Opakowania po niemiecku z rodzajnikiem

Pobierz

On jest piękny.). Nie wahaj się - wiedza na wyciągnięcie myszki!. czekolada.. Rękawiczki, bluza czy spodnie po niemiecku to tylko przykłady, bowiem słówek z tej tematyki jest mnóstwo.. Skuteczność nauki niemieckich miesięcy z fiszkami będziesz później mógł sprawdzić w grze.. - PfefferSytuacja nie jest jednak beznadziejna!. (Gorzka czekolada mi nie smakuje.). 2011-02-14 17:48:47Odmiana rodzajnika niemiecki - co to jest i po co to jest?. Oprócz tego dowiesz się, jakie są podstawowe produkty spożywcze.Naucz się niemieckich słówek z Fiszkoteką!. Część z nich ma nazwę podobną do polskiej, a część podobną do angielskiej, co znacznie ułatwia nauczenie się większości z nich.Lśniąca farba, sportowe opony, charakterystyczny ryk czterosuwowego silnika L-twin z rozrządem desmodromicznym: Ducati nie ma sobie równych.. Czy możecie do tych słówek rodzajniki?. rzeczownik.. Dodatkowa możliwość odsłuchania słówek pozwoli od razu na naukę ich poprawnej wymowy.. das Bild ***** obraz, ilustracja.. rzeczownik.. Jednak z interaktywnymi fiszkami nie będzie żadnego kłopotu z ich zapamiętaniem!Postaraj się jak najwięcej słuchać po niemiecku.. Możesz słuchać radia, podcastów czy audiobooków na twoim poziome.. (To książka z ilustracjami.). die Schoko informal; Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku..

Co znaczy i jak powiedzieć "basen" po niemiecku?

Rodzajniki w języku niemieckim wcale nie muszą być zmorą - są sposoby na to, by je okiełznać.. Takie słowa jak "diese", "welche", "jede" , "solche" i "alle" traktuj jak rodzajniki określone.. "obraz" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "obraz" po polsku .. AplikacjaTłumaczenie słowa 'rodzajnik' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Podacie mi produkty spożywcze po niemiecku?Wynagrodzę za chęć ,najlepsze :) Jutro będę poprawiała kartkówkę z niemca z produktów spożywczych i nie wiem jakich mam sie uczyć podacie?klasa 6;) Z gory ogromne dziekuje;* <3licze na WasSkładają się one z dwóch lub więcej wyrazów pisanych łącznie, z których ostatni zawsze jest rzeczownikiem, a poprzednie wyrazy mogą być innymi częściami mowy, np. przymiotnikami.. 2009-12-29 13:21:06; podacie mi artykuły spożywcze po niemiecku z rodzajnikami der das i die no i jeszcze w liczbie mn.. 2011-10-09 15:41:39 Film niemiecki ''klub nastolatek'' o kurach 2010-11-06 19:22:21 jaki rodzajnik ma 'fernseher' [telewizor] po niemiecku?. ciasto.. Wyraz zaczynamy tłumaczyć od ostatniego rzeczownika.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa rodzajnik w słowniku online PONS!. Cały wyraz ma rodzajnik ostatniego rzeczownika.. 2010-03-03 20:20:43; Przetłumacz na niemiecki (Z RODZAJNIKAMI!).

Co znaczy i jak powiedzieć "pieprz" po niemiecku?

(Dziecko dostaje jeden kawałek ciasta.). Dose die, -n puszka Flasche die, -n butelka Glas das, Gläser szklanka, słoik Laib der, -e bochenek Schachtel die, -n pudełko Scheibe d.tagi: pojemniki do przechowywania żywności, przechowywanie żywności, opakowania po niemiecku, alfabetyczny spi opakowań po niemiecku, rodzaje opakowań po niemiecku Opublikowano 12th April 2015 , autor: Monika Łączna - Niemiecki z PasjąSklepy po niemiecku z Fiszkoteką!. Poniższy schemat przedstawia zestaw końcówek, po których rzeczownik przyjmuje właśnie ten rodzajnik.Po jakich jeszcze słowach przymiotnik ma końcówkę jak po rodzajniku określonym?. Przymiotnik po jednym z tych słów będzie miał takie końcówki, jak po rodzajnikach określonych, czyli "-e" lub "-en".Owoce po niemiecku przydają się nam w wielu sytuacjach, od zakupów w sklepie, po przepisy na desery lub ciasta, dlatego warto się ich nauczyć.. Tak możecie zapamiętać, który kolor przyporządkować danemu rodzajowi:) Zacznijmy od rodzajnika DER.. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. Zobaczysz, że po pewnym czasie, przyzwyczaisz się, "osłuchasz", że dany rodzajnik brzmi z rzeczownikiem dobrze, a drugi już się gryzie.. 2011-11-07 18:13:17Czasowniki z przyimkami niemiecki podróże niemiecki, czasowniki nieregularne Falsch Frënn (LU-DE) Opis przyjaciela po niemiecku jka-2020.01.25 Das haus ma leçon 3 komiks Latka A2 Wegwerfe mode korki Ma leçon 2 slowkq die berufe Lekcja 8Jaki rodzajnik ma łóżko(bett) w języku niemieckim ..

2010-01-26 16:59:04; Jak to jest po niemiecku, poproszę z rodzajnikami.

Bett Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-03-08 16:31:45Zielony kosmita z kolei to obiekt nie do końca zidentyfikowany dlatego dajemy mu zielony rodzajnik nijaki DAS.. Poniżej znajdziesz kilka z nich: 1.. (Widzę obraz.. "czekolada" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "czekolada" po polsku .. Wypróbuj za darmo.niemiecki podróże Czasowniki z przyimkami Opis przyjaciela po niemiecku niemiecki, czasowniki nieregularne Falsch Frënn (LU-DE) német 2.o Ma leçon jka-2021.01.11-01.15 10_Preply_Vocabulary Moja lekcia h Lekcja 10 Lecția mea Dersim die Reisepieprz - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. W naszej lekcji nie tylko poznasz sklepy po niemiecku z rodzajnikami, ale także zapoznasz się z czynnościami, które wykonuje się podczas robienia zakupów.. rzeczownik.. Przede wszystkim nie należy traktować niemieckich rodzajników jako chaosu, którego nie da się ogarnąć.. Prosiłbym o szybką odpowiedź :) Adventskalender-Kalendarz adwentowy Weihnachtslied- Kolęda Weihnachten-Boże narodzenie Kerze- świeca Weihnachtsgeschenke-prezenty Glaskugel- bąbki Weihnachtskrippe- szopka Adventszeit-adwent Weihnachtsplätzchen - pierniczki Weihnachtsmann- święty mikołaj Der .Czy w języku niemieckim 'stół' (czyli Tisch) na rodzajnik das czy der?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Słówka świąteczne po niemiecku - Rodzajniki..

Jeżeli chcesz poznać rodzaje sklepów po niemiecku, to doskonale trafiłeś.

das Gemälde .basen - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Jedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać.. - Schwimmbad, Pool, Swimmingpool, Bassin, Beckenanlage, Steckbecken, Bettpfanne"ciasto" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "ciasto" po polsku ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt