Opis dnia w pracy po niemiecku

Pobierz

To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie) Opis ulubionego aktora.. 2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Mój pokój ma 30m2.. Znajdziecie w nim pytania i odpowiedzi, które ułatwią Wam codzienną komunikację po niemiecku, przy czym nacisk został położony na zwroty niemieckie przydatne w pracy.Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Czy mogę Pani/Panu/Państwu na chwilę przerwać?. niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.. Po południu poszłam do domu.. Potem poszłam do szkoły.. Cytaty po niemiecku z tłumaczeniem na język polski.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Potem umyłam się.. Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory.. To, w jaki sposób możesz planować działania, zależy od specyfiki Twojej pracy.. Ulubiona pora roku.. W domu odpoczywałam.. 2016-05-09 21:47:34; Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku?.

5 Dni tygodnia po niemiecku.

Wyniki: 77, Czas: 0.22.. Zgodnie z obietnicą, w każdy piątek uczymy się niemieckich słówek i zwrotów niezbędnych w życiu codziennym.. 2010-10-05 18:10:36 Opis dnia po niemiecku !. O 7.45 ide do szkoły.. Zapraszam :-) Zanim jednak zaczniemy naukę nowych zwrotów i słówek .Czy dobrze napisałam opis dnia po Niemiecku?. 2012-03-27 18:39:28; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum .Rozmówki polsko-niemieckie Niemieckie zwroty przydatne w pracy Niniejszy odcinek rozmówek zawiera wiele przydatnych zwrotów w języku niemieckim.. 6 Podstawowe zwroty po niemiecku w restauracji.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. Zrobiłam zadanie domowe.Opis dnia - niemiecki.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.. O 7:30 pojechałem do szkoły.. Lista ćwiczeń z Liczebniki.. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie.. 7 W sklepie.. Inaczej, niż w języku polskim, przerywamy "kogo?. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. 2010-09-28 20:52:39Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Niemiecki w pracy - najczęściej używane wyrażenia i słownictwo, które przydadzą się w każdym zawodzie..

3 Godziny po niemiecku.

Ide szybko do lazienki i myje sie.. I finish my breakfast at 6:45.1 Słówka niemieckie i zwroty - powitanie & przedstawianie się.. Po zajeciach wracam o domu.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach.. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. Najbardziej znane cytaty w języku niemieckim.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. czemu?. Kolejna porcja już dzisiaj na niemiecka-inspiracja.pl.. Tym razem przed wami 16 nowych przydatnych zwrotów po niemiecku.. .Przeczytaj plan poniższego dnia i jego opis, a następnie wyciągnij wnioski i zastosuj je u siebie.. Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Przykładowy opis dnia po angielsku.. To, na co należy zwrócić uwagę w tym zdaniu to fakt, że czasownik unterbrechen łączy się z Akkusativem (biernikiem).. O 14:25 pojechałem do domu.. W domu zjadłem obiad, potem zrobiłem moją pracę domową.Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. To mój pierwszy dzień w. ist mein erster tag in.. :) 2011-01-12 23:10:59 opis dnia po niemiecku w 5-6 zdaniach.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.Przydatne zwroty po niemiecku.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. Zjadłam obiad.. Dla opiekunek osób starszych, pracowników fizycznych, .Ćwiczenia z niemieckiego - czas zegarowy..

4 Miesiące po niemiecku.

Będziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.. Italian numbers Nerwy czaszkowe Lista de verbos en infinitivo.. 2 Podstawowe słówka po niemiecku - liczby.. Rozmowa kwalifikacyjna po niemiecku, czyli rozmowa o pracę to już ostatni etap w drodze rekrutacji.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.Zadanie: opis dnia po niemiecku z tłumaczeniem na polski Rozwiązanie: wstaje rano 6,45 biorę prysznic ubieram sie potem jem śniadanie o 7,30 wychodze do Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.umiejętność pracy w zespole .. List o zgubionym telefonie.. Zapraszamy także do innych naszych lekcji: dni tygodnia po niemiecku , miesiące po niemiecku oraz meble po niemiecku .Opis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. Opis dnia po angielsku - wzór z tłumaczeniem; Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem .. - Różnica pomiędzy stanowiskiem pracy a karierą polega na przynajmniej 20 godzinach w tygodniu.Janek 14:42, 22 grudnia 2014.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka..

".Opis pokoju po niemiecku.

9 Inne podstawowe słówka po niemiecku.Opis dnia po angielsku: spójniki.. Pokażę ci to na przykładzie naszej (mojej i mojego męża, bo prowadzimy firmę wspólnie) organizacji planu dnia podczas wyjazdów szkoleniowych:Co Znaczy TO MÓJ PIERWSZY DZIEŃ W PRACY po Niemiecku - Tłumaczenie po Niemiecku .. Jeśli do niego dojdzie, znaczy to, że nasze CV i list motywacyjny zostały przyjęte pozytywnie oraz wzbudziliśmy zainteresowanie w naszym potencjalnym pracodawcy.Tłumaczenia w kontekście hasła "życzę miłego dnia" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: A teraz życzę miłego dnia, prosze pana.Codzienny niemiecki - 50 zwrotów przydatnych w codziennej komunikacji: #1# Darf ich Sie kurz unterbrechen?. Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.. W szkole napisałem dwie klasówki.. Zjadłam śniadanie.. Lista ćwiczeń.. To świetny wstęp do stawiania dalszych kroków w nauce języka niemieckiego!. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Codziennie wstaje o 7.00.. Więcej ćwiczeń dla Czas zegarowy - język niemiecki: 0496.. Pracy.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt