Przemówienie na zakończenie roku szkolnego szkoły podstawowej

Pobierz

Serdecznie dziękuję Wam wszystkim za przybycie.. przywołując wszystkich do szkolnego amfiteatru w Szkole Podstawowej w Wędrzynie, bowiem tu rozpoczął się ostatni w tym roku apel.. "Drodzy Uczniowie Klasy Ósmej!. Przemówienie dyrektora SP na zakończenie roku szkolnego w klasach IV-VII (około 1,45 min) Fragment przemówienia (…) Wiem, że żyjecie już wakacjami, a ja pamiętam o niecierpliwości, która mnie ogarniała tuż przed nimi.. Cieszę się, że po dwóch miesiącach wakacyjnej beztroski spotykamy .Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej w Zajeziorzu Zakończenie roku szkolnego: Dnia 28.06.2013 r. w Szkole Podstawowej w Zajeziorzu uroczyście zakończono rok szkolny 2012/2013 i pożegnano klasę szóstą.. Studniówka to niezapomniana chwila.. Kochani Rodzice!. Mam nadzieję, że szkoła, którą właśnie opuszczamy, będzie dumna z takich absolwentów jak my!. Profesjonalne przemówienia i podziękowania okolicznościowe - Oświata3.. Przyszliśmy dzisiaj do szkoły po raz ostatni, tym razem po to, by Wam serdecznie podziękować za trud, opiekę i przekazaną wiedzę.. Wszyscy z nas pamiętają pierwszy dzień w szkole.. Otwarcie uroczystości.. Mam zaszczyt i przyjemność powitać wszystkich tu zebranych na apelu rozpoczynającym kolejny rok szkolny.. Przemówienie z okazji Dnia Matki / Dnia Rodziny (ok. 3 min.). Pani Dyrektor!. Za nami kolejny rok szkolnej edukacji ..

Przemówienie na zakończenie szkoły podstawowej.

Mam wrażenie, jakbyśmy dopiero wczoraj spotkali się na inauguracji roku szkolnego, a tymczasem to już jego zakończenie.Dzień nauczyciela, zakończenie roku szkolnego, jubileusz, życzenia lub podziękowania za współpracę, .. Tutaj znajdziesz gotowe przemówienia dla dyrektorów szkół, nauczycieli, pracowników wyższych uczelni oraz innych osób związanych z oświatą.. Na zakończenie wspólnej współpracy z klasą VIII, niech będzie mi wolno na kilka słów refleksji i pożegnania.. "Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce.. obszerna fotorelacja dostępna na szkolnym FB .. * Zwrot do słuchaczy *Nawiązanie do okoliczności przemówienia *Wspomnienia związane z nauką i czasem spedzonym w szkole *podziekowania dla nauczycieli, pracowników oraz mlodszych kolegów i koleżanek *zakończenie.Niebawem koniec roku szkolnego.. Oto nadszedł dzień, w którym opuszczamy tę szkołę.. ZAKOŃCZENIE W zakończeniu należy krótko podsumować przemowę, podziękować za wysłuchanie.. Przemówienie z okazji dnia sportu (ok. 3 min.). Kochani uczniowie, szanowni rodzice, opiekunowie i przybyli goście, drodzy nauczyciele i pracownicy naszej szkoły - Nie dane mi jest w tym roku być z wami w tym jakże radosnym dniu zakończenia roku szkolnego.10..

Przemówienie na zakończenie ...W Szkole Podstawowej nr 4 im.

Szanowni Państwo, Panie Wójcie, Księże Proboszczu, Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Wy - najważniejsi dzisiaj - uczniowie.przemówienie na zakończenie roku szkolnego.. Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy!. Gratuluję Wam tych osiągnięć i jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych.1 SCENARIUSZ UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 1999/2000 W PUBLICZNYM GIMNAZJUM WPAJĘCZNIE Autor scenariusza: Grażyna Trzeciak nauczyciel języka polskiego w Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie 1.Część oficjalna: wprowadzenie pocztu flagowego, przemówienia dyrekcji i zaproszonych gości, przemówienie uczniów, wyprowadzenie pocztu sztandarowego, zaproszenie na część .Otwierając dzisiejszą uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 serdecznie witam przybyłych Gości, Rodziców, Grono Pedagogiczne i Pracowników Szkoły oraz Was - Drodzy Uczniowie !. W końcu po trzech długich latach, stojąc tu przed Wami i trzymając w ręku upragnione świadectwo, mogę powiedzieć, że.Przemówienie uczniów kl. III gimnazjum na zakończenie roku szkolnego; Przemówienie; Mowa pożegnalna na zakończenie szkoły "Rudy" na patrona szkoły - przemówienie; Przemówienie - wskazówki dla prelegenta.Przemówienie dyrekcji szkoły podstawowej na zakończenie roku szkolnego lub pełnej edukacji w podstawówce..

Przemówienie za zakończenie roku szkolnego klas I-III (ok. 2,5 min) 11.

Z. Grucę, przedstawicieli wojska i osoby .Dzień nauczyciela, zakończenie roku szkolnego, jubileusz, życzenia lub podziękowania za współpracę, dyrektorzy, pracownicy uczelni i innych placówek oświatowych znajdą u nas fachową pomoc.. Ale pamiętam też, że pod koniec wakacji z radością czekałam na pierwszy dzień roku szkolnego.Przemówienie na koniec roku szkolnego.. Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w .Przemówienie na rozpoczęcie roku szkolnego w szkole podstawowej.. Ułóżcie mowę, według planu .. Dyrektor jakiejkolwiek szkoły, a szczególnie podstawówki ma utrudnione zadanie, gdyż każdego roku zobowiązany jest mówić mniej więcej o tym samym o czym mówił w zeszłym roku.Na koniec w imieniu wszystkich absolwentów pragnę pożegnać Dyrekcję, grono pedagogiczne oraz Was drodzy wychowawcy.. Możecie być pewni, że Was nie zawiodę.Program zakończenia roku szkolnego 2009/2010 w Szkole Podstawowej im Jana Pawła II w Szczodrzykowie 1.. Koledzy!. Dziś dzwonek wezwał nas tu po raz ostatni.. Sądzę, że moja propozycja może być przydatna.. W dużych podstawówkach uroczystość początkująca rok szkolny jest zwykle dzielona na dwa etapy.. W małych szkołach z natury rzeczy jest tylko jedna uroczystość.Scenariusz uroczystego zakończenia roku szkolnego klas I - III Cele uroczystości: - rozwijanie umiejętności wygłaszania wierszy z odpowiednią intonacją, - okazywanie szacunku do osób starszych oraz młodszych kolegów i koleżanek, - rozwijanie motywacji do publicznych wystąpień, Przebieg uroczystości: Uroczystość prowadzi uczeń .Po zakończeniu gali dzieci udały się do klas na spotkanie z Wychowawcami..

!Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych (ok. 3 min.)

Dowód na to, że te lata spędzone w szkolnej ławie były dla Nas okazją do zdobycia nowych wiadomości, kwalifikacji i doświadczeń.. Wręczenie nagród i świadectw wyróżnionych uczniów klas 0- 2 7.Wręczenie świadectw i dyplomów uczniom .Jesteś tutaj: Strona główna » Strona glowna » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Przemówienie Dyrektora Pani Małgorzaty Rusinowskiej Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Przemówienie Dyrektora Pani Małgorzaty Rusinowskiej .. Drodzy Nauczyciele, Kochani Wychowawcy!WYSTĄPIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 Księże Proboszczu - Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły - Szanowni Rodzice - kochane dzieci !. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012.. Zabrzmiał już ostatni dzwonek , niebawem udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek.. Szanowny Panie Dyrektorze!. Pierwszy przeznaczony jest dla klas I-III, a drugi dla klas IV-VI.. Drodzy nauczyciele i wychowawcy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice, koleżanki i koledzy.. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Wiceburmistrz Pan Mariusz Tomiczek, przewodniczący Rady Rodziców Pan Andrzej Juncewicz oraz z-ca przewodniczącego RR Pan Piotr Lewkowski, a także licznie zgromadzeni rodzice uczniów.Przemówienie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 71 p. Leszka Wesołowskiego z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018.. Tak więc przemówienia wygłaszane przez dyrektora, rodziców, wychowawców i uczniów powinny być oryginalne.. Przykładowo: ''Myślę, że jestem odpowiednią kandydatką na stanowisko przewodniczącej Samorządu uczniowskiego w roku szkolnym 2011/2012.Razem jesteśmy stanie zdziałać wiele.. Mam nadzieje, że każdy z nas da sobie radę w nowym środowisku, jakie na niego czeka.. Dziś nadszedł czas pożegnania, lecz pamiętajmy, że "To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to koniec początku" Z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowaliśmy specjalną pamiątkę .Na świadectwach znajdujemy dowód Naszej pracy i umiejętności.. Drodzy Nauczyciele!. Przyszliśmy tu pełni obaw i ciekawości.. W imieniu klas 8 witam wszystkich zebranych na dzisiejszej uroczystości zakończenia roku (np.: 2013/2014).. Inauguracja roku szkolnego w Szkole PodstawowejZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012- 2013.. Podczas szkolnej uroczystości, na którą zaproszono wielu znakomitych gości, m.in. zastępcę burmistrza Sulęcina, p.. Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!. Jest to nasz.Pierwszy września będzie okazją do wspaniałych wspomnień, jakie wynieśliśmy z tej szkoły.. 12.Początek roku szkolnego czy to w liceum, szkole podstawowej czy też w przedszkolu jest uroczystością na której mowy to standard.. Przemówienie studniówkowe.. Wprowadzenie sztandaru, Hymn państwowy 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt