Układanie zdań z rozsypanki wyrazowej klasa 2

Pobierz

Ma malutkie nóżki i króciutki, wilgotny ryjek.rozsypanki wyrazowe i zdaniowe • pliki użytkownika krudowie przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • CCI20081104 00003.bmp, 003.jpg20 pkt.. W sadzie rośnie wiele drzew.. i śpiewają ptaki.. JeŽ, borsuk i nieüwiedž zasypiajQ na zimç.. .rozsypanki wyrazowe kl.1 • pliki użytkownika nananat przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Połącz rozpoczęte zdania z ich zakończeniem.doc, rozsypanki wyrazowe i zdania do przepisywania.docUkładanie zdań z rozsypanki wyrazowej; Ortografia - wyrazy z "ó" wymiennym, wyrazy z "rz" wymiennym; Gramatyka - liczba pojedyncza i mnoga rzeczowników.. 1 s. 54 w Kartach matematycznych.Układanie rozsypanki wyrazowej na podstawie inscenizacji "Zimowe pamiątki".. Ko ec roku już edaleko.. wg Paulinaolszewska.. Dokańczanie zdań Połącz w pary.. Układanie zdań z rozsypanki Porządkowanie.wg Paulinaolszewska.. rozsypanki literowe Anagram.. zwierzęta Pamiętaj, nie zabawki.. Zdania opisujące owoce z wykorzystaniem podanych przymiotników.. Wyróżnianie rzeczowników w tekście np. .. klasa Uzupełnij tekst (ś, si, ć, ci, ń, ni, dzi).. Angielski układanie zdań z rozsypanki.. Tam rosną piękne kwiaty .. Zasypiam .I poziom - układanie zdań o jesieni rozsypanki literowe Anagram.. Uzupełnianie i utrwalanie umiejętności szkolnych tj. czytania ze zrozumieniem, pisania , liczenia 2..

Zdanie z rozsypanki wyrazowej.

Rozwijanie percepcji wzrokowej, wzrokowo- ruchowej i słuchowej 4. zdania i napisz je w zeszycie.. wg Autyzmsorw.. Kształtowanie umiejętności myślenia logicznego i wnioskowania 5.. Klasa 1 Edukacja wczesnoszkolna Polski układanie zdań z rozsypanki wyrazowej.. Różnicowanie głosek szumiących i głosek syczących-rozsypanki wyrazowe Porządkowanie.. Klasa 1 Edukacja wczesnoszkolna Polski układanie zdań z rozsypanki wyrazowej.. Uczniowie stoją w kręgu i przy muzyce podają sobie piłeczkę.. Ko czymy pierwszą klasę.. Karty do uzupełniania, utrwalania zdobytych wiadomości lub umiejętności, lub jako .Temat: Układanie zdań o charakterystycznych cechach ptaków i ssaków .. HE 1 Unit 6 Układanie zdan z rozsypanki wyrazowej Porządkowanie.. Pc*acz rysunki zwierzat ze zdaniami zapisanymi w ramkach.. to umieć opiekować.. Wykonaj karty pracy (jeśli nie możesz ich wydrukować - przepisz do zeszytu) Dla klasy 2. dla klasy 3 .. Chłopiec zrywa kolorowe kwiaty .. Podnoszenie sprawności grafomotorycznej 3.. Zapisujemy ułożone zdania:Kraj, w którym mieszkam, to Rzeczpospolita Polska.. Chiński.. Teraz czas na matematykę, wykonaj zad.. Głosu dostarczała najczęściej córka, a czasami udawało się nagrać Marcina.Temat dla klasy 2 i 3: Ćwiczenia w pisaniu po śladzie i przepisywaniu zdań..

4. zdanie z rozsypanki wyrazowej i zapiszje.

12.Zabawa "Prawda czy fałsz".. wg Myclass.Klasa 2 LO Klasa 2 Matematyka.. Prawidłowe łączenie liter w wyrazach, wielka litera na początku i kropka na końcu.rozsypanki wyrazowe i zdaniowe • pliki użytkownika anetaniznik przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • CCI20081104 00003.bmp, 003.jpg-Drzewo, dom, dżem, tornister, topola, tramwaj Układanie zdań z rozsypanki wyrazowej i głośne ich odczytywanie.. Ulep wybranego przez siebie dinozaura z plasteliny, jeśli masz duży zapas plasteliny możesz stworzyć całą rodzinę dinozaurów.. wielu zwierzQt.. Trzeba się nimi.. Znajdziesz tu różnego rodzaju rozsypanki - literowe, sylabowe, wyrazowe i pojęciowe.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 zajęcia logopedyczne.. bociany chodzą.. Połącz kreską odpowiednie pary.. Polska leży w Europie.. Jeż jest małym zwierzątkiem.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 zajęcia logopedyczne.. Przeczytaj uważnie tekst i powiedz, które to zdania.. dla mamy.. Cele: Uczeń - układa zdania z rozsypanki wyrazowej, -czyta ze zrozumieniem, -rozpoznaje ptaki i ssaki po charakterystycznych cechach budowy ciała, -wyróżnia poznane części mowy.Rozsypanki tekstowe.. W tramwaju jechało dużo pasażerów.. Rozwijanie kompetencji społecznych Sposób realizacji: 1 .2.. II poziom - uzupełnianie tekstu z lukami podanymi wyrazami..

Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej.

A potem coraz trudniejsze.. 4 pkt Maciek biegnie na łąkę.. Rozsypanki Anagram.. Zaznaczanie zdań .. zzPorozmawiajcie w klasie o tym, jak działają te urządzenia.. Zadaniem uczennicy jest ułożenie obrazka z jego części.W KLASIE II (GRAMATYKA) Opracowała mgr Terasa Jabłońska 1.Podziel wyrazy na sylaby: .. Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej i postaw odpowiedni znak na końcu zdania: Dokąd zdmuchnął dmuchawiec.. Wiewiórka robi zapasy.. Zwyczaje związane z Wielkanocą.. drzewo kwacze.. Porządkowanie.. Układanie zdań Porządkowanie.Klasa 1 Edukacja wczesnoszkolna Polski układanie zdań z rozsypanki wyrazowej.. Temat: Usprawnianie percepcji wzrokowej - układanie obrazka z rozciętych elementów.Plik rozsypanki wyrazowe i zdania do przepisywania.doc na koncie użytkownika jolek200 • folder klasa 1 • Data dodania: 2 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik układanie zdań z rozsypanki wyrazowej.docx na koncie użytkownika asiagfd • folder karty pracy dla klas I-III • Data dodania: 5 lut 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.PROGRAM ZAJĘĆ Rok szkolny 2020/2021 Cele ogólne: 1. wg Mierzemon..

Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej i napisz je .

Układanie zdań z rozsypanki wyrazowej.. Kolorowanie ilustracji na podstawie przeczytanego opisu.. wg Katarzynalopack.. domem jest 5.. 4 pktZadanie 2 Utrwala lub sprawdza umiejętność zmiany z liczby pojedynczej na mnogą wyrażenia (rzeczownik z przymiotnikiem) Zadanie 3 Utrwala lub sprawdza umiejętność układania zdań z wyrazów (rozsypanka o tematyce zimowej) i zapisanie ich w liniaturze.. z rozsypanki wyrazowej.. Lubię jeść chleb z dżemem.. Krzyś ma Artur.. Sprawdž, czy dla wszystkich dzieci wystarczy balonów.. Nauczyli my ę czyta , pisa i liczy .2.. 4 pkt kaczka kwitną.. Porządkowanie.. Redagowanie zdań na .. wg Logopedajustynaa.Układamy zdania z rozsypanki wyrazowej (klasa 2)Na początku były oczywiście proste zdania, 2 do 4 wyrazów.. Odpowiedź na zadanie z Elementarz odkrywców.. Przeczytaj tekst.. Obrazki pozyskiwałem z Internetu, z aparatu cyfrowego, z Od obrazka do słowa.. Z rozsypanki wyrazowej ułóż.. ( ZAŁĄCZNIK 4 ) 11.Głośne czytanie zdań.. Ciche czytanie tekstu ze zrozumieniem, udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące przeczytanego tekstu, układanie zdań z rozsypanki wyrazowej, układanie wyrazów z podanych liter, wyszukiwanie i zapisywanie rzeczowników, rozwijanie zdań.. 30.11.2020 (Poniedziałek) Zajęcia nr 1.. Dojechaliśmy do układów ok. 20-tu wyrazowych, składających się z 3-ch zdań.. Kopia głoska [r] - rozsypanki wyrazowe Porządkowanie.Klasa 1 edukacja wczesnoszkolna Polski układanie zdań z rozsypanki.. Zapraszamy do kolejnej zabawy online.. IV uczeń- BEATA.. Klasa 1 Angielski Hello Explorer 1. ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej Porządkowanie.. 3 klasa część 2Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Angielski układanie zdań z rozsypanki.. Rozwiązywanie krzyżówki.. Klasa 2 Angielski Hello Explorer 2. układanie zdań z rozsypanki Porządkowanie.. Uzupełnianie rysunku według wzoru.. kwiaty rośnie.. 2 s. 53 w Kartach ćwiczeń..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt