Niemieckie testy online

Pobierz

Niemiecki dla dzieci.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania .Próbny egzamin ósmoklasisty z niemieckiego, 19 marca 2021.. Na podstawie tego egzaminu przygotowaliśmy pełny test zawierający wszystkie zadania z arkusza łącznie z oryginalną punktacją i odpowiedziami.Wypełnij test poziomujący z języka niemieckiego na poziomie podstawowym A1-B1, by dowiedzieć się, czy masz już opanowane niezbędne podstawy!Test kwalifikacyjny.. Od razu będziecie wiedzieć, jaki poziom jest dla Was odpowiedni.. Jak dobry jest Wasz niemiecki?. Niemiecki - Testy pisowni słówek.. Ten test nie może .Przetestuj swój niemiecki.. > uni-saarland.de - test kwalifikacyjny .Lista pytańNiemiecki pogodA.. Napisz do nas.. Przejrzyj nasze testy i zmierz się z nowym gramatycznym wyzwaniem.. jest zimno es ist kalt Zgłoś błąd.. Na blogu pisałem już o czasownikach z biernikiem oraz celownikiem.. Rozpocznij test.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Test jest bezpłatny i nie ma ograniczeń czasowych.Einstufungstest) z języka niemieckiego online jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą w szybki i łatwy sposób sprawdzić swój poziom zaawansowania tego języka.. Wystarczy wypełnić test online, a wyniki i sugerowany poziom zostaną przesłane na podany adres mailowy.. Natychmiast zobacz wyniki i zapisz się na kurs Szybko i wygodnie możesz dowiedzieć się na jakim poziomie znasz język niemiecki..

Niemiecki - Gry i testy online.

Matura z niemieckiego, 13 maja 2021 - poziom podstawowy.. Powodzenia ;) Nie odpowiadam za ewnentualne błędy.. Poziom A2 | Wymiana prostych informacji.. Do uzyskania: 55 punktów.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Test: niemiecki - zawody Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 11 Poziom: Średni Rozwiązany: 257 razy Średnia ocena:Test sprawdzający znajomość nazw mebli w j. niemieckim Zawiera 11 pytań.. Formuła od 2015.. Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań 11/11.. Co więcej, to doskonała praktyka, doskonały trening w tworzeniu numerów powyżej 20, a .. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.Testy poziomujące z języka niemieckiego.. Zachęcamy do rozwiązania przygotowanych przez nasz zespół testów poziomujących, które pomogą Ci określić, od czego zacząć przygodę z einfach so!Język niemiecki - testy z gramatyki niemieckiej, zdania z lukami, ćwiczenia z niemieckiego, testy ze słownictwa, gramatyka niemiecka test, testy na czasy niemieckie.. Numery od 1 do 100 są podawane jako cyfry lub liczby i muszą być zapisywane słownie po niemiecku.. Pomocne dla użytkownika.Niemieckie numery od 1 do 100.. Przygotowujesz się do egzaminu z liczb po niemiecku, albo chcesz po prostu wreszcie dobrze się nauczyć liczb?.

Wypełnij test online!

Wynik otrzymacie natychmiast - dokładnie co do procenta i razem z korektą.. Przeznaczcie trochę czasu na rozwiązanie naszego testu online.. Znając formę pisemną liczby, wiesz w jaki sposób te liczby wymawiać i jesteś w stanie je zrozumieć po niemiecku.. Liczba zadań: 14.. .Przedmioty szkolne, test z języka niemieckiego.. Matura z niemieckiego, 14 maja 2021 - poziom rozszerzony.. Liczby - Zahlen - Test pisowni.. Jest to stosunkowo rzadko używany przypadek niemiecki .Liczby - Zahlen - Test pisowni - SuperKid.. Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania w języku niemieckim i upewnić się, że wybierzesz odpowiedni kurs języka niemieckiego?. .Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Wyniki testu mają charakter informacyjny, z jednej strony trzymamy klucze, dzięki którym sam wynik zrozumiesz, tak jak możesz teraz usłyszeć!Testy maturalne z niemieckiego (online) Sprawdź się w testach maturalnych .. poziom: rok: Test z niemieckiego, matura 2021 maj - podstawowy.. Deszczowo es regnet Zgłoś błąd.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych.. Liczba zdających: 9840 (LO: 5374, technikum: 4466).. Rozwiąż bezpłatny test znajomości języka niemieckiego..

...Wypróbuj nasz niemiecki test online.

Wykonanie zajmuje około pięciu minut.. Rozpocznij.Testy z języka niemieckiego: Poświęciłeś czas na naukę języka niemieckiego i chcesz sprawdzić swoje postępy?. Należy mieć na uwadze, że wynik testu jest jedynie orientacyjny, a dokładna ocena poziomu zaawansowania językowego powinna obejmować wszystkie sprawności, tzn .Testy z języka niemieckiego.. Potrafisz już rozmawiać na tematy dotyczące życia codziennego, porozumiewać się w codziennych sytuacjach i powiedzieć, co chcesz, na przykład podczas zakupów.Liczby po niemiecku do 100 test w formie quizu online, to znakomite ćwiczenie przed egzaminem.. I jeszcze jedno - nie ma tutaj niemieckich liter np. ö itd.. Świeci słońce die sonne scheint Zgłoś błąd.. w zakresie posługiwania się językiem niemieckim.. jest ciepło es ist warm Zgłoś błąd.. Nie musisz wychodzić z domu!. Wykonaj bezpłatny test niemieckiego online Przed zapisaniem się na kurs, sugerujemy wypełnienie testu znajomości języka niemieckiego, który umożliwi Ci wybranie właściwej grupy.. Do testów możesz powracać systematycznie, dopóki nie osiągniesz stuprocentowej poprawności odpowiedzi.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Niemcy: Landy - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Zegary - test z języka niemieckiego!.

Wypełnij test online z języka niemieckiego.

Jeżeli uczyłeś się języka w innych miejscach .Test poziomujący.. minus 5 stopni es sind minus fünf grad .testy niemiecki online Browsing.. Nasz test pokaże obecny poziom języka niemieckiego według Common European Framework for Languages (skala poziomów Rady Europy): początkujący (A1 lub A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany (C1 i C2) .. Każdy z czterech testów po 12-20 pytań bazuje na poprzednim.Test z języka niemieckiego.. Trudne i łatwe przykłady w naszych ćwiczeniach pomogą Ci w .Testy maturalne z niemieckiego (online) Sprawdź się w testach maturalnych .. poziom: rok: Test z niemieckiego, matura 2021, maj - rozszerzony.. ;) 20 pytań Język niemiecki karolek2860.. Wspomóż się naszym testem sprawdzającym wiedzę z liczb po niemiecku.. Dowiesz się, na jakim poziomie CEFR jest Twoja znajomość języka.. 491 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Znajdziesz w nim 22 pytania , głównie do słyszenia lub czytania.. Powodzenia w nauce języka niemieckiego.Zobacz na jakim jesteś poziomie!. > klett.de - test online polegający na uzupełnieniu luk w pięciu tekstach, moim zdaniem mało ciekawy, ale może się przydać jako dodatkowe ćwiczenie.. Skomentuj.. Bez konieczności podawania adresu e-mail oraz danych osobowych.Sprawdź swój niemiecki!. Nasze testy poziomujące są dla Ciebie bezpłatne.. Proszę nie używać słownika i odpowiadać spontanicznie.. Liczba zdających: 4993 (LO: 3790, technikum: 1203).. Formuła od 2015.. Udostępnij.. jest wietrznie es ist windig Zgłoś błąd.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Inne testy kwalifikacyjne z języka niemieckiego (online i pdf) > BBC - ciekawy test online sprawdzający wszystkie sprawności językowe.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. w Gramatyka niemiecka Najważniejsze czasowniki niemieckie występujące z dopełniaczem 13 września 2016 Odsłon: 11 830 Jeden komentarz.. W Structurze realizujemy zajęcia zgodnie ze skalą Rady Europy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt