Test z lektury kajko i kokosz szkoła latania klasa 4

Pobierz

Szkoła latania" - Test z Lektury w kategorii Szkoła podstawowaTrudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. a)miała czynić go niewidzialnym.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Napisz w zeszycie po jednym zdaniu o każdej postaci, możesz korzystać z lektury lubDarmowy quiz: "Kajko i Kokosz.. Szkoła Latania.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Chłopcy z Placu Broni.. Szkoła latania (komiks) - Janusz Christa 3.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Test ze znajomości lektury klasy IV "Kajko i Kokosz.. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. 1.opowiedzenia jednej z przygód ukazanych w komiksie Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Akademia Pana Kleksa - Jan Brzechwa 2.. Lew, Czarownica i stara szafa.. Dlaczego strażnik Siemko nie wpuszcza Mirmiła i jego druhów do grodu?TEST.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki .. 0% .Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań o różnym poziomie trudności.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?.

10.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

3 Obserwuj autora.. Mikołajek i inne chłopaki.. Szkoła latania.. Rozwiąż test!J.. Szkoła latania.. Wyobraź sobie, że gród w Mirmiłowie oraz okolice także dotknęła pandemia.. a) Lubawa b) Ludwisia c) Lena d) Karolina 2) Jakie postacie są najważniejszymi bohaterami ?. miała dać mu ogromną siłę.Na początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Mikołajek (wybór opowiadań) - René Goscinny i Jean-Jacques Sempé 4.. Szkoła latania".. Z tego powodu trzeba napisać kilka ogłoszeń.. Miejsce akcji:NOWA LISTA LEKTUR DLA KLAS 4-8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ KLASA 4 LEKTURY OBOWIĄZKOWE 1. kaczmo21.. Jak miał na imię przywódca Zbójcerzy?. Szkoła latania"!mały obrazek- symbol, który kojarzy się z postacią: Temat: Skoro mamy pandemię, napiszemy ogłoszenie.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.. Skąd Jaga czerpie informacje na temat tego, co dzieje się w okolicy?.

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał .W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniaKajko i Kokosz test wiedzy.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie a) tulipanów b) orchidei c) róż 4) Mirmił otrzymał przydomekKajko i Kokosz Szkoła latania - Test.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Lektura: Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. a) Kajko i kokosz b) Jaga i Łamignat c) Lubawa i Mirmił d) Hegemon i Zbójcerze 3) Po co przyszli Zbójcerze do Mirmiła i Lubawy ?.

Temat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.

Nawiązanie do treści poprzedniej lekcji i rozmowa na temat różnic pomiędzy komiksem a opowiadaniem - wykonanie przez dzieci zadania 1 z kart pracy.. "Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci się przydać do powtórki.. miała czynić go niewidzialnym.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyJanusz Christa, "Kajko i Kokosz Szkoła latania".. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Zapraszamy do zabawy!. Udostępnij.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. Szkoła latania"Kajko i Kokosz-Szkoła Latania - Test wiedzy z lektury.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" 1.. Moze sie zdarzyc, ze odpowiedz na niektóre pytania bedzie warunkiem przejscia do nastepnych pytan.. Szkoła Latania.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu.. 1) Jak się nazywała żona Mirmiła ?. 1.Odpowiedz na pytania testu.. Link do formularza znajdziecie tutaj : " Kajko i Kokosz.. Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. 0%.pytanie 1 z 14..

Szkoła latania.doc.

Dodaj do ulubionych.. Część 1.. Gdzie znajdowała się Wyższa Szkoła Latania na Miotle?. Test na następnej stronie!. Sprawdź, czy uda Ci się odpowiedzieć na wszystkie pytania!. Test Twojej wiedzy!. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.. 3 lata temu.. Gdzie stoi gród Mirmiła?. Imię i nazwisko ucznia: data: ……………….. Szkoła latania"?. Kiedy dojdziesz do ostatniego pytania, mozesz zakonczyc zadanie, dzieki czemu bedzie ono poprawione i otrzymasz swoja punktacje.. Małgorzata Wódz.. W pustyni i w puszczy.. Szkoła latania" Janusz Christa.. Jak miała na imię żona Łamignata?. Szkoła latania".. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Potwierdz.. a) Po Lubawę b) Po kasę ze skarbami c) Po Mirmiła d) Po .ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi?. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Szkoła latania".. Którą z cech można przypisać Kokoszowi?. Praca z tekstem - uczniowie otwierają komiksy na stronie 3, na której zaczyna się historia,Lektury.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt