Plan wydarzeń hobbit czyli

Pobierz

Porwanie przez gobliny 8.. W gościnie u Elronda - gospodarza Ostatniego Przyjaznego Domu.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Spotkanie trolli.. "Nieproszeni goście".. •Wyruszenie na wyprawę po skarb •Spotkanie z trollami •Niebezpieczeństwo - w podziemnym państwie Goblinów •W niewoli u elfów •U stóp Samotnej GóryPlan wydarzeń - "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Wyjazd z gospody "Pod Zielonym Smokiem", spotkanie z trollami.. Ucieczka 9.. Zniszczenie królestwa krasnoludów przez smoka Smauga.. Pierwsze niepowodzenia - część ekwipunku topi się w rzece.plan wydarzeń książki "hobbit, czyli tam i z powrotem" +0 pkt.. 3.Wieczorna uczta i snucie planów podróży do Samotnej Góry, gdzie spoczywa skarb strzeżony przez smoka Smauga.. Przygotowania do wyprawy.. Uwięzienie drużyny a) pomoc Gandalfa 5. dojście do domu Erlonda6) Przygoda z goblinamia.. b. dojście do domu Erlonda.. Zabicie Wielkiego Goblina.. 3) Narada dotycząca wyprawy.. 5.Pomoc Gandalfa - zamienienie Olbrzymów w Kamienie.. Odwiedziny Gandalfa.. Burza a) schronienie w jaskini 7.. W rękach trollów.. Spotkanie z trollami.. Spotkanie z trollami.. Rozpoczęcie wyprawy.. Porwanie przez gobliny 8.. Spotkanie trolli.. Zgubienie Bilbo Bagginsa 10.Plan wydarzeń - "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. 6.Spotkanie Bilbo z Golumem i rozwiązywanie zagadek.. Uwięzienie drużyny.. Uwięzienie drużyny a) pomoc Gandalfa 5..

9.Hobbit - Plan wydarzeń 1.

6.Odnalezienie w podziemnej siedzibie Trolów.5.. Odwiedziny Gandalfa.. Pobierz, wysyłając SMS o treści LEAD.WKUWAM pod numer 92505 Wpisz otrzymany kod : Nawigacja wpisu.. 2.Przybycie Krasnoludów do Norki Hobbita .. W rękach trollów.Przydatność 80% Plan wydarzeń książki ''Hobbit czyli tam i z powrotem".. Decyzja o wyprawie do Samotnej Góry.. Losy rodu Thorina Dębowej Tarczy.. Zabicie Wielkiego Goblina .PLAN WYDARZEŃ HOBBIT CZYLI TAM I Z POWROTEM Wizyta Gandalfa i krasnoludów w domu Bilba.. Wyjazd z gospody "Pod Zielonym Smokiem", spotkanie z trollami.. Gościna w domu Elronda.. Odpoczynek w Ostatnim Przyjaznym Domu 6.. Gandalf odwiedza Bilba Bagginsa.. Wizyta u elfów w dolinie Rivendell.. Przygotowania do wyprawy 3.. Jan Kochanowski - życie i twórczość.•Hobbit, czyli tam i z powrotem, •Władca Pierścieni, .. Wyjazd z gospody "Pod Zielonym Smokiem".. 8.schronienie na drzewach przed wangami i goblinami.. Wiadomość o wyprawie.. Spotkanie w gospodzie Pod Zielonym Smokiem i początek podróży.. Spotkanie trolli.. 3.Spotkanie w gospodzie pod Zielonym Smokiem i początek podróży.. Niespodziewane pojawienie się krasnoludów.. 10wizyta u beorna.. Tajemnica mapy i klucza do Góry.. 5.Plan wydarzeń,, hobbit czyli tam i z powrotem" 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama banan1891 banan1891 1.. 12 walka z pająkami.. Narada krasnoludów w norze Hobbita..

1) Odnalezienie hobbita przez czarodzieja.

Pomoc Gandalfa - zamienienie olbrzymów w .Hobbit.. Odwiedziny trzynastu krasnoludów w norze hobbita.. Ponowne pojawienie się Gandalfa i oznajmienie hobbitowi, że musi wyruszyć w drogę.Plan wydarzeń - "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Uczta (pieśni chwalące męstwo wojowników, opowieść o Samotnej Górze).. Przygotowania do wyprawy 3.. 1) Odnalezienie hobbita przez czarodzieja2) Podwieczorek z krasnoludami3) Narada dotycząca wyprawy4) Rozpoczęcie podróży5) Pierwsze niebezpieczeństwaa.. Przybycie Gandalfa i krasnoludów 2.. Plan wydarzeń Wizyta Gandalfa i krasnoludów w domu Bilba.. Przybycie Gandalfa i krasnoludów.. odkrycie tajnej jaskiniib .Rozdział 1.. .1.Wizyta Gandalfa u Bilbo Bagginsa.. Ucieczka 9. a. spotkanie troli.. Przybycie Gandalfa i krasnoludów 2.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - plan wydarzeń, streszczenia lektur, opracowania zagadnień na lekcje języka polskiego i studia1.. 2.Pojawienie się w domku hobbita następnego dnia trzynastki krasnoludów.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - interpretacja tytułu "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - czas akcji "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - miejsce akcji "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - geneza "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - streszczenie"Hobbit, czyli tam i z powrotem" - szczegółowy plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - streszczenie w pigułce Charakterystyka bohaterów - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Motywy literackie w "Hobbicie, czyli tam i z powrotem" "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - narracja i kompozycjaPlan wydarzeń Hobbit, czyli tam i z powrotem..

Decyzja o wyprawie hobbita do Samotnej Góry.

"Hobbit, czyli tam i z powrotem" - plan wydarzeń.. a) pomoc Gandalfa.Plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Rozpoczęcie podróży do Samotnej Góry.. Późna pobudka Hobbita.. Odpoczynek w Ostatnim Przyjaznym Domu 6.. Wróżebne słowa Elronda.. 1.Odwiedziny Gandalfa.. Państwo Goblinów: uwięzienie kompanii przez gobliny, śmierć Wielkiego Goblina z .Plan wydarzeń książki Hobbit czyli tam i z powrotem 1. spotkanie trolib.. Podjęcie decyzji o wyprawie.. "Pieczeń barania".. Niebezpieczne spotkanie z trollami.. Burza a) schronienie w jaskini 7.. Odwiedziny Gandalfa i 13 krasnoludów na czele z Thorinem w mieszkaniu Bilba.. Przybycie krasnoludów do norki hobbita i wtajemniczenie go w plan dalekiej wyprawy.. Uwięzienie drużyny a) pomoc Gandalfa 5.. Rozdział 2.. Wizyta krasnoludów w norze Hobbita.. 5) Pierwsze niebezpieczeństwa.. Książka bardzo szybko zyskała sobie spore grono fanów, a .Hobbit, czyli tam i z powrotem - informacje o postaciach Sortowanie według grup 11 podróż przez mroczną puszczę.. 4.W rękach Trellów.. Powzięcie planu wyprawy w celu odzyskania skarbów ukradzionych przez smoka.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - plan wydarzeń.. Plan Wydarzeń •Wizyta Gandalfa i krasnoludów u Bilba Bagginsa.. Decyzja o wyprawie do Samotnej Góry.. Odpowiedz.. W gościnie u Elronda - gospodarza Ostatniego Przyjaznego Domu.. 2) Podwieczorek z krasnoludami..

Adam Mickiewicz Świteź - plan wydarzeń ballady.

Spotkanie trolli.. Porwanie krasnoludów i Hobbita przez gobliny.. Państwo Goblinów: uwięzienie kompanii przez .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - szczegółowy plan wydarzeń 1.. Przybycie Gandalfa i krasnoludów 2.. 1) Odnalezienie hobbita przez czarodzieja 2) Podwieczorek z krasnoludami 3) Narada dotycząca wyprawy 4) Rozpoczęcie podróży 5) Pierwsze niebezpieczeństwa a. spotkanie troli b. dojście do domu Erlonda 6) Przygoda z g.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. 4) Rozpoczęcie podróży.. 4.Bilbo mdleje ze strachu na wieść, że ma być włamywaczem.Plan wydarzeń Hobbit 1.. Odwiedziny Gandalfa i krasnoludów u Bilba.. Odpoczynek w Ostatnim Przyjaznym Domu .Plan wydarzeń.. Gandalf i drużyna pierścienia wyruszają wspólnie z "Zielonego smoka".. Thorin Dębowa Tarcza przedstawia powody wizyty.. Wizyta u Elronda.. Przygotowania do wyprawy 3.. Odwiedziny Gandalfa u Bilbo Bagginsa.. napad goblinów.. Ułóż plan wydarzeń: od Pagórka do Samotnej Góry Ustawianie w kolejności1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt