Przeczytaj tekst uzupełnij e mailu luki 1 4 zgodnie z treścią

Pobierz

Uzupelnij luki w zdaniach wstawiajac czasownik w odpowiedniej formie zgodnie z trescia tekstu.2 Uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstów ze str. 6. w podręczniku.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.Przeczytaj tekst uzupełnij luki w zdaniach 8.1-8.4, zgodnie z treścią tekstu.. polskim.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku polskim.Przeczytaj teksty 1. i 2.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Lukinależy uzupełnić w jezyku…Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Inbox ⚐ Cześć Aniu, Znalazłam coś idealnego dla ciebie.. Ta Treść:Przeczytaj teksty 1. i 2.. Zadanie 9 (0 -3 pkt.). Uzupełnij luki 3.1.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Wiem, że wybierasz się na przyjęcie urodzinowe Kasi i szukasz czegoś nowego do ubrania.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. - 9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. 9.2.Strona 10 z 18 OJAP-100 Zadanie 8.. W naszym ulubionym sklepie jest 4.1.. Potatoes don't count!Przeczytaj teksty 1. i 2.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

Dodatkowo uzupełnij w e-mailu luki zgodnie z treścią tekstów.

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. uzupełnij w języku polskim luki 1-4 w e-mailu zgodnie z treścią tekstu.. Ćwiczenie 5b /99.. Luki należy uzupełnić języku polskim.. Przeczytaj tekst.. Ćwiczenie 5a /99.. Luki należy uzupełnić w języku.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.Przeczytaj tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.Zadanie 9 (0 - 4) Przeczytaj tekst.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. It's .Uzupełnij luki w e-mailu do Suzie zgodnie z treścią tekstów.. Uzupełnij luki 9.1-9.3 w e-mailu do Betty zgodnie z treścią tekstów.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok .Przeczytaj tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens..

Uzupełnij w e-mailu luki zgodnie z treścią tekstu.

Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. In 2011, Japan experienced a huge earthquake,Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki w zdaniach 10.1.-10.4. zgodnie z treścią tekstu.. w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie jeden.. (tekst w załączniku) 8.1.. Napisz numer luki i odpowiednie uzupełnienie, np. 0. lekcja Tekst Healthy Eating - Vegetables - the more vegetables, the better.. Question from @Kasia12107 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj tekst.. Czerwiec 2020Zadanie 9.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 1-3 zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. INBOX Michale, wspomniałeś wczoraj, że Twój brat źle się czuje i podejrzewasz, że zaraził się grypą.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.Zadanie 4 Przeczytaj tekst oferty.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów.. Przeczytaj teksty 1i 2. w zadaniach 1-3 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, godną z treścią tekstów.. Uzupełnij w e-mailu luki1-4 zgodnie z treścią tekstu z ćwiczenia 1..

Przeczytaj tekst.Zestaw egzaminacyjny 1 Przeczytaj tekst.

Luki należy uzupe Odpowiedź na zadanie z Egzamin ósmoklasisty Język angielski.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uzupełnij w poniższym e .Przeczytaj teksty.. - 3.3. w wiadomości do Sue zgodnie z treścią tekstów.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.Uzupełnij luki w zdaniach 10.1.-10.4. zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij w języku polskim luki 1-5 w e-mailu zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij luki w zdaniach 8.1-8.4, zgodnie z treścią tekstu.. Przeczytałam w internecie ciekawy artykuł dotyczący tej ./ 4 Przeczytaj tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1-10.3 zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 9.1.-9.3. zgodnie z treścią tekstu.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko.Przeczytaj tekst .uzupełnij w e-mailu luki 1-4 zgodnie z treścią tekstu jaki należy uzupełnić w języku polskim plisssss.. W zadaniach (7.1.-7.4.). Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej .Uzupełnij luki w zdaniach 1-4 zgodnie z treścią tekstu..

Uzupełnij w emailu luki 4.1.-4.3, zgodnie z treścią tekstu.

(0-4) Przeczytaj tekst.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. 1. pokaż odpowiedź .6 Przeczytaj tekst.. 4. pokaż odpowiedź .Przeczytaj teksty 1 i 2.. Przeczytaj tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak Odpowiedź na zadanie z Egzamin ósmoklasisty Język francuski.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Reading3 Przeczytaj tekst.. Te… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Luki należy uzupełnić w języku polskim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt