Sprawdzian ze znajomości stary

Pobierz

Opowiedz jako Syzyf historię konfliktu z bogami Olimpu.. Od ilu dni Santiagowi nie udało się złowić żadnej ryby?. W .Stary czlowiek i morze - Testy - Dojrzewamy.pl.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest ze znajomości lektury lew czarownica i stara szafa.pdf (21 KB) Pobierz.. przyjete z rozglosem i entuzjazmem.. Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Sprawdzian ze Stary człowiek i morze.. Piotr, Łucja, Zofia i Eryk.. Eryk, Zuzanna, Patryk i Łucja.. Sprawdz, ile pamietasz z tej opowiesci o samotnosci .Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. test ze znajomosci stary czlowiek i morze .. Test ze znajomosci lektury "Tajemniczy Ogrod" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Paulina Sobczak.. Gdzie Tumnus zaprosił Łucję?. U nas znajdziesz i opublikujesz scenariusze ««.. Hemingway opisujac jego wyglad zaznacza: wszystko w nim bylo stare procz oczu, ktore mialy te sama barwe co .TEST z lektury.. Trzeba uwierzyć w siebie.. Rozwiąż test i sprawdź!Stary — jakby ojciec dzieci, Nie do boju, nie do trudu; Dajmy mu na pośmiewisko.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej opowieści o samotności, walce i nieustępliwości.Ernest Hemingway, "Stary człowiek i morze" - test z lektury na poziomie trudnym.. Lektura w klasie 5.. Rozwiąż test!1.. Dla mnie pfff.1) Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się: 2) W przedstawionych wydarzeniach bierze udział czworo dzieci: 3) Które z rodzeństwa było najmłodsze?test z lektury opowieści z narnii lew, czarownica i stara szafa z odpowiedziami..

sprawdzian ze znajomosci lektury stary czlowiek i.

o Józefie Chłopickim.Autorem lektury "Stary człowiek i morze" jest: Astrid Lindgren.. Lektury - Ernest Hemingway, Stary człowiek i morzeSprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Stary człowiek i morze Ernesta Hemingwaya.Pokazuje, że w życiu trzeba dążyć do celu, bo nawet jak nam się coś nie uda, to nie wolno się poddawać i tracić nadziei.. 7 zasad życia według Leonarda da Vinci, czyli ciekawość pierwszym krokiem do twórczości.Testy z lektur • pliki użytkownika armdcz5 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Test ze znajomości lektury kl.VI Kłamczucha z odpowiedziami.doc, Test ze znajomości lektury kl IV Lew czarownica stara szafa z odpowiedziami.docChcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Pokazuje nam, że nieważne jak bardzo człowiek się stara, zawsze przegra.. Santiago nie miał żadnego przyjaciela.. Sprzeczne z naturą nazwisko, Nazwijmy od słowa ludu, Kmieciów, czyli nędznych chłopów.. Noc w szkole.. Edmund, Patryk, Zofia i Łucja.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "ANTYGONA".. Przetestuj swoją znajomość lektury Stary człowiek i morze.. Brakuje odpowiedzi.. Przedstaw, jak jest, a jak być powinno.. Stary człowiek i morze - Test.. Jak miał na imię chłopiec przyjaźniący się z rybakiem?.

Adam Mickiewicz.test ze znajomości ,,Opowieści z Narni.

Łucja - najmłodsza z rodzeństwa, Aslan - prawowity władca Narnii, Paravel - zamek ker-., Jadis - imię Białej Czarownicy, Piotr - Najstarszy z rodzeństwa, tumnus - faun, którego spotkała Łucja, lew - np.Rozpocznij test.. S. Lewis).Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?1) Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się: 2) W przedstawionych wydarzeniach bierze udział czworo dzieci: 3) Które z rodzeństwa było najmłodsze?Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.Szkoła podstawowa IV-VIII - Publikacje nauczycieli.. Odp.. Santiago miał starą motorówkę.. Sprawdzian ze Stary czlowiek i morze.. test ze znajomosci lektury lew czarownica i stara.. slyszal, i tak stary, ze nie bede niczego rozumial, ale na pewno bede wciaz twoim kochajacym cie ojcem chrzestnym .Lew, Czarownica i stara szafa" b) do swojego domku.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 20 pytań.. Strzałkowo.. Lew, czarownica i stara szafa".. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Manolin stanowil takze psychiczne wsparcie dla starego czlowieka..

Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.

Ma formę pytań otwartych.a) Starego Testamentu b) Ksiąg Mądrościowych c) Pięcioksięgu Mojżesza d) Ksiąg Prorockich.. »» ZDALNE NAUCZANIE.. a) stworzenie świata, b) przypowieść o miłosiernym Samarytaninie c) ofiara Abrahama, d) zniszczenie Sodomy i Gomory, e) nawrócenie Szawłasprawdzian ze znajomości lektury stary człowiek i morze.pdf (22 KB) Pobierz.. Lew, Czarownica i stara szafa" - Krzyżówka.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.. Test składa się z 12 pytań.. a) do pałacu Czarownicy.. Do jakiego gatunku należy ryba, z którą Santiago zmaga się podczas połowu?. Akcja opowiadania toczy sie na Kubie TAK/NIE 3.. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Opowieść wigilijnaPlik sprawdzian ze znajomości stary człowiek i morze.pdf na koncie użytkownika prvikram • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opowieści z Narni.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. ähnliche App erstellen.Test dla tematu: Opowieści z Narni, cz. I Lew, Czarownica i stara szafa (C. Zaścianek to: a) mały dworek szlachecki b) oficyna dla służby c) tajne zgromadzenie d) wieś zamieszkała przez zubożałą szlachtęTest - Stary człowiek i morze..

Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.

Przewiń.Test wiedzy z lektury Stary człowiek i morze (Ernest Hemingway).. Dlaczego Manolin przestał pływać z Santiagiem?. Które z poniższych opowieści należą do Księgi Rodzaju?. Tę lekturę piszę się w IV klasie.. Uczy nas jak łowić ryby.. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Przeczytaj uważnie zdania i zakreśl przy nich odpowiedz "tak" lub "nie" w zależności od tego, czy zdania są zgodne z treścią opowiadania, czy też nie.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?Test ze znajomości książki Opium w rosole; Zwróć uwagę na atmosferę panującą w domu Jedwabińskich.. 1) Stary nie złowił ani jednej ryby od: a) 84 dni b) 40 dni 2) Określenie "salao" oznacza: a) pechowy b) stary 3) W rybaku wszystko było stare oprócz: a) dłoni b) oczu 4) Rybak miał na imię: a) Santiago b) Sandiego 5) Santiago siadywał z chłopcem: a) na Tarasie b) w Tawernie 6) Jakie ryby chciał przynieść staremu .Test Stary człowiek i morze, Stary człowiek i morze podręcznika Lektury dla Klasa III..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt