20 zdań po niemiecku o wakacjach

Pobierz

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish Wszyscy z mojej dzielnicy na Manhattanie są na wakacjach .Wakacje spedzilam nad morzem w mielnie.bylam tam 2 tygodznie!Pojechalam z przyjaciolmi!Pogoda byla ladna!codziennie plywalam w morzu!Wieczorami wychodzilismy do barow i dyskoteki!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. - pod koniec moich wakacji często jezdziłam nad jezioro Ich denke, dass meine Sommerferien prima war.. - uważam ze moje wakacje były wspaniałeNapisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach " 2010-09-08 20:48:59 6 zdań (najmniej) po niemiecku o wakacjach w czasie przeszłym 2011-11-25 10:18:23 napisz 10 zdań o wakacjach .Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. 90% Ich lade dich auf Sommerferien - zapraszam Cię na wakacje - list po niemiecku; Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Wir waren dort zwei Wochen.Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Meine sommerferiwn waren .Zadanie: ułóż 6 zdań o wakacjach szyk prosty po niemiecku z wyrazami gt gt gt gt gt gt skaten baden wandern reisen Rozwiązanie: ich schwimme jetzt ich fahre nach deutschland ich liebe reisen ich spiele fussball vonPrzykłady użycia - "wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. 1 - pala 2 - cienizna 3 - ujdzie w tłoku 4 - całkiem, całkiem 5 - brawo 6 - czapki z głowMusze napisac historie o moich wakacjach!. Answers Konto usunięte.. Spędziłem 2 miesiące z rodziną i przyjaciółmi.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykłady użycia - "na wakacjach" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Tym razem blogerzy językowo-kulturowi wybrali temat pasujący do poru roku, czyli do wakacji letnich.. Wysłana - 14 wrzesień 2008 20:40 [zgłoszenie naruszenia] Meine Sommerferien verbrachte ich mit meiner Familie am Meer.. Witam!. Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej rodzinę.Potrzebuje 15 zdań o wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym Perfect .. - Sommerferien, SemesterferienZnajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. List formalny z prośbą o informacje po niemiecku; .. Moje ostatnie wakacje były zdecydowanie najbardziej spektakularnymi wakacjami w całym moim życiu..

Co znaczy i jak powiedzieć "wakacje" po niemiecku?

o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.Proszę o pomoc !. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.autor: dzastiix3 7.4.2010 (20:40) w internecie znalazłeś ogłoszenie szkoły językowej w Berlinie.. Poznałam dużo nowych ludzi.Przydatność 65% List z wakacji po niemiecku w czasie Partizip II (przeszłym).. Nie mam zbytnio pojecia jka napisac to po polskua tym bardziej po niemiecku prosila bym o pomoc z gory dziekuje!. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Am Ende meinen Sommerferien bin ich oft an den See gefahren.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat..

( w ferie Napisz zdania w czasie przeszłym po niemiecku 2012-05-04 16:22:22.

Das Hotel hat in ruhiger Lage gelegen.wakacje - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Mam wielką prośbę prosił bym o przetłumaczenie kilku słówek na Polski: 1) Neue Kulturen kennen lernen 2) Zelten / campen / im Wohnwagen .Proszę o napisanie 4 zdań o wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym Prateritum / Imperfekt.. Często pomagałam w domu i odwiedzałam przyjaciół.. 5.Wir sind zum Volksgarten gegangen.Proszę o przetłumaczenie kilku zdań po niemiecku.. Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje naj i 53 pkt za dobra odpowiedz !. Musze opisać rodzine po niemiecku 25 zdań <1gim.> 2009-11-24 16:47:04Słownictwo wakacyjne po niemiecku to wpis w ramach akcji "W 80 blogów dookoła świata".. Ma ktoś może wspomnienia z wakacji po niemiecku ( w czasie przeszłym) około 15-20 zdań lub mniej.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz po 5 zdań.. 2013-10-01 16:20:22 Napisz 5 zdań po niemiecku o wakacjach 2016-10-03 17:44:43 Napisz 5 zdań w cz. past simple o wakacjach lub podróży 2012-12-17 19:55:52Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Gdzie można pojechać w czasie urlopu lub wakacji ?List z wakacji - po niemiecku .

Napisz list Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: szymonmatecki 17.4.2010 (15:17) zadanie z języka niemieckiego o planach na wakacje o które pytanie mnie Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanieZadanie: napisz 12 zdań po niemiecku wraz z tłumaczeniem na polski o wakacjach w czasie terażniejszym prosze bardzo o pomoc daje naj Rozwiązanie: 1 die ferien sind nett und freundlich 2 das wetter ist immer heib 3 manchmal regnet ist 4Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Codziennie grałam w siatkówkę z moim bratem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt