Quiz o felix net i nika gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Felix, Net i Nika rozmawiają z duchami.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. Znudzony stra żnik zamkn ął drzwi na klucz, ziewn ął, leniwie podci ągn ął obwieszony broni ą pas i sprawdzi ł, czy wszystkie komputery zosta ły wy łą czone oraz czy nikt niepowo łany nie pozosta ł w budynku.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Przyjaciele odkrywają ludzkie szczątki na strychu.. Klasa 6 Polski.. Okazało się że gang .Witaj na stronie Quizz.pl.. prof. Kuszmińskiego.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Klasa 6 Polski.. Zablokuj Zgłoś.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

wg Katarzynawalach.. Sprawdź swoją wiedzę!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Co się stało z rodzicami Niki?. "Felix, Net i Nika" to seria bardzo fajnych książek dla młodzieży.. Ja ciągle quizy o tym znajduję.. zbędne kalorie.. Część 1.. Zbadali go i był on świeży.. Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. na Kociej Skale.Witaj na stronie Quizz.pl.. Napisz wypracowanie na temat: "Powieść Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi książką o wielkiej.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. 0%Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Czy znasz postacie z lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Prawda czy fałsz.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!.

Jak dobrze pamiętasz treść książki Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi?

Jak ma na imię pies Felix'a?Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - QuizFilm zawiera 50 pytań sprawdzających znajomość lektury.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Net, Felix i Nika odnajdują skarb ukryty przez niemieckich .Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Net chce pomóc Nice, która jest biedna.. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszed ł ostatni klient.. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Gimnazjaliści spotykają gnoma w zamku na Kociej Skale.. Wbrew pozorom to wciągająca lektura nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych czytelników!. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.10.. heylisa 2 lata temu.. chomik8.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Quiz fajny, ale gdyby były bardziej wiarygodnie (złe) odpowiedzi, test byłby trudniejszy.. Babcia Lusia opowiada o pierścionku, skradzionym przez Niemców..

Sprawdź się!Test wiedzy na temat powieści Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.

snowboardzie.. na czym jeździł Net?. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"Gimnazjum im.. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Jej tematyka: książka opowiada o trójce przyjaciół, rozwiązującej zagadkę.. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Niektóre z pytań są naprawdę tru.RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi".. Czy znasz postacie z lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Prawda czy fałsz.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Wyjaśnię tematy wypracowań.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. gdzie znajdował się zamek, do którego pojechali?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary.. Klasa 6 Polski.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski..

Sprawdź swoją wiedzę z książki "Felix , Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi " " O rety!

Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Kim była pani Lucynka ?. Dowiedz się, co mówi o Tobie sposób, w jaki piszesz literę X!. do jakiej kawiarenki chodzili koledzy?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Sprawdź swoją wiedzę z książki "Felix , Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi " " O rety!. Emoji challenge - Seriale Marvela!Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Ile lat ma Felix?Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt