Test że znajomości lektury

Pobierz

opiekunem uczniów.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Przez bramę.. Test: Kamienie na szaniec - test znajomości lektury 2021 Memorizer.pl | Wykonanie: SpaceLabTest ze znajomości lektury "Pięciopsiaczki" kl. II.. z Mikołajkiem.. Top autorów.. c) zaprosić go jak co roku na świąteczną kolację.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Test z lektury "Zemsta".. Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując .Test z lektury Mały Książe.. kuzynem Mikołajka.. Jeżeli przeczytałeś Lalkę i dobrze znasz fabułę nie powinieneś mieć problemu z odpowiedziami na pytania.. właścicielem restauracji.. Pinokio to: a) drewniany pajac, potem rudy chłopiec.. Wesele - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Wesele.. Stwórz listę.. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. Test składa się z 12 pytań.. • Kim jest Rosół?. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Gdzie wychowywała się Mary?. Gdzie zamieszkał Klakson .b) przypomnieć mu o nabożeństwie poświęconym jego zmarłej siostrze.. Lew, czaro.. Która różowa postać z bajek idealnie odwzorowuj.. Jaką rolę pełniłbyś w Piekle?. Jakiego koloru był Klakson?. Najlepsze prezenty dla poszczególnych znaków zo.Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Przygody Tomka Sawyera" .. a) Maria Kownacka b) Maria Kruger c) Danuta Parlak 2) Dzięki czemu pani Wrona była taka elegancka?.

"Mikołajek" - test znajomości lektury.

1 Obserwuj autora.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Nie chodzisz już do szkoły?ze znajomości lektury "Kapelusz Pani Wrony" - Test.. Test: Opium w rosole - test znajomości lektury 2021 Memorizer.pl | Wykonanie: SpaceLabTest z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. W jaki sposób Tomek zdobył nagrodę w szkółce niedzielnej (przypominam, że była toTest ze znajomości lektury Chłopi TOM I.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. a) Zaginął jej kapelusz b) Zburzono .Lektury szkolne.. Ożenić Wacława z Klarą.Test znajomości lektury Proces Franza Kafki Zawiera 25 pytań.. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".. 7) Dwóm jegomościom, którzy przyszli prosić o wsparcie dla biednych, Scrooge odpowiedział, że: a) nie ma przy sobie gotówki.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. d) wstawić się za Bobem Cratchitem pilnie potrzebującym podwyżki.. Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 20 pytań.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury "Syzyfowe prace" (pytania i odpowiedzi) Ania z Zielonego Wzgórza - quiz ze znajomości lektury Test z lektury: "Tajemniczy ogród".Test z lektury "Balladyna" (Juliusz Słowacki)..

Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury PINOKIO.

Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, ile pamiętasz z tej lektury i jak dobrze znasz jej bohaterów.Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Katarynka to popularna nowela Bolesława Prusa o otwartości na potrzeby innych ludzi i niesieniu im pomocy, której akcja rozgrywa się w XlX-wiecznej Warszawie.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Quizy i testy z lektur szkolnych z liceum i szkoły podstawowej.. Sprawdź jak pójdzie Ci na teście z Lalki Bolesława Prusa.. 0.Stwórz fiszki.. Dodaj do ulubionych.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test ze znajomości lektury "Syzyfowe prace" (pytania i odpowiedzi) "Hobbit, czyli tam i z powrotem": szczegółowy test wiedzy z lektury z odpowiedziami "Opowieść wigilijna": test szczegółowy z lekturyTest wiedzy ze znajomości lektury "Katarynka".. 2.Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Jakie relacje łączyły: Macieja Boryne i Józkę (ojciec-córka) Hanka i Antek (żona-mąż) Dominikowa i Jagna (matka-córka) Jagna Paczesiówna Jędrek (siostra-brat) Jędrek i Szymek (brat-brat=bracia)Wesele - test znajomości lektury Test znajomości lektury Wesela..

Test z lektury przygotowaliśmy w formie Quizu.

Ożenić Wacława z Podstoliną.. Przez okno.. Jak nazywał się książę, o którego względy współzawodniczyły siostry - Alina i Balladyna?. > Perełka > Myszka > Ruda 2.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. c) osioł zamieniony w kukiełkę.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Udostępnij.. Budując nowy mur.. Czy ta osoba o Tobie myśli?. 2 lata temu.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę tragedię w pięciu aktach!. W jaki sposób Goplana ukarała Balladynę?. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród".. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Anna Matusiak Data publikacji 2016-07-12 Średnia ocena 0,00 Pobrań 365.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. Czy będziesz pamiętał fabułę książek, które na pewno czytałeś?Test znajomości lektury "Latarnik".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "ANTYGONA".. b) chłopiec zamieniony za karę w pajacyka.. FacebookTwitterWidget.Lalka - test online sprawdzający znajomość lektury w postaci Quizu.. Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. a) dzięki torebkom b) dzięki kapeluszowi c) dzięki skarpetkom 3) Co wydarzyło się Pani Wronie?.

1) Kto jest autorem lektury "Kapelusz Pani Wrony"?

Test Z "Chłopów" tom I JESIEŃ - sprawdzian z treści lektury - poziom rozszerzony.. Imię i nazwisko .. 1.Jak miała na imię mała suczka?. Test z pytaniami zamkniętymi i otwartymi sprawdzający stopień znajomości lektury.. Możesz zobaczyć dotychczasowe wyniki poprzez wybranie odnośnika "Wyniki w Sieci".Ania z Zielonego Wzgórza - quiz ze znajomości lektury 08.10.2021 11:56 Wiesz, jak wyglądała Ania z Zielonego Wzgórza, ale zastanawiasz się, czy wystarczająco znasz jej świat i bohaterów, którzy towarzyszyli tej wyjątkowej postaci podczas dorastania?Test ze znajomości lektury: Ania z Zielonego Wzgórza.. Przez dziurę w murze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt