Popatrz na ilustracje z ćwiczenia 1 i uzupełnij zdania

Pobierz

WorkbookPopatrz Na Obrazki I Uzupełnij Zdania Przyimkami Z Ramki Unit 1 Test A .. E M L R E A Page 23 Junior Explorer 6 Zeszyt ćwiczeń New Hot Spot 1 Wb Module2 By Macmillan Polska Sp Z Oo Issuu New Hot Spot 1 Wb Module2 By Macmillan Polska Sp Z Oo Issuu Zdjęcie Paulina Ewa Laura Balewska Klasa B 2009 2012 E M L R E Apopatrz na obrazki i uzupelnij zdania wyrazami z ramki odpowiedzi zapisz ponizej.. Następnie popatrz na obrazek i popraw błędne informacje.. Naklej brakujące obrazki.. Zdania należy uzupełnić stopniem najwyższym (superlative) przymiotników.Tworzymy go następuj Odpowiedź na zadanie z English Class A1+.. Zadanie 2 str 39 .1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Zajmiemy się jeszcze raz zadaniem 3.. 2014-10-15 17:57:55; Uzupełnij tabele zad B1 str.11 ćwiczenia Das ist Deutsch kl 3 gimnazjum 2011-11-11 22:23:51Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3.. Wykonaj zadanie 1 na stronie 43 w zeszycie ćwiczeń.. Zeszyt ćwiczeń Uwaga!. Tam , gdzie jest to konieczne , dodaj `s lub s` .. Zadanie dla chętnych FUN SPOT.. Popatrz na obrazki i napisz zdania.Użyj There is/are lub There isn't/aren't oraz some lub any.. B) 1 3/5 kg cukierków rozdzielono równo pomiędzy dziesięcioro dzieci.Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania,używając will..

Popatrz na obrazki w zadaniu 6 i uzupełnij zdania.

84 ( ćwiczenie w podręczniku ) Popatrz na ilustracje z ćwiczenia 5 i napisz zdania w zeszycie o następujących produktach spożywczych: rice, sausages, lettuce, biscuits.Module 2.. Zeszyt ćwiczeń p.84.. Napisz zdania, używając podanych słów.. 19.06.2020 Subject: Skills revision ( Units 7 - 8).Popatrz na obrazki w zadaniu 1 i przeprowadź krótkie dialogi według wzoru: .. Oceń postępowanie z postaci z ćwiczenia 1.. Informacje o książce.. 81 Popatrz na ilustracje i opisz je, używając there is/ there are w odpowiedniej formie oraz a, some, a lot of lub any.. 81 Zamień zdania twierdzące 1-6 na zdania przeczące i zapisz je w zeszycie.. Ćwiczenie 2 (strona 3) Popatrz na ćwiczenie 1.. Zrób ćwiczenia 1, 2,3 ( zeszyt ćwiczeń strona 75) 3.. Zeszyt ćwiczeń .Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32 Uzupełnij dialog, używając wyrazów z ramki 2013-03-21 20:05:00 Uzupełnij zdania , używając a lub an .. Dla utrwalenia nazw sportów możesz zagrać w grę:any - jakieś, żadnych ( stosowane jest w zdaniu pytającym lub przeczącym dla kilku rzeczy policzalnych lub rzeczy niepoliczalnej ) Ex.. Rozpoznaj części zdania: (chodzi o podmiot,orzeczenie, dopełnienie, okolicznik i przydawka dokładne nazwy np. przydawka przymiotna, okolicznik miejsca itp.) ..

Popatrz na ilustracje z ćwiczenia 1 i uzupełnij zdania użyj podanych czasowników.

Uzupełnij zdania o tym, co Holly robiła, a czego nie robiła w zeszły weekend.. Dopasuj czasowniki do odpowiednich wyrażeń.. Wyjaśnij dzieciom, że zdania w ćwiczeniu 2 odnoszą się do postaci z ćwiczenia 1.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania wstawiając nazwy produktów spożywczych i a przed nimi a, some lub a lot of Wykonaj zadania 1,2,3 w zeszycie ćwiczeń strona 52 (nagranie do zadania 2 również w linku) Subject: There's some ice-cream.Opisywanie zawartości koszyka z zakupami.. Zrób ćwiczenie 5 ( podręcznik strona 109).. Zrób ćwiczenia 3,4 ( zeszyt ćwiczeń strona 68) 6.. A) Wstążkę o długości 3 3/4m rozcięto na pięć jednakowych części.. Wykorzystaj sformułowania z ramki.. .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o po Popatrz na ilustracje Uzupełnij zdania tak by były zgodne z prawdą Użyj wytłuszczonych wyrazów z ćwiczenia 6 lukasz30091 lukasz30091 16.10.2018 Język angielski Liceum/Technikum .popatrz na obrazki i uzupelnij zdania wyrazami z ramki odpowiedzi zapisz ponizej.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.zad 2 Uzupełnij zdania z ćwiczenia 1., tak aby były zgodne z.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki..

1.tea/ in ......Uzupełnij zdania.

13 w. p.n.e. rozpoczął się w roku p.n.e. a zakończył się w roku p.n.e. 7w.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 3 KOMPAKT Zeszyt ćwiczeń Rozwiązanie zadania 1 z książki English Class A1.. > Search results for 'popatrz na obrazki i uzupelnij zdania wyrazami z ramki odpowiedzi zapisz ponizej'popatrz na obrazki i uzupelnij zdania.. Są to opisy postaci z obrazka.Popatrz na obrazki.. 1. siedzi na ławce z przyjaciółmi w parku 2.. Zdania należy uzupełnić odpowiednią formą konstrukcji "have got" - mieć, posiadać.Konstrukcj Odpowiedź na zadanie z Brainy 5.. Każda z nich ma ….. Uzupełnij dialog zgodnie z poleceniem.. Ex 1 - Popatrz na obrazki, następnie uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki.. Workbook opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plPopatrz na obrazki.. p.n.e. rozpoczął się w roku .. Utwórz zdania z podanych słów 1.. 2013-01-17 14:50:22; ćw 3 str 16 Popatrz jeszcze raz na drzewo genealogiczne i uzupełnij zdania wyrazami z raki .. Zadaniem uczniów jest przeczytać zdania i zaznaczyć, którego potwora opisują.3.. Moim zdaniem postępowania … nie da się niczym usprawiedliwić.. Dominik 20 listopada 2017 .. Tego typu zadań na chwilę obecną nie rozwiązujemy.. (czyta) magazyn 3. skreślona gazeta 4.telefon 5. bilet 6 przekreślona taksówka 7.pływa 8. przekreślony komputer A zdania brzmią: Last weekend Holly was very busy..

Popatrz na rysunek i uzupełnij zdania nazwami ulic.

Zapisz do zeszytu wyrażenia z: do, go, play.. Vocabulary Popatrz na obrazki i uzupełnij brakujące litery w nazwach czynności..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt