Jak jest po niemiecku dzień dobry

Pobierz

)Naucz się najważniejszych słów po ukraińsku!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. hallo - witaj.. Tutaj znajdziesz tłumaczenia ponad 50 wyrażeń i słów z języka polskiego na język japoński.. - Kim jest Pan .Jak jest po niemiecku "Dzień Dobry Panie"?. - Czy mówisz po angielsku?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.Jak jest: Nie mówię po niemiecku.. Co oznacza proszę i dziękuję po .dobranoc {wykrzyknik} volume_up.. po niemiecku oraz w jaki sposób odpowiedzieć na to pytanie.Guten Tag.. warning Prośba o sprawdzenie.. Tłumaczenia dla hasła dobry wieczór w Słowniku onlinepolsko niemiecki PONS:dobry wieczór!. Napiszcie mi wszystkie z tych powitalnych i porzegnalnyc.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać "która jest godzina?". Podróżujesz do Japonii?. - Dzień dobry, kawa jest gotowa!günaydın.. Przepraszam - Entschuldigung.. Cześć!. dobranoc (też: dobrej nocy, spokojnej nocy) volume_up.. - Jak się masz?. W ten sposób najlepiej przygotujesz się na podróż na Ukrainę.. - Dziękuję, mam się dobrze.. Do zobaczenia wkrótce Bis gleichodpowiedział (a) 14.05.2011 o 19:58. guten Tag - dzień dobry.. pl zwrot używany, kiedy chcemy życzyć dobrego dnia; uprzejme powitanie stosowane do zmierzchu.. Podróżujesz na Ukrainę?. - Naucz się najważniejszych słów po japońsku!. Jak powiedzieć witaj lub cześć po japońsku?.

Ona powitała mnie przez " dzień dobry ".

- U mnie słabo.. Dobry wieczór.. Skąd pochodzisz?. - A jak u Ciebie?. Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi oczywiscie naj daje, dla wszystkich odpowiadających.. (informell) Cześć!. Dzień dobry (po południu) Guten Morgen.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. LiteratureW dzisiejszym odcinku rozmówek przedstawiamy zwroty w języku niemieckim przydatne podczas powitań oraz pożegnań w języku niemieckim.. Do widzenia - Auf Wiedersehen, w skrócie można "Wiedersehen", "Tschüss" (coś w stylu papa).Dzień dobry Guten Tag Dzień dobry (rano) Guten Morgen Dzień dobry (dosłownie "Szczęść Boże", używane na południu Niemiec) Grüß Gott Cześć Hallo Dobry wieczór Guten Abend Dobranoc Gute Nacht Do widzenia Auf Wiedersehen Do jutra Bis morgen Cześć (na do widzenia) Tschüs Cześć, na razie!. Naucz się także liczyć po niemiecku.. Dobry wieczór: Guten Abend, w skrócie "Abend!". God eftermiddag, Marilla.Jak po niemiecku jest dzień dobry, dowidzenia i tak dalej?. Dziękuję.. - Naucz się najważniejszych słów po ukraińsku!. Dbnary: Wiktionary as Linguistic Linked Open Data.Dzień dobry w językach państw Unii Europejskiej: - angielski: Good morning - bułgarski: Dobro utro - chorwacki: Dobro jutro - czeski: Dobrý den - duński: God morgen - estoński: Tere hommikust - fiński: Hyvää huomenta - francuski: Bonjour - grecki: Kaliméra - hiszpański: Buenos días - holenderski: Goedemorgen / GoeiemorgenPod wpływem nagłego impulsu śmiało podszedłem do niej i powiedziałem dzień dobry..

Dzień dobry po niemiecku.

Dobranoc!Naucz się najważniejszych słów po japońsku!. Dzień dobry (rano) Guten Abend.. Co u ciebie?. Dzień dobry panom.. Czyli od tego, z kim się witasz i w jakich okolicznościach.. Ile to kosztuje?. Jak się masz?. Oprócz tego postaraliśmy się wzbogacić rozmówki o dodatkowe zwroty, które mogą się przydać w wyżej opisanych sytuacjach.. Proszę.. Dzień dobry - Grüß Gott [grusgot] Cześć!. Dobry wieczór!. Po numerze poznała, że to Instytut Medycyny Sądowej, więc odebrała.. Tłumaczenie słowa 'dzień dobry' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Dzień Dobry - Guten Morgen (do godziny 10) Guten Tag (po godzinie 10) Można w skrócie: "Tag!. Dzień dobry!. +2 definicje.. To, jakich słów użyjesz na powitanie, zależy od kontekstu.. (formalnie)Godziny po niemiecku to podstawa umiejętność jaką należy opanować w języku niemieckim.. Lebewohl - do widzenia.. Dzień dobry!. Dobry wieczór.. W ten sposób najlepiej przygotujesz się na podróż do Japonii.. Vielen Dank - dziękuję.. Ich habe nicht gesehen, wie du lange Zeit - dawno cię nie widziałam.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Dzień dobry Guten Morgen; Dzień dobry Guten Tag; Dobry wieczór Guten Abend; Dobranoc Gute Nacht; Jak masz na imię?.

Dzień dobry!

Guten Abend.- Dzień dobry wszystkim!. Dzięki temu dowiecie się między innymi jak kogoś przedstawić czy życzyć miłego urlopu po niemiecku.. Tutaj znajdziesz tłumaczenia ponad 50 wyrażeń i słów z języka polskiego na język ukraiński.. Nazywam się ___ Mein Name ist ___ Przepraszam, nie dosłyszałem Entschuldigung, ich habe Sie nicht gehört; Gdzie mieszkasz?. Pytanie o godzinę i jej podawanie po niemiecku bardzo przydają się w codziennym życiu.. Dzwonimy, bo już trzy godziny temu zamówiliśmy pizzę, a jeszcze jej nam nie przynieśliście.. Poniższe zwroty .Polish Russian Przykłady kontekstowe "dzień dobry" w rosyjsko.. Jak powiedzieć witaj lub cześć po ukraińsku?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt