Quiz na temat lektury w pustyni i w puszczy

Pobierz

.ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.. a) matka - Francuzką, a ojciec Polakiem b) matka - Polką, a ojciec Rosjaninem c) oboje byli Polakami 3) Kto zaplanował .Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Odpowiedz na wszystkie pytania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Lista pytań z lektury 30 Super!W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. KLASA 6: "W pustyni i w puszczy" - test 1 graj dalej lub zamknijSprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera .. reklama ''W pustyni i w puszczy "-quiz Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Chłopca porwali handlarze niewolników.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. W pustyni i w puszczy.. Zapoznaj się z informacjami w poniższej prezentacji - znajdziesz tam też odnośniki do innych stron, gdzie znajdziesz więcej wiadomości, które mogą .. Sprawdź, ile pamiętasz!. Podstawowa; Język polski; Lektury; 13.05.2019 16:25.. W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. Zawiera wszystkie powyższe pytania..

Lektura: W pustyni i w puszczy.

24 godziny temu; .. Na początku patrzyłam na nią przez pryzmat obowiązkowej lektury szkolnej i opowieści starszych koleżanek, które współczuły mi konieczności czytania tej książki.. Rozwiąż test!Quizy Lektura szkolna: "W pustyni i w puszczy" Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Zgłoś nadużycie.. Film z 1974 roku bez polskich napisów również, zwłaszcza gdy trzeba na miejscu dorabiać dialogi do bełkotu beduinów, Chamisa, Idrysa i Gebra.. Tagi #wpustyniiiwpusczy #lektury #lekturyszkolne #sienkiewicz #henryksienkiewicz Inne tryby testu.W pustyni i w puszczy - - Test.. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim .W pustyni i w puszczy - Test wiedzy.. Tagi dla tego testu: nauka, książki, lektury, wiedza, test.. Brakuje odpowiedzi.. 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. Zgłoś nadużycie.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.Test wiedzy na temat powieści W pustyni i w puszczy.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Rozwiąż test!Na tym, aby podczas drogi do domu zwiedzić pustynię.. Część 1W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test..

Co oczywiste z ...Test w pustyni i w puszczy.

Aby zebrać jak najwięcej ciekawych roślin.. Epoka: Młoda Polska (modernizm) Autor: Sienkiewicz Henryk.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Brakuje odpowiedzi.. W pustyni i w puszczy najbardziej spodobał mi sie bohater o imieniu Staś.Miał wiele zalet a mało wad.Zaimponował mi w wielu sytuacjach np. gdy zabił lwa strzelając z sztucera , gdy wybrał się sam po lekartwo dla chrej Nel.Był barzdo madrym i rozsądnym chłopakiem,pomimo 14-czternastu lat zachowywał sie jak dorosły mężczyzna.Był polakiem .W pustyni i w puszczy ukazywała się w odcinkach w "Kurierze Warszawskim" w latach , po raz pierwszy jako całość została wydana w 1911 roku.. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. Napisz szkic krytyczny na temat: "Aldona .Praca klasowa "W pustyni i w puszczy".. pytanie 1 z 10.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Test: Aby zjednać sobie przychylność Mahdiego trzeba było: a) uczestniczyć w modłach ..

W pustyni i w puszczy.

Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Podczas fatamorgany na pustyni Staś ujrzał: a) swego ojca b) miasto Medinet c) Nil d) małą oazę .Potrzebuję 10 trudnych pytań do lektury "W pustyni i w puszczy" wraz z odpowiedziami.. Informacje.. Na tym, aby tata był z niego dumny.. Można się więc domyślić, że do lektury zasiadałam głęboko zniechęcona.Świat przedstawiony w lekturze "W pustyni i w puszczy".. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Z kolei pierwowzorem Nel była 10-letnia córka przyjaciela Sienkiewicza - Wandzia Ulanowska.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. 1.Akcja powieści rozgrywa się w: Amazonii.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. "W pustyni i w puszczy" to książka męczarnia dla piątoklasisty.. 2013-01-09 17:03:59; Rośliny i zwierzęta z puszczy z książki "W pustyni i w puszczy " 2010-02-03 21:08:32; Napisz recenzję książki "W pustyni i puszczy " 2012-06-07 13:09:02Moim zdaniem po przeczytani lektury pt. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.. Redakcja: Streszczenia.pl..

Jak dobrze pamiętasz treść książki W pustyni i w puszczy?

W pustyni i w puszczy.. Test Twojej wiedzy!. Podstawowa; Język polski; Lektury; 22.10.2018 19:22.. Przewiń.. Nigdy go nie odnaleziono.. Rozwiąż test.. 2011-02-17 07:45:56; Napisz 15 zdań na temat Puszczy Białowieskiej!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Lektury; Test w pustyni i w puszczy; REKLAMA.Streszczenie książki,,W Pustyni i Puszczy".. Sprawdź swoją wiedzę na temat historii najważniejszych nagród w branży filmowej!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyRozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.Książkę "W pustyni i w puszczy" przeczytałam w 4. lub 5. klasie podstawówki.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Dzieciaki mają potworną uciechę, ale z filmu nie zapamiętały nic.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - W pustyni i w puszczy8 ciekawostek o książce "W pustyni i w puszczy".. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Wymień 10 najważniejszych wydarzeń "W Pustyni i w Puszczy" Test w pustyni i w puszczy; najciekawsze fragmenty w pustyni i w puszczy; .. utrwalisz sobie wydarzenia opisane w książce w krótkim filmiku, dołączonym do prezentacji, wykonasz notatkę i rysunek.. POMOCY !.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt