Do podanych nazw uczuć dopisz wyrazy przeciwstawne

Pobierz

Odpowiedz przez Guest.. ciekawy - nieciekawy.Do podanych nazw uczuć dopisz po jednym synonimie i antonimie .. Spiekłem raka.KARTA PRACY 1.. Wzór: radość - smutek.. złość- szczęście- smutek- niepokój- obojętność- uwielbienie-.. Do podanych wyrazów dopisz synonimy (wyrazy bliskoznaczne) zawierające "rz": przeźroczysty-.. kark-.Uwaga dla naj odpowiedzi daje naj .. DO PODANYCH SŁÓW DOPISZ WYRAZY PRZECIWSTAWNE/ANONIMY Z PRZECZENIEM nie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …dopisz wyrazy przeciwstawne do podanych: Dobro - Bezinteresowność -.-skromność.. - nienawiśćDo podanych słów dopisz wyrazy przeciwstawne smutny dobra nudny długie idę kupi.. Do podanych nazw uczuć dopisz wyrazy przeciwstawne - antonimy wściekłość- wstręt- opatia- duma- nadzieja- zmartwienie- ulga- Daje 20 punktów ;)Napisz przeciwstawne do podanych nazw uczuć 1 zaciekawienie - 2 radość 3 nienawiść 4 wrogośćDo podanych uczuć dopisz wyrazy przeciwstawne: Wściekłość, Miłość, Apatia, Zmartwienie, Ulga, nienawiśćDopisz wyrazy o znaczeniu przeciwnym do podanych nazw uczuć: 1 Złość-.. 2 szczęście-.. 3 smutek-.. 4 niepokój-.. 5 objętość-.. 6 uwielbienie-.. Smutny - wesoły dobra - zła nudny - ciekawy długie - …Dopisz przynajmniej 3 wyrazy o znaczeniu przeciwstawnym.. Będzie N.A.J i dyplom ;D 2010-12-16 11:53:50; wyrazy o przeciwstawnym znaczeniu..

wg Herdaa1.Do podanych słów.

przyjaciel - nieprzyjaciel.. W razie trudności skorzystaj z dostępnych źródeł.. Ułóż inne zdania tak, aby wyrazy z trudnością ortograficzną zastąpić słowami, w których "ó" wymienia się na "o" lub …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. DUŻY - .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. DOBRY - .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Klasa 1.. Jestem cała w skowronkach.. obecność- przygotowanie- przyjaciel- szczęście- …Przeczytaj zdania, zwróć uwagę na wyrazy z "ó".. RZECZOWNIKI(łagodny, naganna negatywny wielkoduszne stronniczy …wyszukuje i zapisuje wyrazy przeciwstawne do podanych; 2 p. przygotowanie - nieprzygotowanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. i …uporządkuj wyrazy według stopnia intensywności nazwanych przez nie uczuć od najmniejszego a)groza,lęk,strach,niepokój b)szczęście,euforia,radość,wesołość …Przeczytaj zdania, zwróć uwagę na wyrazy z "ó"..

Wyrazy przeciwstawne Połącz w pary.

przyjażń.. uczciwość …Dopisz wyrazy o znaczeniu przeciwnym do podobnych nazw uczuć.. Question from @Kacper1877836 - …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Skorzyjstaj ze słowanika synonimów i dopisz wyrazy bloskoznaczne do podanych nazw uczućDo podanych nazw uczuć dopisz wyrazy przeciwstawne - antonimy.. Zadanie.Do podanych rzeczowników dobierz po 2 określające je przymiotniki o przeciwstawnych znaczeniach.. szczęście - nieszczęście.. Ułóż inne zdania tak, aby wyrazy z trudnością ortograficzną zastąpić słowami, w których "ó" wymienia się na "o" lub …Wyrazy przeciwstawne Wyrazy pokrewne .. Uporządkuj i zanotuj - tutaj lub w zeszycie - podane nazwy uczuć w kolejności, w jakiej pojawiają się w tekście, a …Dopasuj nazwy uczuć do frazeologizmów.ułóż dwa zdania ze zwrotami które oddają uczucia ,jakich ostatnio doświadczyłeś.. dopisz do podanych …Dopisz wyrazy bliskoznaczne do podanych nazw, uczuć i stanów apatia- antypatia- nostalgia- melancholia- irytacja-.. z kazdym z utworzonych slow uloz zdanie zwiazane z trescia bajki pajak i muchy.. Question from @Klaudia3444 - Szkoła …Zadanie 1 Do podanych wyrazów dopisz wyrazy o przeciwnym znaczeniu.. Daje 25 …obecność - nieobecność.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz … 9. tworzy wyrazy pokrewne, poprawnie zapisuje wyrazy pod względem gramatycznym ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt