Co robiłeś w miniony weekend ułóż wyrazy we właściwej kolejności

Pobierz

play,wa… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Co robiłaś/ robiłeś w miniony weekend?. wg Karolinawie.. Uzupełnij pytania, a następnie napisz krótkie .8 Ułóż poniższe czynności we właściwej kolejności.. Ułóż wyrazy we właściwej kolejności tak,aby powstały pytania w czasie Past Simple.Następnie napisz odpowiedzi zgodne z prawdą.. 5 Popatrz na tabelkę.. Moje główne zainteresowania to: moda, kajakarstwo, opera.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. 6 Ułóż wyrazy we właściwej kolejności, tak aby powstały pytania Paddy'ego.3.. Klasa 1 Polski.. Podziękuj Napisz do mnie!. Od sześciu lat edukuję uczniów w zakresie języka angielskiego.. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.ul.. :DZ góry Dzieki.. W oparciu o informacje zawarte w tabelce powiedz co poszczególne osoby robiły a czego nie robiły w miniony weekend.. cross the street- przejdź przez drogę.. Następnie potnij kartkę tak, by na każdym kawałku znajdowało się jedno słowo.. Układając wyrazy od napisanego największą czcionką do napisanego najmniejszą czcionką, ułóż defi nicję Litanii loretańskiej.. 12:15 4:30 6:15 7:45 11:24 13:10 18:52 21:48 +0 pkt.Ułóż wyrazy we właściwej kolejności, tak aby utworzyć zdania .. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Regulamin;Zapisz podane godziny w formie oficjalnej i nieoficjalnej.. Wrzuć kartki do miski lub kapelusza.Ułóż i zapisz w zeszycie: Porządkowanie..

co robiłeś/robiłaś w miniony weekend ?

Odpowiedz.. Ułóż wyrazy we właściwej kolejności, by stworzyć poprawne zdania.. Układamy zdania złożone.. • w ćwiczeniu nr 2., wpiszcie w wyznaczone miejsce odpowiednie informacje.. Uloż wyrazy we właściwej kolejności tak, aby powstały pytania w czasie past simple.. Następnie napisz odpowiedzi zgodnie z prawdą 1 .. Udostępnij Udostępnij wg Olafarnaus.. Leśnej 10 we Wrześni, na druku "Zgłoszenie dziecka / ucznia do Poradni".. Ułóż i napisz zdania.. Question from @Dndnamkak - Gimnazjum - Język angielski Klasa 3 Angielski Hello Explorer III.. uporządkuj wyrazy we właściwej kolejności i odgadnij co kryje się pod znakiem "?". 21 11 6 10 53 74 89 niech z nami sławi Maryję wdzięcznym strumyki mruczeniem i co czuje, i co żyje ptaszęta słodkim kwileniem4 Napisz pytania i krótkie odpowiedzi z czasownikiem to be w formie czasu past simple.. Następnie odczytajcie nazwę modlitwy, którą modlimy się w maju.Ułóż wyrazy we właściwej kolejności w taki sposób, aby otrzymać zdania twierdzące w czasie Past Simple: 1. in the classroom/ they/ happy/ were/Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Ułóż wyrazy we właściwej kolejności (j.angielski)Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Uzupełnij zdania o Zacku i Zoë.. W każdym przykładzie jeden wyraz został podany dodatkowo.. Co robiłeś/robiłaś w miniony weekend?.

Co robiłeś/robiłaś w miniony weekend?

Następnie napisz odpowiedzi zgodnie z prawdą.. Popatrz na obrazki ilustrujące wydarzenia z minionego weekendu.. Podręcznik: 1/100- przeczytaj dialogi I spróbuj ułożyć je we właściwej kolejności.Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto.. Państwa zgłoszenie zostanie zarejestrowane w sekretariacie i przekazane dyrektorowi lub odpowiedniemu pracownikowi w celu ustalenia terminu wizyty.. Potrzebny jest numer PESEL.. opisz co robiłeś na.. +0 pkt.. 1. gets / seven / Martin / up / at / o'clock Martin gets up at seven o'clock.Rozsypane przysłowie: ułóż słowa we właściwej kolejności.. PROSZE O POMOC POTRZEBUJE NA JUTRO!. 4.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Zadanie z niemieckiego: wyrazy w nawiasach ułóż w poprawnej kolejności (pamiętaj o poprawnej konstrukcji zdania )Ta różnica wynika z sytuacji, w której mówi się o przeszłości: Präteritum używa się w kontekście literackim, oficjalnym.. cross at the traffic lights- przejdź na pasach dla pieszych.. Życiowym celem jest zaś podróż dookoła świata.. Użyj wyrazów z ramki.. Question from @MaciekMinecraft - Szkoła podstawowa - Język angielski• w ćwiczeniu nr 1., na podstawie ponumerowanych ilustracji ułóżcie we właściwej kolejności wersety jednej zwrotki pieśni "hwalcie łąki umajone".. Wybierz właściwa odpowiedź.. Ilość słów w nim powinna być większa niż liczba bawiących się dzieci..

2011-03-28 15:14:11 2 Ułóż wyrazy we właściwej kolejności - nazwy przymiotników.

Ułóż wyrazy tak, aby tworzyły zdania i głośno je przeczytaj!. Ułóż wyrazy we właściwej kolejności tak , aby powstały pytania w czasie past simple .. Ułóż wyrazy we właściwej kolejności, tak aby powstało prawidłowe pytanie.. Wylosuj spójnik i ułóż z nim zdanie (spójnik zapisz kolorem lub podkreśl).5.. Question from @AdammDPL - Gimnazjum - Język angielskiUłóż zdania z rozsypanych wyrazów.. Na przykład w gazetach, pracach naukowych, w telewizji czy radiu, ale również wtedy, kiedy piszesz oficjalnego e-maila; Perfekt używa się w "normalnym" życiu, na co dzień.Unit 3.. Zapisz na kartce przysłowie.. Odpowiedz.. .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przyroda-ułóż podane sylaby we właściwej kolejności.turn left- skręć w lewo.. Polub .Ułóż wyrazy we właściwej kolejności tak aby powstały poprawne zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt