Miernik wilgotności testo

Pobierz

Podawana.. Parametrem .Miernik wilgotności firmy Testo (zwany także higrometrem termicznym, higrometrem lub termohigrometrem) dokonuje pomiaru wilgotności powietrza i materiałów w bezpieczny, szybki i precyzyjny sposób.. Oferowany miernik wilgotności powietrza posiada wbudowany alarm diodowy, ostrzegający użytkownika o przekroczeniu dopuszczalnych wartości max/min.. Termohigrometr jest odpowiednim miernikiem do pomiarów wilgotności względnej i temperatury otoczenia podczas produkcji, składowania towarów, w biurach i serwerowniach.. Miernik jest wysoce precyzyjny, dzięki czemu doskonale nadaje się do kontroli jakości powietrza np. w biurach, magazynach, serwerowniach.. Miernik kalkuluje także punkt rosy i temperaturę termometru mokrego.Z długookresowym, stabilnym sensorem wilgotności testo 175 H1 to profesjonalny rejestrator do monitorowania temperatury i wilgotności względnej.. Produkty.. Za pomocą miernika wielofunkcyjnego testo 635-2 użytkownik może zmierzyć temperaturę i wilgotność powietrza, równowagę wilgotności materiału oraz ciśnienie punktu rosy (np. w systemach skompresowanego powietrza).Testo 623 - miernik temperatury i wilgotności względnej z histogramem.. Miernik wyposażony jest w funkcję alarmowania o terminie zbliżającej się kalibracji.. Wraz z termoanemometrem testo 405i określa to również wydajność chłodzenia i ogrzewania.Precyzyjna sonda pomiaru temperatury / wilgotności ( lub ) o dokładności ± (0,6% wilg.wzg..

do pomiaru wilgotności w pomieszczeniach czystych.

Termohigrometr jest odpowiednim miernikiem do pomiarów wilgotności względnej i temperatury otoczenia podczas produkcji, składowania towarów, w biurach i serwerowniach.. Oferowany wilgotnościomierz zapewnia dokładny pomiar wilgotności, dzięki zapamiętanym charakterystykom poszczególnych rodzajów drewna i materiałów budowlanych.Testo 606-1 - miernik wilgotności materiałów budowlanych.. solidne wykonanie umożliwiające stosowanie również w trudnych warunkach.. 309,02 zł 464,94 zł.. Najczęściej mierzoną wartością jest wilgotność względna powietrza.. 631,00 zł.. Wilgotność bezwzględna powietrza określa natomiast zawartość pary wodnej w jednostce objętości równej 1 m³.. Miernik wilgotności materiałów marki Testo: wszechstronny, wysoko precyzyjny, niezawodny Mierniki wilgotności materiałów są niezbędne do określenia stopnia wilgotności budynku lub drewna i zlokalizowania przyczyny uszkodzeń spowodowanych wilgocią.. 457,99 zł z dostawą.. Dzięki możliwości zastosowania oprogramowania kalibracyjnego (opcja), użytkownik może samodzielnie przeprowadzić kalibrację oraz ustawienie urządzenia w .Miernik temperatury i wilgotności testo 625 jest idealnym termohigrometrem wszędzie tam, gdzie utrzymanie właściwych parametrów powietrza wewnętrznego jest istotne - np. w magazynach, archiwach, szklarniach i bibliotekach..

Aplikacje.Wilgotnościomierz powietrza testo 605-H1.

Poza możliwością pomiaru wilgotności, mierzona jest również wilgotność względna i temperatura otoczenia.. Obecnie pomiar wilgotności materiałów jest szybki i łatwy nawet dla prywatnych użytkowników.Jak działa miernik wilgotności powietrza marki Testo?. .Higrometr przenośny testo 610 () to poręczny, uniwersalny miernik do pomiaru temperatury i wilgotności względnej powietrza.. testo 625 działa w zakresie od 0 do 100% .testo 605i Kompaktowy termohigrometr testo 605i nadaje się do pomiaru temperatury powietrza i wilgotności względnej w pomieszczeniach i kanałach w połączeniu ze smartfonem lub tabletem.. Urządzenie umożliwia pomiar wilgotności względnej i temperatury powietrza w otoczeniu oraz kalkulację punktu rosy.. Zalety wilgotnościomierzy marki Testo szeroki wybór różnych urządzeń pomiarowych i czujników szybkie i precyzyjne wyniki pomiarówtesto 606-2 - miernik wilgotności drewna i materiałów budowlanych Elektrody pomiarowe gwarantują precyzyjne pomiary wilgotności drewna i materiałów budowlanych Doskonały do przeprowadzania pomiarów wilgotności względnej i temperatury otoczenia Kalkulacja punktu rosy i temperatury termometru mokrego .testo 480 - wielofunkcyjny miernik do pomiaru temperatury, wilgotności i przepływu powietrza Nr katalogowy Cena na zapytanie Opis produktu testo 605i - termohigrometr kontrolowany za pomocą smartfona Nr katalogowy 02 399,00 Zł z VAT 490,77 Zł Opis produktuWilgotnościomierz powietrza testo 610 umożliwia szybki i dokładny pomiar temperatury i wilgotności w pomieszczeniach..

Oferowany miernik wilgoci pracuje w zakresie od 0 do 100% wilgotności i od -10 do 50°C.

Inny model: testo 608-H2 () - zobacz opis.Testo 926 miernik temperatury T/C typ T. od Super Sprzedawcy.. Może służyć do badania wilgotności powierzchni, np. ścian, podłóg, czy stropów.Higrometr elektroniczny testo 625 () to kompaktowy miernik ze zintegrowanym czujnikiem do pomiaru temperatury i wilgotności względnej powietrza.. Łatwy w obsłudze i kompaktowy higrometr do pomiaru wilgotności drewna (np. sosna, modrzew, świerk, dąb) i materiałów budowlanych (np. cegły, jastrychu cementowego, gipsu, betonu).. 449,00 zł.. Producent: TESTO Cena: 412,05 z ł (netto .testo 622 wyniki pomiarowe pokazuje na dużym, czytelnym wyświetlaczu wraz z datą i godziną.. 22,45 zł x 20 rat raty zero szczegóły w ofercie.. kalibracja i serwis od jednego dostawcy.. Czas realizacji 1 - 10 dni roboczych.. Urządzenia do pomiaru temperatury i termometry do każdego zadania pomiarowego.. + 0,7% mierzonej wartości) w zakresie od 0 do 90% wilg.wzg.. 4-kanałowy rejestrator temperatury i wilgotności .Higrometr testo 608-H1 pracuje w zakresie od 10 do 95% wilgotności i od 0 do 50°C z rozdzielczością 0,1 oraz dokładnością ±3%RH i ±0,5°C.. Zakres dostawy Miernik wielofunkcyjny testo 440, 3 baterie AA, kabel USB i protokół kalibracji.Wilgotnościomierz (miernik wilgotności) testo 606-2 () to precyzyjny miernik do pomiaru wilgotności drewna i materiałów budowlanych..

Higrometr testo 623 z funkcją historii wartości pomiarowych, zawiera protokół kalibracyjny.

Ilość.. 663,00 zł.. Oferowany miernik wilgoci pracuje w zakresie od 0 do 100 % wilgotności i od -10 do 50°C.Higrometr przemysłowy testo 635-2 () to wielofunkcyjny miernik służący do pomiaru parametrów powietrza.. Nowy.. Higrometr elektroniczny testo 610 posiada duży, podświetlany wyświetlacz LCD, pokazujący aktualne wartości temperatury i wilgotności oraz wartości maksymalne i .Wilgotnościomierz testo 606-2 mierzy wilgotność różnego typu drewna i materiałów budowlanych.. Miernik testo 605-H1 jest szczególnie praktyczny w pomiarach w kanałach wentylacyjnych.testo 480 - wielofunkcyjny miernik do pomiaru temperatury, wilgotności i przepływu powietrza Nr katalogowy Precyzyjne, cyfrowe sondy i inteligentny system kalibracji Trzy cyfrowe kanały pomiarowe oraz dwa gniazda do podłączenia termoelementów Nowoczesna klawiatura oraz kolorowy wyświetlacz graficznyMierniki temperatury od lidera rynku | Testo Sp.. Miernik testo 605-H1 jest szczególnie praktyczny w pomiarach w kanałach wentylacyjnych.Higrometr przenośny testo 610 to poręczny, uniwersalny miernik do pomiaru temperatury i wilgotności względnej powietrza.. Opis produktu Higrometr testo 606-1 jest bardzo łatwy w obsłudze, praktyczny i gwarantuje niezawodne wyniki pomiarów.. Doskonale nadaje się do pomiaru wilgotności różnego rodzaju materiałów budowlanych.Wbudowany czujnik wilgotności testo gwarantuje wiarygodne i stabilne wyniki pomiaru.. testo 606-2. miernik wilgotności drewna i materiałów budowlanych; do przeprowadzania pomiarów wilgotności względnej i temperatury otoczenia - kalkulacja punktu rosy i temperatury termometru mokrego; podświetlany wyświetlacz : testo 176 H1.. Produkty.. Miernik ma wbudowany czujnik wilgotności powietrza pozwalający na wykonywanie pomiarów również w kanałach wentylacyjnych.Wbudowany czujnik wilgotności testo gwarantuje wiarygodne i stabilne wyniki pomiaru.. Oferowany termohigrometr posiada duży, 2-liniowy wyświetlacz LCD wskazujący aktualne wartości wilgotności i temperatury, wartości maksymalne i minimalne, a także temperaturę punktu rosy.. Parametr ten określa wilgotność powietrza w.. Data zakończenia 2021-07-29 - cena 316,63 złWilgotność materiałów - Testo..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt