Posłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij w zeszycie luki w poniższej notatce

Pobierz

Uzupełnij luki właściwymi pojęciami nadrzędnymi.. Termin wykonania: Dziś (05.05.2020) do godziny 20:00!. Uzupełnij luki 1-3 w tekście e-maila zgodnie z treścią zaproszenia (tekst 1) i ulotki (tekst 2).. Z udziałem osob pokazanych na zdjęciach .wykorzystaj informacje o filmach z tabelki.Posłuchaj nagrania jeszcze raz CD2_AUFNAHME_17.wav i wskaż właściwe informacje - zadanie 3, str. 101 w podręczniku.. Uzupełnij luki: 1.. Extra steps - ułóż wyrazy i wyrażenia we właściwej kolejności i napisz zdania w zeszycie.B.. Następnie posłuch nagrania jeszcze raz i sprawdź swoje odpowiedzi.. some revision .Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w .F Przeczytaj teksty 1 i 2.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.7 04 Posłuchaj całej audycji.. 2 Zadanie.. A Chłopiec.B Dziewczynka.. Kto jest nowym uczniem w klasie?. 1 str. 94 w podręczniku i przyporządkuj informacje do tych osób.. W zeszycie uzupełnij opis szkoły zadanie 3 strona 61. lekcja 2 Otwórz książkę na stronie 60, posłuchaj nagrania i wskaż odpowiedni obrazek (2.19) Popatrz na Phonics Rap na stronie 60.ex..

Posłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij w zeszycie zdania z zadania 5.

!Otwórz podręcznik na str. 95 i zrób zadanie 1 w zeszycie- posłuż się słownikiem ze str. 94.. Luki należy uzupełnić w ję … zyku angielskim.. Posłuchaj nagrania ( jest na twoim mailu) do zadania 4. using a foreign language - English.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Napisz czy są one prawdziwe, czy fałszywe oraz przepisz fragment tekstu, który o tym mówi.. 2 ze strony 68.. Wyślij do swojego nauczyciela zadanie w dokumencie programu Word.. PROSZĘ POMÓŻCIE !. Proszę o przesłanie mi odpowiedzi do zadania: 3 i 5 z podręcznika oraz zadania 1 z zeszytu ćwiczeń do piątku.Uzupełnij luki w zdaniach (geo) Uzupełnij luki z zdaniach .. Nazwy czynności ze strony 63.. Przeczytaj jeszcze raz zadania z ćwiczenia 2 w podręczniku i uzupełnij brakujące wyrazy.. Wystarczą same .Uzupełnij poniższe zdania, wpisując jedno słowo w lukę.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelkę w zadaniu 3 na stronie 41 w zeszycie ćwiczeń.. 1.Emma Jenkins is the .. The Lonely Surfer.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zrób zadania 1 i 2 str. 110 w zeszycie ćwiczeń..

Posłuchaj nagrania jeszcze raz i zapisz informacje w zeszycie przedmiotowym.

Wykonaj zadanie 1 ze strony 29 w zeszycie ćwiczeń.. w ćwiczeniu 1. .. Uzupełnij luki.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. ★ Today, people meet with 4.3 Przeczytaj pytania do nagrania w zeszycie ćwiczeń s 11, zad 1 Listening, następnie posłuchaj dwukrotnie nagrania i odpowiedz krótko na pytania 15 Rep_8kl_cz1_Workbook_Audio_T03mp3 4 Przeczytaj zdania do uzupełnienia w zad 2, następnie posłuchaj dwóch wypowiedzi i uzupełnij luki w zdaniach Rep_8kl_cz1_Workbook_Audio_T04mp3.Posłuchaj lub przeczytaj tekst jeszcze raz i dopasuj opisy 1-5 z zadania 3 do paragrafów A-E w tekście.. - wykonaj w zeszycie zadania 1, 3, 4 z podręcznika str 180 Język angielski Temat Powtórka na luzie - wykonaj ćw 1, 2, 4 i 5 ze str 102 Wychowanie fizyczne - zrób rozgrzewkę ok 15 min.Zadanie 4 - posłuchaj piosenki i uzupełnij jej tekst wyrazami z ramki.. Dopasuj każdy wers klasowego rapu do odpowiedniego obrazka .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zapisz w zeszycie nowe słownictwo i je przetłumacz.. To jest niemiecki "Aha.. Dla chętnych na plusika: Na platformie dzwonek.pl zostały utworzone dwa nowe zadania.. Strona 67. ćwiczenia str. 64 zad 4A teraz wysłuchaj nagrania jeszcze raz (a w razie potrzeby kilka razy) i uzupełnij notatki sędziów (zadanie 5) na temat uczestników, ich zalet i wad..

Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij w zeszycie luki 1-4 w poniższej notatce.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. lekcja 2 Popatrz na tabelki na stronie 54.A teraz dyktando :) odtwóż nagranie jeszcze raz i zapisz nazwy czynności w zeszycie.. Voices 2 zadanie 4 str 61 Napisz trzy dialogi na wzor tych z cwiczenia 3.. 2 CD1.06 MP3006 Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. 3 Zadanie.. {file79982} 3.Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. 1 Zadanie.. W zeszycie ćwiczeń wykonaj ćw.. W razie potrzeby wysłuchaj nagrania kilka razy: Steps_Plus_Grade_4_PB_Track_41.mp3.. Posłuchaj nagrania i uzupelnij tekst nazwami filmow z tabelki obok .. Zapisz w zeszycie zadanie 2 str. 95.. Guten .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Posłuchaj nagrania jeszcze raz odpowiedz na pytania When was matt at bekonscot?. 1 - w zeszycie uzupełnij czynności codzienne słowami z ramki.. Wykorzystuj inne formy wypowiedzi - wprowadź elementy opisu czy charakterystyki.. Z nami poprawisz znacząco swoje oceny z angielskiego!Uzupełnij dialog,wpisując po jednym wyrazie w każdą lukę.1.. Powodzenia!. Zaznacz czynnosci, które wykonują Josie, Sally i Martin.. Zapisz to pojęcie w zeszycie i dopisz pasujące do niego wyrazy - zadanie 4, str. 101 w .W zeszycie zaznacz, które zdania są prawdziwe (P), a które fałszywe (F) uzasadnij swój wybór KROK 8 Wykonaj zad5 str61 Przeczytaj i posłuchaj cztery porady żywieniowe AD zamieszczone na dole strony Na podstawie informacji w nich zawartych uzupełnij w zeszycie luki w zdaniach w języku polskim KROK 9.Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij w zeszycie zdania jednym, dwoma lub trzema wyrazami (ćw..

4.Posłuchaj nagrania jeszcze raz i spróbuj zaśpiewać .

W zeszycie zapisz temat i notatkę z zajęć (str.74, 75).. 6 Zadanie.. Przeczytaj opisy i zakreśl odpowiednie wyrazy.. Posłuchaj nagrania i uzupełnij tekst.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Posłuchaj nagrania nr 5 - zad.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. Wysłuchaj nagrania jeszcze raz a następnie dopasuj imiona do punktów 1-5 (Komu podobały się poszczególne miejsca?).. Na podstawie informacji w nim zawartych uzupełnij w zeszycie luki w zdaniach1-5 W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie … trzy wyrazy.. Freude5 Odpowiedz na pytania.. Będą dostępne od godziny 10:00 do 20:00.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Jedno pojęcie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Zadanie 5 - przepisz zdania i uzupełnij je przysłówkami częstotliwości tak, aby były zgodne z prawdą.. 4 Zadanie.. Potem posłuchaj jeszcze raz i sprawdź odpowiedzi.. Posłuchaj, powtórz i wskaż obrazek w zadaniu 1.. 4 strona 61 - posłuchaj nagrania i odgadnij, z jakimi czynnościami związane są dźwięki, które usłyszysz.. Jeszcze raz spójrz na tekst, przeczytaj zdania w zadaniu 4.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 1-8 w poniższej notatce.. 5 Zadanie.. każda wyspa jest tajemnicza.Nawet dla żeglarskich, wyspiarskich Greków - przygody Odyseusza to przecie wędrówka od wyspy do wyspy, a każda ma swoją osobliwość.Polecenie- Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij tabelę.Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelkę w zadaniu 3 na stronie 41 w zeszycie ćwiczeń.. Uzupełnij dane chłopca..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt