie zapotrzebowanie na lekcje języka niemieckiego i angielskiego, dlatego lektorzy tych języków są tam rozchwytywani.Który język łatwiejszy - francuski czy niemiecki ?. Oto jest pytanie!. Za rok idę do liceum no i się zastanawiam bo mam do wyboru te dwa języki jak na razie perfekcyjnie znam polski i francuski,a dobrze to angielski i rosyjski to jaki wybrać za rok?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt