Jak ustawić na fb żeby nie można było dodawać komentarzy

Pobierz

Nie jest to również miejsce na regulamin (od tego jest specjalna sekcja).. "tylko ja" - aby zdjęcia profilowe były dostępne tylko dla Ciebie, "ustawienia niestandardowe" aby zdjęcia profilowe były dostępne dla znajomych Twoich znajomych na Facebooku lub wyłącznie dla wybranej grupy osób (należy wpisać imiona i nazwiska osób którym udostępniamy zdjęcia).. W ten sposób można też zablokować konto na FB .Po wybraniu opcji "Tylko ja" post będzie nadal na twojej tablicy, ale nikt ze znajomych nie będzie go mógł zobaczyć.. W kategorii "Ustawienia" przejdź do zakładki "Prywatność" a następnie do opcji "Status aktywności".. Uwaga: jeśli oglądasz w witrynie facebook.com transmisję na .Napisz.. Kliknij menu rozwijane i wybierz pozycję Tylko ja.. Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] Wchodzisz w facebook, logujesz się, wchodzisz na swój profil.. 2011-07-12 23:51:19 Jak zrobić tablicę ouija 2014-05-08 12:34:26Jak zablokować kogoś na facebooku żeby nie mógł komentować twoich postów, a nadal był twoim znajomym ?. Dodawaj Instagram Story do "Highlights", żeby można je było oglądać dłużej niż 24 godzinyNapisano Czerwiec 10, 2011. ustawienia prywatności-> połączenia na facebooku -> zobacz ustawienia i tam masz.. Opcja ta całkowicie wyłączy i ukryje komentarze oraz polubienia pod zdjęciem profilowym dla wszystkich poza nami.Udostępnianie postów na Twojej osi czasu i zarządzanie nimi..

Będzie je można jedynie powiększyć.

Post, w którym oznaczasz daną osobę, może też zostać dodany do jej osi czasu.. Żeby ktoś nadal widział twoje posty ale nie mógł ich skomentować.. Gdy masz już dobry opis, możesz przejść do lokalizacji.. Więcej informacji o oznaczaniu.Jeśli chcesz aby twoja aktywność była niewidoczna tylko dla wybranych osób np. dla koleżanki z klasy, szefa i określonych współpracowników to wejdź w "ustawienia prywatności" (znajdują się w liście rozwijanej na górnym pasku menu), następnie wybierz "ustawienia niestandardowe", następnie wybierasz dla kogo wszystkie informacje na facebooku mają być widoczne (najlepiej wybrać "dla znajomych) i w opcji "niech będzie niewidoczne dla" - wpisujesz imiona osób .Aby włączyć lub wyłączyć ustawienie rankingu komentarzy: Przełącz się na stronę, której chcesz użyć.. Przez Gość kaśśśkaaaa., Czerwiec 3, 2013 w Dyskusja ogólna.. Będzie on widoczny tylko dla ciebie.. Z góry dzięki za pomoc, wiadomo co dam jeśli ktoś mi dobrze powie ;) Proszę czekać.Można zmienić te ustawienia, aby ograniczyć innym możliwość publikowania treści na Twojej osi czasu.. Możesz stworzyć listę zablokowanych słów i zwrotów, które mają nie pojawiać się w komentarzach.. Kliknij Edytuj obok opcji Ranking komentarzy.Chodzi mi o to by nie bylo widać lajków i komentarzy pod profilowym i żeby było normalne zdjecie bez samej miniaturki z góry dzieki :) Proszę czekać..

Nie mogę znaleźć tej opcji w ustawieniach, a wiem, że tak można zrobić.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆Witam.. Komentarze, które zawierają słowa bardzo zbliżone do słów zamieszczonych na tej liście, będą czekały na sprawdzenie przez 60 dni (chyba że ich autorem jest osoba z listy zatwierdzonych użytkowników).. .Zablokowane słowa.. i kliknij opcję Edytuj widoczną po prawej stronie.. Ofc jak ktoś odwiedzi mój profil, to się zorientuje, ale nie chcę tego całego rumoru, lajków .Jak zmienić zdjęcie profilowe na Facebooku tak, by nikt o tym nie widział Jak zmienić zdjęcie profilowe na Facebooku tak, by nikt o tym nie widział Poradniki.. Jak to zrobić, aby nie zostać zalanym powiadomieniami o polubieniach, komentarzach i reakcjach?. Wchodzisz w "zdjęcia", potem "twoje zdjęcia", klikasz w profilowe i nad opisem masz "dozwolone na osi czasu" klikasz i tam powinno być "tylko ja" +kłódka :)Po prostu zmieniasz profilowe jak zwykle, ale przy ustawieniach prywatności dajesz ''tylko ja'', gdy inni klikną na Twoje profilowe wyświetli im się one w powiększeniu, ale nie będą mogli dać like ani go skomentować.. Nie chcę, żeby strona na Facebooku komentowała moje postyGdy zezwolisz gościom strony na publikowanie postów w formie zdjęć i filmów, będą one wyświetlane w sekcjach Zdjęcia i Filmy.. (Tak samo nie mogą zobaczyć opisu, widzą tylko zdjęcie)Blokujemy komentarze i polubienia pod zdjęciem profilowym na Facebooku..

Ta lista nie obejmuje wszystkich powodów, w przypadku których nadawca może zdecydować się na ograniczenie komentarzy.

Oznaczając kogoś w poście, tworzysz link prowadzący do profilu tej osoby.. Wybierz "tylko ja".. Zobaczmy, co trzeba zrobić, żeby post o aktualizacji zdjęcia nie pojawił się w news feedzie naszych znajomych.Jeżeli nie chcesz dłużej otrzymywać powiadomień ze strony na Facebooku lub chcesz, aby dana strona nie mogła komentować czy dodawać polubień Twoich postów, możesz zablokować stronę.. Wszystko idzie nie tak jak trzeba.. W sekcji Kto może dodawać materiały na mojej osi czasu kliknij Edytuj obok opcji Kto może publikować na Twojej osi czasu.jak zablokowac dodawanie komentarzy pod zdjęciem na fb?. chcę mieć pewność >.<.. W ustawieniach prywatności zdjęcia wybierz "tylko ja".. Historia długa, ale co najważniejsze chwiałabym się dowiedzieć… mam teraz Niby stronę firmową ale nie taką o jakiej myślałam… nie mam wyszukiwarki na tym koncie, nie może mnie nikt zaprosić do znajomych i odwrotnie, nie mogę nikogo adminowac adminem choć niby wszystko robię tak .Przesuwaj palcem po palecie, żeby wybrać pożądany kolor.. Przejdź do Ustawień konta > Oś czasu i oznaczanie.. W prawym górnym rogu kliknij zdjęcie strony.. Wszystko, co musimy zrobić, to… zmienić ustawienia widoczności zdjęcia profilowego na "Tylko ja".. Poniżej krok po kroku pokazujemy, jak zablokować stronę na Facebooku..

Czy da się kogoś zablokować na facebooku, żeby ten ktoś nie mógł dodawać komentarzy do Twoich postów, ale nadal był Twoim znajomym?

Udostępnij ten post.. FB Firmowy chyba nie dla mnie.. Udostępnij na innych stronach.Zwróć uwagę na to, aby opis był nie za długi, ale by w klarowny sposób tłumaczył to, czym grupa się zajmuje, co ma na celu i co można na niej znaleźć.. Gdy wstawiasz lub zmieniasz profilowe zdjęcie na Facebooku, informacja o tym automatycznie pojawia się na Twojej tablicy.. Kto może publikować na mojej osi czasu na Facebooku.. Ustaw suwak w pozycji nieaktywnej, przesuwając go w lewą stronę.Trzecia zakładka pozwala edytować widoczność podstawowych danych na naszym profilu, takich jak numer telefonu, adresy e-mail, data urodzenia i miasto.. Polecane posty.Brak zezwolenia na dodanie komentarza lub próba skomentowania usuniętego posta: nadawca ograniczył Ci możliwość dodawania komentarzy lub pierwotny post został usunięty.. Wszystkie ustawienia prywatności na Facebooku znajdziemy na podstronie "Ustawienia i narzędzia prywatności", którą również warto przejrzeć.Nawet, jeśli na co dzień nie publikujemy postów ani nie komentujemy cudzych zdjęć, warto raz na jakiś czas uaktualnić miniaturę profilu.. Post ten nie wyświetli się również w strumieniu aktualności twoich znajomych.A weź zrób tak, żeby nikt nie mógł komentować twoich postów-nie da się.. Nawet jak mam zero znajomych-a chce by posty były widoczne publicznie, to każdy może je skomentować.Wystarczy dać błyskawicznie "ukryj z osi czasu" i nikt się nie dowie, że zmieniłem?. Twoi znajomi nadal będą mogli skomentować każdy post, który zobaczą (np. zdjęcie udostępnione przez Ciebie znajomym na osi czasu).Zaloguj się do swojego konta na Facebooku i wejdź do "Menu", klikając na ikonę hamburgera, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu (trzy poziome kreski).. Ręce mi już opadają.. przez Zofia Krawczyk 5 sierpnia, 2018 0.. Możesz określić, kto może zobaczyć posty na Twojej osi czasu.. Na szczęście odpowiedź na pytanie, jak zmienić profilowe na FB żeby nikt nie widział, jest prosta.. W menu po lewej stronie wybierz Prywatność, a następnie Posty publiczne.. Kliknij Ustawienia i prywatność i wybierz Ustawienia.. Jako administrator strony możesz kontrolować, które komentarze są widoczne dla pozostałych gości strony..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt